Šetrnost k přírodě

Je pro vás důležité, chovat se k přírodě ohleduplně? s Euronou je to trefa do černého. Přípravky od Eurony neobsahují škodliviny (chlór, perboráty, formaldehyd ani fosfáty). Já se chci chovat k přírodě laskavě.

 

Zdraví

Záleží vám na tom, aby přípravky, které používáte, nedráždili kůži (dýchací cesty)? Opět je to s Euronou trefa do černého. Můžete Euronu používat, i když máte citlivou kůži, suchou nebo vy nebo dítě trpí na atopický ekzém.

 

 

Provoňte svůj domov

Uklízet s Euronou je přímo aromaterapie. Nemáte vysušené ruce a v každé místnosti se rozhostí vůně podle vašeho naladění. Škála je tak široká, že si najde každý.

 

Nízká cena Eurony vyrazí dech

Rozumím, že mnozí mají hluboko do kapsy. Jiní jsou na tom třeba líp, ale proč kupovat něco předraženého. Uvedu příklad. Naředíte si koncentrát univerzálu a máte 500 ml (0,5 l) přípravku na úklid za 4 Kč nebo luxusní čistič koupelny, který zvládá i vodní kámen 500 ml pod 40 Kč.

 

 

Objednávka za 100 bodů

Pokud je to ve vašich možnostech (domluvte se klidně s kamarádkou nebo kolegyní), využijte objednávku na maximum. Pokud dosáhnete 100 bodů, získáváte tyto bonusy:

  • podle výše objednávky sleva téměř 500 Kč
  • poštovné ZDARMA
  • tištěný katalog ZDARMA
  • propagační materiály ZDARMA
  • aviváž dle vašeho výběru ZDARMA
  • zadejte HESLO HOSTA 420-6443895880 (budu vaším andělem strážným, pokud netoužíte být přiřazeni nikomu cizímu)

 

 

Objednávka v Euroně

Pokud kliknete na tlačítko níže, HESLO HOSTA se propíše a nemusíte ho složitě vyplňovat. Potřebujete jednoduchý návod? Stáhněte si e-book ZDARMA První nákup a získejte vzorek univerzální.

 

 

Testovací sada

Chcete vyzkoušet rovnou 6 vzorků (Euroňácké trháky), mít k tomu tištěný katalog (neradi studujete na monitoru) a ještě můj stručný návod k zaslaným vzorkům. Více podrobnosti najdete kliknutím na obrázek níže.

E-book První nákup

Stáhněte si e-book s mými tipy na První nákup u Eurony. Uvnitř najdete odkaz na získání vzorku Univerzálního čističe zdarma.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This