Ráda rozdávám dárky

Mám radost z vaší radosti

Dárky ode mne

Aktuálně můžete registrací s mým HESLEM HOSTA 420-6443895880 získat dárek TOP knihu (za splnění 60 bodů v 1. měsíci), která je plná skvělých tipů, jak si úklid zjednodušit, ale také v ní najdete základní informace o výhodách, provizích, typech cen…

Vždy pro vás také do balíčku připravím štítky a vizitky s vašim jménem a vždy přidám i vzorek k vyzkoušení. Už víte, proč se registrovat pode mne? Věřím, že ano.

LISTOPADOVÉ „DÁRKOVÁNÍ“

AKCE NA LISTOPAD – DÁREK PRO VÁS + LOSOVÁNÍ O PARFÉM

Kdo využíváte mé akce už delší dobu, v říjnu jste měli možnost získat TOP knihu, kterou jsme společně tvořily s dalšími TOP manažerkami. Je opravdu nejen krásná, ale také užitečná. Na 70 stranách se dozvíte mnohé nejen o výrobcích, ale zejména různé zajímavé tipy.

Rozhodla jsem se vás za listopad opět odměnit TOP knihou v hodnotě 120 Kč. Navíc vás budu losovat a můžete vyhrát parfém v hodnotě 849 Kč.

Více se dozvíte kliknutím na tlačítko:

Máte jakékoliv dotazy? Pište na info@uklideko.cz nebo mi zavolejte +40 605 714 490.

Nejsou žádné povinné odběry

V Euroně nejsou žádné povinné odběry (V jiných MLM bývají a nebývají malé.). Můžete být spokojeným samospotřebitelem a využívat výhod nižších cen. Registrací nakopujete za velkoobchodní ceny. Poprvé je to se slevou na marži 20 % a tak je tomu už napořád. U většího objemu zboží může být sleva na marži také 25 % nebo až 30 %. Pokud se stane, že si celý rok neobjednáte, pak je vaše registrace „uspaná“ – nepůjde se přihlásit. Pak stačí zavolat na Euronu a účet vám aktivují.

Garance spokojenosti

Pokud se vám náhodou stane, že vám objednaný výrobek nevyhovuje, není nic jednoduššího než jej vrátit. Eurona má Garanci spokojenosti – proto nic neriskujete. Výrobek si vyzkoušíte a do 30 dnů vrátite.

Nejvýhodnější je první objednávka za 100 bodů

Pokud si objednáváte poprvé, využijte možnosti získat nevíc výhod. Pokud je první objednávka za 100 bodů a více, získáte následující bonusy:

– rozdíl mezi vaší nákupní a katalogovou cenou je 416 Kč

– získáte box se vzorky aviváží v hodnotě 499 Kč

– neplatíte dopravu – 90 Kč

– získáte katalog a Start paket v celkové hodnotě 129 Kč

– v rámci prémiového programu získáte aviváž v hodnotě 199 Kč

– následující měsíc nakupujete se slevou na marži 25 % (poprvé je to 20 %)

 

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
VÝROBKY Eurony

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This