Získejte s minimální investicí STARTOVACÍ BALÍČEK

katalog eurony

V klidu domava si listujte krásným katalogem a vyberte si pro sebe to nejlepší.

sada toho nejlepšího

Získejte sadu 6 vzorků (10 ml), které vás dostanou a už nekoupíte nic jiného než Euronu.

návod k použití

Nemusíte dlouze pátrat, jak Euronu používat – návod k použití vzorků vám to usnadní.

KontakT

Ludmila Spáčilová, Lipová 129, Všenory 252 31
Telefon: +420 605 714

Při objednávce na e-shopu EURONY nezapomeňte uvést EURONA ID: 420-6443895880. Získáte velkoobchodní ceny (20 % marže dolů) a moji podporu:
420-6443895880

tištěný Katalog EURONA BY ČERNÝ

vzorky eurony – 6 ks po 10 ml

Návod k použití vzorků EURONY

Dobrý den, moc Vám děkuji za balíček s výhrou, který jsem od Vás dostala. I když jsem vyhrála poslední cenu, tak mě to velmi překvapilo a potěšilo. Momentálně zkouším výrobky Eurona, objednala jsem si testovací sadu a jsem příjemně překvapená vůní i účinky. Určitě si z velmi bohaté nabídky výrobků něco objednám. Přeji Vám krásné léto.  

Jana Lázňovská

Dobrý den, paní Spáčilová,
…již jsem minulý týden použila gel na čistění nerezových vodovodních kohoutků . S tím jsem nadšená, protože máme dost tvrdou vodu a byla jsem nešťastná ze stálý kapek od této vody. Opravdu jsou stále lesklé. Při první objednávce jsem zapomněla na přípravek na roztoče a na vyčištění pračky. Ale to v nejbližší době napravím. Ještě jsem si objednala přípravek na čistění koupelny a Vaši oblíbenou „malinu s mátou“. Zatím jsem spokojená. Mám ještě nějaké pozůstatky jiných čistících prostředků, ale tyto jsem vyzkoušela hned. Stejně jako Vy.
Děkuji a pokud budu potřebovat určitě se ozvu. Mějte se krásně.
Vlasta Lisá

Paní Vlasta

Startovací sada

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak jsem startovací sadu připravila právě pro vás.

Co získáváte?

♥ Katalog Eurony

Pošlu vám katalog Eurony. Na 384 stranách krásného a barevného katalogu si můžete listovat a vybírat, co se vám doma hodí. Základní filozofií Eurony je co největší šetrnost a pokora k přírodě, maximální kvalita a jednoduchost. Mnozí ocení, že je to ryze česká firma, kterou vlastní Lukáš Černý.

♥ Sadu vzorků po 10 ml – ve skutečnosti mnohem větší množství → většinu ředíte

Vybrala jsem pro vás z Eurony to nejlepší. Můžete si vyzkoušet tyto vzorky:

 • Gel na ruční mytí nádobí s Aloe vera 
 • Univerzální úklidový prostředek
 • Čistič na trouby a grily
 • Aviváž a kondicionér
 • Tekuté mýdlo s Aloe vera
 • Čistič koupelen

♥ Návod k použití

Chci vám to maximálně zjednodušit a připravila jsem pro vás stručný návod, jak přípravky (které vám pošlu jako vzorek) používat a přidala jsem i skvělé tipy. Můžete se těšit.

Cena startovacího balíčku je 197 Kč.

Vše vám pošlu doporučeně. Chci předejít tomu, aby se balíček ztratil nebo válel někde u schránky (on se do ní prostě nevejde.

Návod k použití vzorků EURONY

E-book Návod k použití

Přípravky od Eurony (ekologicky šetrná drogerie) jsou často koncentráty. Potřebujete vědět, jak zaslané vzorky používat. V e-booku naleznete jednak návod k ředění zaslaných vzorků a také základní informace o jednotlivých přípravcích.

Do zasílané sady (doporučeně – aby se neztratily cestou) jsem vybrala pestrou škálu parfemací. Každý jsme jiný a tak máte možnost i očichat, jak vám co voní. V e-booku také naleznete názvy a kódy přípravků, které jsem vám poslala. Najdete také názvy a kódy stejných přípravků s jinou parfemací, abych vám ulehčila hledání.

E-book obsahuje také informace, jaké výhody je možné využit (poštovné zdarma, bonusy jako sada vzorků, možnost zúčastnit se Úspěšného startu).

Pokud potřebujete více informací nebo máte speciální požadavek, neváhejte mi napsat (info@uklideko.cz) nebo zavolat (+420 605 714 490).

Euronu jsem vyzkoušela, vše se mi líbí, voní, funguje. Vyčistit troubu voňavě, to je sen. Čistič malina a máta, to je má vůně, už brouzdám katalogem a s kamarádkou máme soupis, objednáme si. Již používám také gel, sůl a leštidlo do myčky, Agenta, a univerzální prášek, spray do sušičky..
Nahradím téměř vše doma Euronou, ten pocit čistoty, vůně, úspora a ještě i krásná balení, za mě SUPER!
Také jsem s úspěchem obdarovala o vánocích blízké.
Vzorečky mi dopomohly najít nové druhy, nové vůně…Děkuji a pěkný den.

Paní Ž.M.

Spokojená uživatelka

Stručný popis zasílaných vzorků

 • Gel na ruční mytí nádobí s Aloe vera 

Gel na mytí nádobí s hypoalergenní parfemací. Odstraňuje mastnotu i přischlé zbytky jídla a zároveň je šetrný k pokožce (i suché a citlivé). Je to koncentrát a stačí tedy velmi malé množství. Nezanechává žádné stopy na nádobí. Obsahuje výhradně přírodní látky šetrné ke zdraví i k přírodě.

10 ml = 40 ml

 • Univerzální úklidový prostředek 

Díky univerzálu jsem si já oblíbila Euronu. Odstraní veškeré nečistoty, nezanechává žádný povlak a použijetet ho na všechny podlahy, linku a klidně i okna (když je neleštíte a používáte stěrku). Přestože je silný, je zároveň šetrný k pokožce vašich rukou..

10 ml = 250 až 500 ml

 • Čistič na trouby a grily

Tohle musí v domácnosti mít každá žena (muž). Je vysoce koncentrovaný a dokonale odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla v troupě a na grilovacích roštech. Vyčistí bez nepříjemného zápachu a troba či grilovací rošt bude jako nový.

použijte neředěný

 • Aviváž a kondicionér

Tahle vůně vás dostane, je hypoalergenní a vaše prádlo bude nejen dlouho vonět, ale aviváž prádlu dodá i měkkost. Neobsahuje žádná barviva a i ručníky si zachovají svou savost. Prádlo voní i po vyžehlení několik týdnů. 

10 ml = 10 litů roztoku k máchání nebo 2 kg prádla

 • Tekuté mýdlo s Aloe vera

Koncentrované mýdlo s obsahem Alooe vera pro hydrataci a meruňkového mléka pro hebkost vašich rukou. Mýdlo nevysušuje a lze použít k mytí rukou i celého těla. Má krémovitou konzistenci a pro dokonalá umytí vám postačí minimální množství.

10 ml = 40 ml běžného mýdla

 • Čistič koupelen

Nezanechává stopy, krásně voní a odstraňuje s lehkostí nečistoty, zbytky mýdla, vápenaté usazeniny a skvrny od tvrdé vody). Očistí a nepoškrábe. Je lehce omyvatelný. Přes svoji šetrnost je velmi účinný. Můžete čistič používat i na akrylátové vany.

10 ml = 40 ml

Pin It on Pinterest

Share This