EURONA A ATOPICKÝ EKZÉM

Euronu zná spousta maminek zejména díky ekzémům.

Často opravdu stačí změnit prací prostředky a na kůži dítěte (své) je to znát. Vaše prádlo nedráždí zbytečně kůži a tak se zklidní.

Eurona je jednou z cest, jak dát atopickému ekzému sbohem

Níže najdete další osobní zkušenosti s Euronou. Je opravdu škoda tuto cestu nevyzkoušet. Navíc můžete v Euroně vždy využít GARANCI a nevyhovující výrobky vrátit – stačí splnit 30 dnů od objednávky a aby obsah byl alespoň 80%. Už se nemusíte obávat, že peníze vyhodíte oknem.

 

Jak začít, když mám/e ekzém

Často mi píšete, s čím máte začít. Základní je změna praní. My jsme v kontaktu s nějakou textílií prakticky pořád. Přes den máme na sobě většinou oblečení a v noci jsme v kontaktu zase s ložním prádlem. Prací prostředky běžně obsahují spoustu látek, které ani nemají ždný prací efekt (plniva). Výrobci je přidávají k pracím prostředkům, aby zvětšily jejich objem a my byli ochotní za velký pytel dát peníze. Prostě čím větší, tím máme pocit dobré ceny. Tyto látky navíc (plniva) nás ale dráždí, protože se z prádla dokonale nevymáchají. Kdo má citlivější kůži, pozná to zarudnutím, svěděním, suchostí kůže…

Možná jste si také všimly, že naše pračky jsou nyní ekologické a používají k praní i máchání opravdu malé množství vody. To je další důvod, proč se běžné prací prostředky dokonale nevymáchají.

Níže najdete doporučení, s čím začít.

Prací prostředky pro citlivou kůži

Pokud máte citlivou kůži (ekzém), začněte tím nejšetrnějším – používejte na praní řadu EcoMimi. Můžete si vybrat formu sypkého prášku nebo gel, používat pouze neutralizační roztok nebo i aviváž.

Zarazila vás cena? Vydělte si cenu 6 – vy totiž budete potřebovat jen asi šestinovou dávku a přípravek vám vydrží 6 x déle. Navíc objednávkou získáte slevu na marži minimálně 20% (vydělte cenu 1,2).

EcoMimi 0+ Jemný prací prostředek pro miminka, 2 750 g – 6350

EcoMimi 0+ Jemný prací prostředek pro miminka, 935 g – 6351

EcoMimi 0+ Jemný prací gel pro miminka, 1 000 ml – 6352

EcoMimi 0+ Jemný neutralizační roztok pro miminka, 1 000 ml – 6353

Nemusíte se obávat si pořídit i aviváž – je opravdu jemná a krásně voní. Patří mezi mé nejoblíbenější. Další možností, jak provonět prostor nebo skříň je prostorové aromatikum nebo sašetka (voňavý pytlíček).

EcoMimi 0+ Jemný avivážní kondicionér pro miminka, 1 000 ml – 6354

EcoMimi 0+ Jemná parfémová sašetka pro miminka, 125 ml – 6355

EcoMimi 0+ Jemné prostorové aromatikum pro miminka, 150 ml – 6360

Pravděpodobně časem zjistíte, že z Eurony můžete používat cokoliv.

Například moje kamarádka Zuzka, která ne Euronu nedá dopustit (už ji netrápí ošklivý ekzém), začínala s řadou EcoMimi a PureMimi a dnes pere v jakémkoliv přípravku z Eurony a po dlouhých letech dokonce používá i aviváž. Začala tou dětskou, ale nyní používá i ostatní a užívá si ty krásné vůně.

Mytí, koupání a sprchování

Na mytí si vybírejte výrobky z řady Natural Produkt, které jsou bez SLS/SLES, bez parabenů, bez alergenů a bez syntetických barviv. Pokud chcete být maximálně opatrní, začněte řadou pro miminka PureMimi. Já sama je používám a nejsem ekzematik. Mám sušší kůži a vyhovuje mi na sprchování střídat koupelový olej a dětské mýdlo.

 

PureMimi – Jemné tekuté mýdlo pro miminka, 400 ml – 6356

PureMimi – Jemný koupelový olej pro miminka, 250 ml – 6338

PureMimi – Jemný šampon na tělo a vlásky pro miminka, 250 ml – 6339

PureMimi 0+ Jemné vlhčené ubrousky pro miminka, 72 ks – 6349

Pokud si budete vybírat z výrobků pro dospělé, dejte přednost těm Natural Produkt. Časem zjistíte, že vám budou pravděpodobně vyhovovat i produkty bez tohoto označení, ale rozumím – už jste toho zkoušeli tolik a nemáte potřebu zbytečně „riskovatů. Opět připomínám, že pokud vám nebude cokoliv sedět, využijte kdykoliv GARANCI a Eurona vám vrátí peníze zpět.

Tekuté mýdlo s Aloe vera – Božská Théia, 400 ml – 3298

Sprchový gel pro ženy – EYOS, 250 ml – CC6722

Zvláčňující sprchový gel s kokosovým mlékem a výtažkem z mandlí, 250 ml – CC6686

Obnovující sprchový gel – Božská Théia, 250 ml – CC6703

MAN ZONE No. 1 Sprchový gel pro muže, 250 ml – CC6718

Níže najdete další osobní zkušenosti s Euronou. Je opravdu škoda tuto cestu nevyzkoušet. Navíc můžete v Euroně vždy využít GARANCI a nevyhovující výrobky vrátit – stačí splnit 30 dnů od objednávky a aby obsah byl alespoň 80%. Už se nemusíte obávat, že peníze vyhodíte oknem.

 

Ošetření pokožky

Naprosto rozumím vaší opatrnosti, doporučím začít přípravky PureMimi:

 

PureMimi – Jemný krém na opruzeniny pro miminka, 75 ml – 6346

PureMimi – Jemný masážní olej pro miminka, 150 ml – 6340

PureMimi 0+ Jemné dětské ochranné náplasti s polštářkem, 15 ks – 6357

 

Osvědčeným mastným krémem je i veterinární Šťastná tlapka, je z přírodních olejů a krásně pramaže:

Přírodní regenerační balzám na tlapky – Šťastná tlapka, 50 ml – AC0004

 

Na dospělou kůži můžete vyzkoušet další přípravky z řady Natural Produkt:

Hydratační tělové máslo s kokosovým a mandlovým olejem, 150 ml – CC6687

Masážní olej pro dokonalou relaxaci s vůní smetany a olejem z mandlí, 150 ml – CC6697

Přírodní deodoranty:

MAN ZONE No. 1 Deodorant pro muže, 50 ml – CC6725

Deodorant pro ženy – EYOS, 50 ml – CC6724

Užitečné informace 

garance spokojenosti

100 bodů = nejvíc výhod

Nakupujte se slevou

Další osobní zkušenosti s Euronou

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Mohlo by vás zajímat – povídání s Jaroslavou Šrámkovou

Další osobní zkušenosti s Euronou

Máte otázky?

Možná máte další otázky a potřebujete se dozvědět více. Neváhejte mi zavolat (napsat) a ráda Vám poradím – 605 714 490. Velmi mě těší řádky spokojených uživatelů Eurony, kteří jsou vděční, že konečně našli něco účinného, cenově dostupného a ještě od českého výrobce.

Kdo mě sledujete už delší dobu, víte, že jsem původní profesí lékárnice a nyní homeopatka na plný úvazek. Ekzém je velmi častý problém a je ideální jej řešit komplexně. Napsala jsem e-book Atopický ekzém, ve kterém najdete homeopatické tipy a doporušení na Schüsslerovy soli. Dozvíte se úplný základ o stravě a také se můžete zamyslet nad psychosomatickými příčinami. V balíčku získáte jednat e-book Atopický ekzém, e-book Atopický ekzém a Eurona a také balíček se vzorky a kolečko pro běžný věběr solí.

e-book atopický ekzém

Sada vzorků

Návod a další tipy

Dárek zdarma

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This