EURONA A ATOPICKÝ EKZÉM

Euronu zná spousta maminek zejména díky ekzémům.

Často opravdu stačí změnit prací prostředky a na kůži dítěte (své) je to znát. Vaše prádlo nedráždí zbytečně kůži a tak se zklidní.

S atopickým ekzémem si často nevědí rady ani lékaři

Postihuje až 30% dětí!

Svědění. Bolest. Boláčky, pupínky a přesušená šupinatá ložiska ekzému. Nejraději byste vyskočili z kůže, jak vás pálí, svědí, táhne… Škrábáním, kterému se nedá ubránit, se ještě vše zhoršuje. Navíc si do poraněné kůže zaneseme infekci (bakterie), což ještě vše

zhorší. Navíc pro svědění nemůžete často ani usnout.

 

Možná už jste vyzkoušeli desítky krémů, ale nic doopravdy nepomohlo. Jste odborník na všechny ty mastičky (Infadolan, Excipial, Lipobase, Indulona, konopné masti, škvařené sádlo) a přes všechny “babské” i lékařské rady. Efekt minimální, dočasný nebo dokonce žádný. Často to bylo ještě horší, krém vyvolal místo zklidnění alergickou reakci. Nakonec to byly opět kortikoidy s celou řadou vedlejších účinků.

Eurona je jednou z cest, jak dát atopickému ekzému sbohem

Níže najdete další osobní zkušenosti s Euronou. Je opravdu škoda tuto cestu nevyzkoušet. Navíc můžete v Euroně vždy využít GARANCI a nevyhovující výrobky vrátit – stačí splnit 30 dnů od objednávky a aby obsah byl alespoň 80%. Už se nemusíte obávat, že peníze vyhodíte oknem.

Zadejte u první objednávky moje Eurona ID 420-6443895880 a já budu vašim osobní poradcem a s čímkoliv se na mě můžete obracet. I když jej nevyplníte, každý má v Euroně poradce – přidělí Vám někoho cizího.

 

Níže najdete další osobní zkušenosti s Euronou. Je opravdu škoda tuto cestu nevyzkoušet. Navíc můžete v Euroně vždy využít GARANCI a nevyhovující výrobky vrátit – stačí splnit 30 dnů od objednávky a aby obsah byl alespoň 80%. Už se nemusíte obávat, že peníze vyhodíte oknem.

 

Jak začít, když mám/e ekzém

Často mi píšete, s čím máte začít. Základní je změna praní. My jsme v kontaktu s nějakou textílií prakticky pořád. Přes den máme na sobě většinou oblečení a v noci jsme v kontaktu zase s ložním prádlem. Prací prostředky běžně obsahují spoustu látek, které ani nemají ždný prací efekt (plniva). Výrobci je přidávají k pracím prostředkům, aby zvětšily jejich objem a my byli ochotní za velký pytel dát peníze. Prostě čím větší, tím máme pocit dobré ceny. Tyto látky navíc (plniva) nás ale dráždí, protože se z prádla dokonale nevymáchají. Kdo má citlivější kůži, pozná to zarudnutím, svěděním, suchostí kůže…

Možná jste si také všimly, že naše pračky jsou nyní ekologické a používají k praní i máchání opravdu malé množství vody. To je další důvod, proč se běžné prací prostředky dokonale nevymáchají.

Níže najdete doporučení, s čím začít.

Prací prostředky pro citlivou kůži

Pokud máte citlivou kůži (ekzém), začněte tím nejšetrnějším – používejte na praní řadu EcoMimi. Můžete si vybrat formu sypkého prášku nebo gel, používat pouze neutralizační roztok nebo i aviváž.

Zarazila vás cena? Vydělte si cenu 6 – vy totiž budete potřebovat jen asi šestinovou dávku a přípravek vám vydrží 6 x déle. Navíc objednávkou získáte slevu na marži minimálně 20% (vydělte cenu 1,2).

EcoMimi 0+ Jemný prací prostředek pro miminka, 2 750 g – 6350

EcoMimi 0+ Jemný prací prostředek pro miminka, 935 g – 6351

EcoMimi 0+ Jemný prací gel pro miminka, 1 000 ml – 6352

EcoMimi 0+ Jemný neutralizační roztok pro miminka, 1 000 ml – 6353

Nemusíte se obávat si pořídit i aviváž – je opravdu jemná a krásně voní. Patří mezi mé nejoblíbenější. Další možností, jak provonět prostor nebo skříň je prostorové aromatikum nebo sašetka (voňavý pytlíček).

EcoMimi 0+ Jemný avivážní kondicionér pro miminka, 1 000 ml – 6354

EcoMimi 0+ Jemná parfémová sašetka pro miminka, 125 ml – 6355

EcoMimi 0+ Jemné prostorové aromatikum pro miminka, 150 ml – 6360

Pravděpodobně časem zjistíte, že z Eurony můžete používat cokoliv.

Například moje kamarádka Zuzka, která ne Euronu nedá dopustit (už ji netrápí ošklivý ekzém), začínala s řadou EcoMimi a PureMimi a dnes pere v jakémkoliv přípravku z Eurony a po dlouhých letech dokonce používá i aviváž. Začala tou dětskou, ale nyní používá i ostatní a užívá si ty krásné vůně.

Mytí, koupání a sprchování

Na mytí si vybírejte výrobky z řady Natural Produkt, které jsou bez SLS/SLES, bez parabenů, bez alergenů a bez syntetických barviv. Pokud chcete být maximálně opatrní, začněte řadou pro miminka PureMimi. Já sama je používám a nejsem ekzematik. Mám sušší kůži a vyhovuje mi na sprchování střídat koupelový olej a dětské mýdlo.

 

PureMimi – Jemné tekuté mýdlo pro miminka, 400 ml – 6356

PureMimi – Jemný koupelový olej pro miminka, 250 ml – 6338

PureMimi – Jemný šampon na tělo a vlásky pro miminka, 250 ml – 6339

PureMimi 0+ Jemné vlhčené ubrousky pro miminka, 72 ks – 6349

Níže najdete další osobní zkušenosti s Euronou. Je opravdu škoda tuto cestu nevyzkoušet. Navíc můžete v Euroně vždy využít GARANCI a nevyhovující výrobky vrátit – stačí splnit 30 dnů od objednávky a aby obsah byl alespoň 80%. Už se nemusíte obávat, že peníze vyhodíte oknem.

 

Ošetření pokožky

Naprosto rozumím vaší opatrnosti, doporučím začít přípravky PureMimi:

 

PureMimi – Jemný krém na opruzeniny pro miminka, 75 ml – 6346

PureMimi – Jemný masážní olej pro miminka, 150 ml – 6340

PureMimi 0+ Jemné dětské ochranné náplasti s polštářkem, 15 ks – 6357

 

Na promazání použijte přírodní balzám. Jeho základem je máslo z aloe vera a také obsahuje olej z šípku, brutnáku a další složky.

Přírodní hedvábný balzám – kód: 6134 –  50 ml

 

Na dospělou kůži můžete vyzkoušet další přípravky z řady Natural Produkt:

Hydratační tělové máslo s kokosovým a mandlovým olejem, 150 ml – CC6687

Masážní olej pro dokonalou relaxaci s vůní smetany a olejem z mandlí, 150 ml – CC6697

Přírodní deodoranty:

MAN ZONE No. 1 Deodorant pro muže, 50 ml – CC6725

Deodorant pro ženy – EYOS, 50 ml – CC6724

Užitečné informace 

garance spokojenosti

100 bodů = nejvíc výhod

Nakupujte se slevou

Jak si uklidit snadno a s lehkostí

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit. Vytvořila jsem návod, který si můžete po vyplnění e-mailu stáhnout. Seznámím vás s pomocníky, které sama ráda používám. Máte také možnost si v e-booku nechat ZDARMA poslat vzoreček.

Další osobní zkušenosti s Euronou

Mohlo by vás zajímat – povídání s Jaroslavou Šrámkovou

Další osobní zkušenosti s Euronou

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Máte otázky?

Možná máte další otázky a potřebujete se dozvědět více. Neváhejte mi zavolat (napsat) a ráda Vám poradím – 605 714 490. Velmi mě těší řádky spokojených uživatelů Eurony, kteří jsou vděční, že konečně našli něco účinného, cenově dostupného a ještě od českého výrobce.

Pin It on Pinterest

Share This