Moje první krůčky s  Euronou

Jmenuji se Ludmila Spáčilová a mnozí mě znáte asi díky homeopatii a mému webu www.homeoporadna.eu. Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu a pak 25 let pracovala v lékárně. Vždy jsem tíhla spíš k alternativním cestám a když jsem potkala homeopatii, nemohla jsem jinak.

Zdraví a příroda mají k sobě blízko. Líbila se mi filozofie ekologicky šetrných výrobků (ke kůži i k přírodě), ale to není zdaleka to jediné. Já byla v šoku z účinnosti a také z těch kouzelných vůní.

Stala jsem se TOPkou přesně do roka a do dne.  Absurdní je ovšem to, že zarytějšího odpůrce MLM budete těžko hledat.

Nic není sice černé a bílé, ale díky povídání s Linda Berger (koučka hojnosti a úspěšných žen) mi došlo, že v tom má prsty i ona. Já absolvovala její kurz Klíč k hojnosti a mé nastavení se natolik změnilo, že jsem položila otázku: „Jít do Eurony?“. Odpověděla jsem si ano. Prostě změnit lze opravdu cokoliv. Navíc dobře rozumím každému odporu a mým záměrem je lidi nikam netlačit.

Jsem typ člověka, který svá rozhodnutí nemění. Nemyslím vůbec, ale dám si vždy čas, kdy udělám maximum a pak třeba až po roce zvážím, zda pokračovat nebo to není dobrý směr. Jsem ráda, že jsem se v červnu 2019 rozhodla pro Euronu.

Moje poprvé

Také to znáte, že vás máma, když ji navštívíte, chce něčím “obdarovat”? Nastřádá se jí spousta různých “dárků”. Například má už doma 20 šampónů, 14 bonboniér, 5 aroma lamp… Prostě to potřebuje poslat dál. Říká se tomu recyklace.

Jeden z těchto darů mě ovšem příjemně překvapil. Dostala jsem vůni ve spreji. Mám citlivý čích a většinu parfémů vnímám jako agresivní útok na mou osobu. To neznamená, že bych to nazvala přímo “smradem”, jen je to prostě příliš. Opravdový smrad mě donutí hodinu větrat, abych předešla bolesti hlavy. Ovšem tento spray jsem si oblíbila. Do té doby jsem Euronu neznala. Dostal čestné místo na toaletě a konečně jsem po aplikaci vůně neprchala jak namydlený blesk.

Uplynul nějaký čas a navštívila mě kamarádka z “on-lajnu”. Po návštěvě oné místnosti říká: “Máš plusové body, na záchodě máš Euronu.”. Vůbec jsem netušila, o čem mluví. Šla jsem se podívat a našla jsem tu Euronu. AHÁÁ, tohle myslí.

Šetrná k naší přírodě

Co mě opravňuje k tvrzení, že jsou šetrné k přírodě? Výrobky od Eurony neobsahují fosfáty, formaldehyd, chlór a ani perboráty.

Věřím, že pro stále více lidí je důležité, co do odpadu z našich domácností vypouštíme a zbytečně nezamořujeme přírodu chemií.

Šetrná k nám lidem

Vystudovala jsem farmacii a přes 20 let jsem pracovala jako lékárnice. Vím, že vlastně ani  nemůže existovat přípravek vhodný úplně pro každého. Každopádně může existovat značka s minimem reakcí na ni. Tou je právě Eurona.

Cenově dostupná

Cena je důležitá pro každého. Kdo má málo, nemůže si drahé ani dovolit. Kdo má dostatek, nebude platit přemrštěné ceny. Eurona má ceny příjemné. Nezapomeňte využít snížené ceny ode mne.

Uplynul asi rok a slovo se sešlo se slovem. Potřebovala jsem něco na černé spáry mezi kachlíky v sprcháči. Lucie říká. “Zkus Euronu, je boží.”. Proč ne? Udělala jsem první objednávku. U Eurony zůstala do dnešních dnů.

To není konec a zvonec. Stále zkouším další přípravky Eurony, ale ty první 4 byly používám dodnes. Své úspěchy (popřípadě neúspěchy) sdílím na svém webu.

Přeji vám, ať máte své bydlení jako ze škatulky a s minimální ekologickou stopou.

P.S. Nula (nulová ekologická stopa) je tak trošku pěkná blbost. Vracet na strom se nechystám, ale vybírám si, co používám. Mezi moje kritéria patří funkčnost, „bezsmradovost“ a také její vliv na přírodu.

Nejsem ekologický fanatik a k EKO-BIO mám na hony daleko, ale přírody si vážím a snažím se k ní chovat zodpovědně (jak je v mých nynějších silách).

Říkávala jsem MLM nikdy…

Život si někdy rád dělá vtípky… Já jako snad největší odpůrce MLM jsem se stala úspěšnou Euroňačkou a prý raketově😊. Natočila jsem krátká videa, jak to bylo.

Začněte prvním krůčkem už dnes

Méně je někdy více. Taky to znáte, že když si dáte velký cíl, že z něj nakonec nic není?

Nemusíte se od zítřka koupat už jen v dešťové vodě…

Začněte s EURONOU a vždy můžete udělat další krůček dál.

Pin It on Pinterest

Share This