Moje první krůčky s  Euronou

Prý mám nejprve napsat, jak strašné to bylo před a jak hvězdné je to teď. No docela se mi to příčí. Neměla jsem strašný život, když jsem neznala přípravky Eurona a ani teď neprožívám život pouze na “obláčku”, protože mi Eurona změnila život.

Nechci vám mazat med kolem huby. Značka čistících prostředků Eurona můj život převratně nezměnila. Nemám díky Euroně najednou bydlení jako ze škatulky a před tím jsem brečela nad sporákem, že nejde “běžným” čistícím přípravkem umýt. Nebudu si vymýšlet, že najednou se mi díky extra super přípravkům snížil nutný čas na úklid z 5 hodin na pouhých 20 minut.

Budu s vámi sdílet, co mám v Euroně oblíbené a třeba v ní najdete také zalíbení. Pokud ne, srdce mi to nezlomí.

Moje poprvé

Také to znáte, že vás máma, když ji navštívíte, chce něčím “obdarovat”? Nastřádá se jí spousta různých “dárků”. Například má už doma 20 šampónů, 14 bonboniér, 5 aroma lamp… Prostě to potřebuje poslat dál. Říká se tomu recyklace.

Jeden z těchto darů mě ovšem příjemně překvapil. Dostala jsem vůni ve spreji. Mám citlivý čích a většinu parfémů vnímám jako agresivní útok na mou osobu. To neznamená, že bych to nazvala přímo “smradem”, jen je to prostě příliš. Opravdový smrad mě donutí hodinu větrat, abych předešla bolesti hlavy. Ovšem tento spray jsem si oblíbila. Do té doby jsem Euronu neznala. Dostal čestné místo na toaletě a konečně jsem po aplikaci vůně neprchala jak namydlený blesk.

Uplynul nějaký čas a navštívila mě kamarádka z “on-lajnu”. Po návštěvě oné místnosti říká: “Máš plusové body, na záchodě máš Euronu.”. Vůbec jsem netušila, o čem mluví. Šla jsem se podívat a našla jsem tu Euronu. AHÁÁ, tohle myslí.

Šetrná k naší přírodě

Co mě opravňuje k tvrzení, že jsou šetrné k přírodě? Výrobky od Eurony neobsahují fosfáty, formaldehyd, chlór a ani perboráty.

Věřím, že pro stále více lidí je důležité, co do odpadu z našich domácností vypouštíme a zbytečně nezamořujeme přírodu chemií.

Šetrná k nám lidem

Vystudovala jsem farmacii a přes 20 let jsem pracovala jako lékárnice. Vím, že vlastně ani  nemůže existovat přípravek vhodný úplně pro každého. Každopádně může existovat značka s minimem reakcí na ni. Tou je právě Eurona.

Cenově dostupná

Cena je důležitá pro každého. Kdo má málo, nemůže si drahé ani dovolit. Kdo má dostatek, nebude platit přemrštěné ceny. Eurona má ceny příjemné. Nezapomeňte využít snížené ceny ode mne.

Uplynul asi rok a slovo se sešlo se slovem. Potřebovala jsem něco na černé spáry mezi kachlíky v sprcháči. Lucie říká. “Zkus Euronu, je boží.”. Proč ne? Udělala jsem první objednávku. U Eurony zůstala do dnešních dnů.

To není konec a zvonec. Stále zkouším další přípravky Eurony, ale ty první 4 byly používám dodnes. Své úspěchy (popřípadě neúspěchy) sdílím na svém webu.

Přeji vám, ať máte své bydlení jako ze škatulky a s minimální ekologickou stopou.

P.S. Nula (nulová ekologická stopa) je tak trošku pěkná blbost. Vracet na strom se nechystám, ale vybírám si, co používám. Mezi moje kritéria patří funkčnost, bezsmradovost a také její vliv na přírodu.

Nejsem ekologický fanatik a k EKO-BIO mám na hony daleko, ale přírody si vážím a snažím se k ní chovat zodpovědně (jak je v mých nynějších silách).

Říkávala jsem MLM nikdy…

Život si někdy rád dělá vtípky… Já jako snad největší odpůrce MLM jsem se stala úspěšnou Euroňačkou a prý raketově😊. Natočila jsem krátká videa, jak to bylo.

Co se šušká

Život můžeme strávit neustálým ohlížením se zpět do minulosti a hledáním příčin v konání druhých, ale žít bychom měli sami za sebe a tvořit vlastní a lepší budoucnost, kterou zde přenecháme našim dětem.

Lukáš Černý, zakladatel společnosti EURONA by ČERNÝ

Už dříve jsem vytvořila svůj web Zónový úklid. Když mi kamarádka vyprávěla o Euroně a já ji vyzkoušela, byla jsem nadšená. S radostí šířím Euronu dál, protože mě těší ty skvělé ohlasy na ni.

Lucie Haberlová, máma dvou dětí a on-line podnikatelka

Prý je Eurnona nedocenitelná u dětí s atopickým ekzémem. Pak už neperete v ničem jiném. Proč si nedopřát kvalitu, i když problém nemáte?

Začněte prvním krůčkem už dnes

Méně je někdy více. Taky to znáte, že když si dáte velký cíl, že z něj nakonec nic není?

Nemusíte se od zítřka koupat už jen v dešťové vodě…

Začněte s EURONOU a vždy můžete udělat další krůček dál.

Pin It on Pinterest

Share This