TOP kniha

PRODUKTY

Nepřeberné množství tipů, návodů a vychytávek z praxe. Euronu si jednoduše zamilujete, jinak to ani nejde.

Postupy

Chceme vám to maximálně zjednodušit a celý tým nadšených Euroňaček vytvořil tuto skvělou knihu.

Příležitost

Můžete být spokojenou uživatelkou a objednávat si výrobky do své domácnosti. Můžete chtít ovšem i víc – mít Euronu jako zdroj příjmu.

Ludmila Spáčilová

– osobní poradce pro Euronu

Máte otázky? Pište nebo rovnou zavolejte:
info@uklideko.cz
605 714 490

produkty

60 stran ze 70 je věnováno zkušenostem s výrobky (praní, skvrny, Agent, děti, kožní problémy, kosmetika, kuchyň, nádobí, koupelna a WC, dezinfekce, autokosmetika, zahrada, mazlíčci, tyčinky, medy, káva, čaj, čerstvé ryby). Dozvíte se také více o výrobci, jak to má Eurona s ekologií, co jsou to výrobky s označením Natural Produkt, jak je to s ČOV.

postupy

Jak už psala v předešlém odstavci, 60 stran ze 70 je věnováno výrobkům a zejména jejich používání. Kdo vyzkouší Eurony, je nejen nadšený z vůní a hře jej u srdce ekologie, ale hlavně ocení ulehčení úklidu. Samozřejmě Eurona za vás neuklidí, sama se to neudělá, jen to vše jde mnohem snadněji. Já například díky Euroně mám k úklidu „kladnější vztah“.

příležitost

Možná se stále opakuji, jen mi to přijde důležité. Nákupem v Euroně se k ničemu NEZAVAZUJETE a je jen na vás, zda budete spokojenými zákazníky nebo se časem rozhodnete své zkušenosti sdílet dál. Na konci knihy najdete základní informace ohledně systému Eurony (MLM) – kdy vzniká nárok na provizi, kolik procent z obratu to je a jak se to počítá. 

TOP kniha vznikla spoluprací mnoha žen, které mají dlouholeté zkušenosti s Euronou. Je mi ctí, že patřím mezi ně a i já mohlo přiložit ruku k dílu. 70 stran TOP knihy je nabitých užitečnými informacemi, spoustou obrázků a zkušenostmi.

Je pro přehlednost rozdělena do kapitol, které odpovídají menu na e-shopu Eurony (i barevně).

Cena knihy je 120 Kč (bez DPH) + poštovné a balné 70 Kč. 

TOP kniha jako dárek ode mne

Můžete si knihu zde na stránce zakoupit nebo také využít možnosti, jak ji mít ode mne jako dárek. TOP knihu posílám všem „nováčkům“ v mé síti, pokud si v úplně prvním měsíci objednají alespoň za 60 bodů.

Každý měsíc také ode mne můžete získat dárek. Někdy je to soutěž o parfém, jindy například kartáček na zuby a někdy právě i TOP kniha. Sledujte mé e-maily nebo sledujte FB S laskavostí k sobě i přírodě nebo IG Uklideko. Vše se včas vždy dozvíte.

Třetí možností je vstoupit do mé FB skupiny Chci získat více. Odměňuji aktivní členy právě TOP knihou (nejen). Tato skupiny vám bude užitečná, pokud máte zájem chtít více než jen kvalitní výrobky od Eurony.

Alespoň 60 bodů
První objednávka

Dárek ode mne

FB skupina
Chci získat více

Odměna za komentování

Nákup zde
Koupím si TOP knihu

120 Kč + poštovné a balné

Pin It on Pinterest

Share This