Dárky, bonusy, výhody lepších cen…

Co vše můžete objednávkou získat

Bonusy a dárky od eurony

Co jsem pro vás připravila já

Skvělé výrobky od Eurony (také i například lososa) si můžete koupit zprostředkovaně od poradce Eurony. Přicházíte ovšem o spoustu výhod, dárků a bonusů. Nejvýhodnější pro vás je objednávat si sami a přímo na e-shopu Eurony. Je to na vás příliš složité? Zavolejte mi a ráda vám s objednávkou pomohu. Také si můžete stáhnout můj e-book zdarma První nákup a s ním to zvládně úplně každý.

VÝHODY PŘÍMÉ OBJEDNÁVKY  na e-shopu Eurony: už s první objednávkou máte cenu nižší o marži 20%, u první 100 bodové objednávky získáte další dárky, první tři měsíce můžete získat dárky v hodnotě až 797 Kč v rámci prémiového programu Úspěšný start, za své objednávky si můžete čerpat dárky za bonusové kredity, podle velikosti objednávky může být vaše sleva na marži až 30%, během roku vychází vždy sezónní katalog a můžete využívat sady se slevou nebo s dárky.

Poradím vám – stáhněte si e-book zdarma

Nejprve si Euronu osahejte – vzorky a katalog

 

Rozumím, je toho na vás asi najednou hodně. Vytvořila jsem samostatnou stránku, můžete se vždy k informacím vrátit a nic vám neuteče. Kdykoliv mi můžete zavolat a ráda vysvětlím a poradím. Níže si můžete pustit krátké video o výhodách. Přehled všech výhod u Eurony ZDE>>.

👉 vaše cena je nižší mininálně o marži 20%

👉 můžete využít výhody Úspěšného startu v hodnotě 797 Kč

👉 čerpáte si dárky za bonusové kredity

👉 jste svým pánem a nemusíte mít pocit, že obtěžujete

👉 výhodné sady v sezónním katalogu

👉 můžete mít i vy zisk z prodeje (marže) nebo provizi (z obratu)

👉 balík vám přivezou až domů, od 1500 Kč zdarma

 

Máte jakékoliv dotazy? Pište na info@uklideko.cz nebo mi zavolejte +40 605 714 490.

Nejsou žádné povinné odběry

V Euroně nejsou žádné povinné odběry (V jiných MLM bývají a nebývají malé.). Můžete být spokojeným samospotřebitelem a využívat výhod nižších cen. Registrací nakopujete za velkoobchodní ceny. Poprvé je to se slevou na marži 20 % a tak je tomu už napořád. U většího objemu zboží může být sleva na marži také 25 % nebo až 30 %. Pokud se stane, že si celý rok neobjednáte, pak je vaše registrace „uspaná“ – nepůjde se přihlásit. Pak stačí zavolat na Euronu a účet vám aktivují.

ČERVENCOVÁ AKCE – DÁREK PRO VÁS

Když jsem otevřela svůj balík s letními novinkami a uviděla ten nádherný kartáček z limitované edice, hned jsem dostala nápad. To by byl ale krásný dárek pro vás!

Nemůžu to odkládat, pak už nemusí být v prodeji. Rozhodla jsem se pro „DÁRKOVÁNÍ“ i nyní v červenci. Možná oceníte další barvu, většinou je vás doma víc než dva.

Garance spokojenosti

Pokud se vám náhodou stane, že vám objednaný výrobek nevyhovuje, není nic jednoduššího než jej vrátit. Eurona má Garanci spokojenosti – proto nic neriskujete. Výrobek si vyzkoušíte a do 30 dnů vrátite.

Nejvýhodnější je první objednávka za 100 bodů

Pokud si objednáváte poprvé, využijte možnosti získat nevíc výhod. Pokud je první objednávka za 100 bodů a více, získáte následující bonusy:

– rozdíl mezi vaší nákupní a katalogovou cenou je 416 Kč

– získáte box se vzorky aviváží v hodnotě 499 Kč

– neplatíte dopravu – 90 Kč

– získáte katalog a Start paket v celkové hodnotě 129 Kč

– v rámci prémiového programu získáte aviváž v hodnotě 199 Kč

– následující měsíc nakupujete se slevou na marži 25 % (poprvé je to 20 %)

 

Dárky ode mne

Aktuálně můžete registrací s mým HESLEM HOSTA 420-6443895880 získat dárek Kouzelnou knihu (za splnění 60 bodů v 1. měsíci), která je plná skvělých tipů, jak si úklid zjednodušit, ale také v ní najdete základní informace o výhodách, provizích, typech cen… Pokud mé zásoby nebudou dostatečné, pošlu později už tu novou – o dárek nepřijdete.

Nyní se skupinkou dalších žen připravujeme novou knihu, která bude i mým dárkem pro vás, pokud splníte podmínku, že v prvním měsíci (registrace pode mne) alespoň 60 bodů = objednávka bez poštovného. 

Vždy pro vás také do balíčku připravím štítky a vizitky s vašim jménem a vždy přidám i vzorek k vyzkoušení. Už víte, proč se registrovat pode mne? Věřím, že ano.

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
VÝROBKY Eurony

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This