Setkání s Euronou a moje PROČ

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a mnozí mě znáte díky homeopatii. Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu a pak 25 let pracovala v lékárně. Vždy jsem tíhla spíš k alternativním cestám a když jsem potkala homeopatii, nemohla jsem jinak. Zdraví a příroda mají k sobě blízko.

Líbila se mi filozofie ekologicky šetrných výrobků (ke kůži i k přírodě), ale to není zdaleka to jediné. Já byla v šoku z účinnosti a také z těch kouzelných vůní.

Moje poprvé

Jednou jsem na Vánoce dostala od mámy voňavý sprej. Mám citlivý čích a většinu parfémů vnímám jako agresivní útok na mou osobu. To neznamená, že bych to nazvala přímo “smradem”, jen je to prostě příliš. Často mě to donutí ihned vyvětrat, abych předešla bolesti hlavy. Nemám potřebu stříkat si doma vůně a tak jsem jej postavila na poličku na WC.

Uplynul nějaký čas a navštívila mě kamarádka z “on-lajnu”. Po návštěvě oné místnosti říká: “Máš plusové body, na záchodě máš Euronu.”. Vůbec jsem netušila, o čem mluví. Šla jsem se podívat a našla jsem tu Euronu. AHÁÁ, tohle myslí.

Pustila jsem to z hlavy a vůbec mě nenapadlo, že Eurona jednou bude hrát v mém životě důležitou roli a jak budu vděčná, že jsem ji poznala.

Uplynul asi rok a slovo se sešlo se slovem. Potřebovala jsem něco na černé spáry mezi kachlíky ve sprchovém koutu. Lucie říká. “Zkus Euronu, je boží.”. Proč ne? Objednala jsem si u Lucie své první 4 výrobky. Když už mi je přiveze, ráda vyzkouším i něco dalšího. Své zkušenosti sdílím v prvních článcích na mém blogu.

Které to byly? Univerzální úklidový prostředek (koncentrát za hubičku), Čistič koupelen (miluji ty krásně lesklé baterie), Agent (nejen na plíseň, ale krásně zvládá i staré skvrny a nejvíc používám na odpady – dřez, WC i ve sprchovém koutu) a posledním je Gel na WC (už nepotřebuji plynovou masku).

Zajímají vás moje TOP výrobky? Klikněte na záložku TOP výrobky. Potřebujete vidět, co Eurona umí? Klikněte na záložku Před a po.

Příjemný šok

Když mi Lucie přivezla Agenta, Gel na WC, Univerzální čistič a Čistič koupelen (dodnes je miluju – více na blogu), věděla jsem, že se budu stěhovat. Pro zajímavost jsem výrobky na plíseň mezi kachlíky vyzkoušela a fungovaly. Už jsem ale věděla, že si je nechám až do nového bydlení – čekal mě generální úklid domu.

S úklidem mi pomáhala kamarádka. Dva dny jsem byly v úžasu hlavně z „univerzálu“. Vše nádherně vonělo a hlavně to šlo vše bez nějakého drhnutí. Univerzál zvládl linku, podlahy, okna i stěny (dřevěný domek) a navíc litrová láhev stála ke dvou stovkám a my jej zdaleka nevypotřebovaly. Také jsme si říkaly, jak je prima, že nezatěžujeme přírodu a nemáme ani vysušené ruce.

Do vůně malina-máta jsem se zamilovala a také máte možnost získat vzorek ZDARMA. Kde? Stačí si stáhnout e-book První nákup ZDE>> a může to u vás vonět jako u mě.

Zamilovala jsem si nové bydlení. Po 25 letech života ve městě jsem si splnila sen – nádherný výhled do údolí Berounky, skvělí sousedé, krásný splav, kde vždy najdu klid a i nádherná vyhlídka, kam ráda vyšplhám. Věděla jsem, že to bude náročné finančně zvládnout. Byl jsem ochotná vzdát se dovolených a minimalizovat i ostatní náklady. To nestačilo a já se ocitla pod obrovským finančním tlakem a vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Denně jsem (minimálně půl roku) sedávala pod cedrem a ptala se sama sebe „Jak to udělat? Řešení určitě existuje, jen já jej zatím nějak nevidím…“.

Najednou mi to docvaklo. Sama jsem sebe tím nápadem vyděsila. Budu šířit Euronu, když jsem si ji tak zamilovala – jsem z ní nadšená, jak voní, jak nic nemusím drhnout, jak zbytečně nezatěžuji přírodu a ještě je to ryze české firma!

Moc dobře jsem na druhé straně věděla, že se jedná o přímý prodej (MLM) a jak jej nesnáším (vnucování, nátlak, otravování). Jenže Euronu mi představila Lucie a já si uvědomila, že mě s ní nikdy neotravovala, nijak na mě netlačila. AHÁÁÁÁ… ono to jde i jinak a já to chci dělat jinak (jako Lucie)!

Cítím vděčnost

Zavolala jsem Lucii, že chci dělat Euronu. Pomohla mi udělat první objednávku a vysvětlila výhody stobodovky. Nemohla jsem se dočkat. Hned druhý pracovní den jsem balík měla doma a hned po otevření jsem ucítila nádhernou vůni. Okamžitě jsem začala listovat katalogem a psát si, co ještě vyzkouším. Jako dárek jsem dostala box aviváží, které jsem hned musila očichat- voněly mi všechny, ale pět z nich bylo TOP.

Ještě stejný den jsem se pustila do úklidu – chtěla jsem vyzkoušet Čistič na trouby a grily, na umyvadlo si postavila nové tekuté mýdlo, ke dřezu gel na nádobí. Další výrobky mě ujistily, že to je to ono. Neuměla jsem své nadšení držet v tajnosti a během pár dnů jsem měla první registrace.

S nadšením a chutí jsem se pustila do vytváření webu. Už jsem měla zkušenosti s webem o homeopatii a tak mi to šlo snadno. O své nadšení jsem se podělila také s lidmi, kteří mě sledují ohledně homeopatie. Není to úplně nejobvyklejší cesta. Pokud neumíte s webem, je ideální si vytvořit FB skupinu a sdílet své nadšení v příspěvcích. Potřebujete poradit (web, FB skupina)? Napište mi vpravo dole do chatu a já se s vámi spojím.

Stal se ZÁZRAK. Nikdy jsem nedostávala tolik děkovných řádků (noví zákazníci Eurony). To mi potvrdilo, že jdu správnou cestou. Zkoušela jsem další výrobky, fotila a psala články a příspěvky. Objednávky přibývaly a postupně se mi splnil můj sen (první cíl) – vydělat si na nájem v krásném domku s výhledem.

Říkávala jsem MLM nikdy…

Také to znáte, že ŽIVOT sám umí pěkné vtípky a často vám dá odříkaného největší krajíc? Já totiž byla tím nejzarytějším odpůrcen MLM. Už z první věty jsem poznala, že mi chce někdo něco nacpat a měla jsem přímo alergii na slovo příležitost. Asi máte podobnou zkušenost jako já. Kamarádka, někdo z rodiny nebo třeba na ulici vás osloví. Čekáte příjemné povídání nebo třeba chcete chcete pomoci. Najednou jste jen objekt, který si má něco koupit,  vám je trapné říct ne (tomu druhému vůbec) a cítíte se zneužití. Znám to moc dobře a odtud pramenil můj odpor a potřeba utéct hned po první větě.

Na druhé straně jsem vždy věděla, že MLM je moderní způsob podnikání, který je spravedlivý.

Uvědomila jsem si, že vlastně nemám odpor k MLM, ale k lidem, kteří se chovají nátlakově. Vůbec to není není o MLM, ale o lidech, jako i jiných oblastech života. Nejprve mi tedy muselo dojít, že záleží jen na mně, jak to budu dělat – nemusím nikoho nikam tlačit. Hodně mi pomohly krádné reakce spotřebitelů. Uvědomila jsem si, že na prvním místě pomáhám lidem s jejich problémy. Jsem za svou práci i finančně odměněna (mám na nájem a časem i víc), ale to je až na druhém místě.

Na jedné procházce na vyhlídku jsem měla impulz se s vámi podělit o pár střípků:

Pvídání s Erikou o mé cestě

Psala jsem už výše, že ŽIVOT  umí pěkné vtípky. Většího odpůrce MLM byste nenašli a zrovna já se stala úspěšnou do roka a do dne. Nestalo se to jen tak samo. Podnikám od roku 2017 a vím, že je velmi důležité na sobě pracovat. Na naší cestě si totiž stojíme v cestě my sami – naše omezení jsou v hlavě. Co vedlo k mé proměně? 

Byla to spousta drobností (různé aha momenty) a asi největší změnu spustil kurz Klíč k hojnosti od Lindy Berger. Měsíc jsem na sobě velmi intenzivně pracovala a mé nastavení se natolik změnilo, že jsem si na otázku: „Jít do Eurony?“. Odpověděla: „Ano.“ 

Začněte prvním krůčkem už dnes

Méně je někdy více. Taky to znáte, že když si dáte velký cíl, že z něj nakonec nic není?

Nemusíte se od zítřka koupat už jen v dešťové vodě…

Začněte s EURONOU a vždy můžete udělat další krůček dál.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zajímají mě VÝROBKY

Chci se o nich dozvědět VÍCE>>.

Pin It on Pinterest

Share This