Ráda rozdávám dárky

Mám radost z vaší radosti

Dárky ode mne

Aktuálně můžete registrací s mým EURONA ID 420-6443895880 získat dárek TOP knihu (za splnění 60 bodů v 1. měsíci), která je plná skvělých tipů, jak si úklid zjednodušit, ale také v ní najdete základní informace o výhodách, provizích, typech cen…

Vždy pro vás také do balíčku připravím štítky a vizitky s vašim jménem a vždy přidám i vzorek k vyzkoušení. Už víte, proč se registrovat pode mne? Věřím, že ano.

Pokud aktuálně běží moje dárková akce, vše se dozvíte kliknutím na tlačítko

Máte jakékoliv dotazy? Pište na info@uklideko.cz nebo mi zavolejte +420 605 714 490.

Vážená paní Ludmilo,
omlouvám se nejprve, že reaguji se zpožděním, měla jsem a mám hektické období, ale kdo ne, že:-). Chtěla jsem Vám velmi poděkovat za váš dárek v podobě Top knihy a také za medovou pochoutku, která mi velmi chutná. Je to od Vás velmi milé, že o nás, Vaše ovečky, tak hezky pečujeteB-). Je to takové neobvyklé v dnešní době a tím spíš mě to těší a chtěla jsem, abyste věděla, že si toho vážím. Euronu jsem si díky Vám oblíbila a na Schüsslerovy soli jste mě také přivedla Vy.
Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji Vám krásné dny!
Paní MB

Spokojená spotřebitelka

Nejsou žádné povinné odběry

V Euroně nejsou žádné povinné odběry (V jiných MLM bývají a nebývají malé.). Můžete být spokojeným samospotřebitelem a využívat výhod nižších cen. Registrací nakopujete za velkoobchodní ceny. Poprvé je to se slevou na marži 20 % a tak je tomu už napořád. U většího objemu zboží může být sleva na marži také 25 % nebo až 30 %. Pokud se stane, že si celý rok neobjednáte, pak je vaše registrace „uspaná“ – nepůjde se přihlásit. Pak stačí zavolat na Euronu a účet vám aktivují.

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce EURONA ID – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
VÝROBKY Eurony

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Pin It on Pinterest

Share This