První objednávky

v Euroně – bonusy a dárky pro nováčky

Co je dobré vědět

👉 k ničemu se nezavazujete (V Euroně nejsou žádné povinné odběry.)

👉 nic neriskujete (Garance spokojenosti – možnost vrátit zboží do 30 dnů, pokud obsahuje alespoň 80 % obsahu.)

👉 nejvíce výhod a bonusů získáte, pokud si objednáte zboží alespoň za 100 bodů

👉 následující měsíce můžete využít další bonusy (prémiový program Úspěšný start, lepší nákupní ceny podle objemu objednávek v předešlém měsíci – ceny A, B a C, vybrat si dárek z programu Bonusové kredity, za získanou provizi mít levnější nákup, dárky ode mne)

Máte jakékoliv dotazy? Pište na info@uklideko.cz nebo mi zavolejte +40 605 714 490.

K ničemu jste se nezavázali 

V Euroně nejsou žádné povinné odběry (V jiných MLM bývají a nebývají malé.). Můžete být spokojeným samospotřebitelem a využívat výhod nižších cen. Registrací nakopujete za velkoobchodní ceny. Poprvé je to se slevou na marži 20 % a tak je tomu už napořád. U většího objemu zboží může být sleva na marži také 25 % nebo až 30 %. Pokud se stane, že si celý rok neobjednáte, pak je vaše registrace „uspaná“ – nepůjde se přihlásit. Pak stačí zavolat na Euronu a účet vám aktivují.

Garance spokojenosti

Pokud se vám náhodou stane, že vám objednaný výrobek nevyhovuje, není nic jednoduššího než jej vrátit. Eurona má Garanci spokojenosti – proto nic neriskujete. Výrobek si vyzkoušíte a do 30 dnů vrátite.

Nejvýhodnější je první objednávka za 100 bodů

Pokud si objednáváte poprvé, využijte možnosti získat nevíc výhod. Pokud je první objednávka za 100 bodů a více, získáte následující bonusy:

– rozdíl mezi vaší nákupní a katalogovou cenou je 416 Kč

– získáte box se vzorky aviváží v hodnotě 499 Kč

– neplatíte dopravu – 90 Kč

– získáte katalog a Start paket v celkové hodnotě 129 Kč

– v rámci prémiového programu získáte aviváž v hodnotě 199 Kč

– následující měsíc nakupujete se slevou na marži 25 % (poprvé je to 20 %)

 

Další bonusy, výhody, dárky…

Prémiový program Úspěšný start

Prémiový program Úspěšný start je možnost získat dárky v hodnotě až 797 Kč. Běží první 3 měsíce a tím prvním je měsíc registrace. Jako první je aviváž zdarma v hodnotě 199 Kč. Za druhý měsíc můžete získat zdarma univerzální čistící prostředek v hodnotě 229 Kč a třetí měsíc ještě tekutý prací prostředek v hodnotě 369 Kč.

Ceny a, b a c podle objedmu objednávek v předešlém měsíci

Vaše aktuální sleva na marži se odvíjí od velikosti objednávky v předešlém měsíci. Pokud objednáváte poprvé, vaše sleva na marži je 20 %. Můžete získat slevu na marži až 30 %.

Bonusové kredity

Za každou objednávku získáváte bonusové kredity. Počet je stejný jako vaše objednávka v katalogových cenách – například jste udělali 100 bodů, což je v katalogových cenách 2500 Kč (Platili jste méně, odečetla se vám sleva na marži.). 1 Kč  v katalogových cenách= 1 BK. Získali jste tedy 2 500 BK (bonusových kreditů). Tyto bonusové kredity můžete čerpat v následujícím měsíci, jinak vám propadnou.

Akční katalog

Eurona vydává několikrát do roka akční katalog, ve kterém jsou zejména sady výrobků s dárkem navíc nebo si výběrem z produktů zajistíte slevu. Platný katalog vždy zveřejňuji pod záložkou AKCE. Více o katagogu si můžete přečíst v článku ZDE>> nebo kliknutím na obrázek níže:

Dárky od Eurony pro aktivní = pokud sdílíte zkušenosti s Euronou dál

Pokud si lidé, kterým jste dali své registrační číslo a vyplnili jej při první objednávce, tak kdkoliv si udělají objednávku, získáváte body. Reistrační číslo je totéž co heslo hosta. Podle množství získaných bodů v daném měsíci můžete dosáhnout na různé provize (až 21%). Na každém stupínku Vám od Eurony přijde poděkování a můžete si zslaný certifikát vytisknout.

👉 Pokud poprvé dosáhnete 15% provize, pošle vám Eurona jako dárek parfém dle vašeho výběru.

👉 Pokud poprvé dosáhnete 18% provize, pošle vám Eurona jako dárek 2 parfémy dle vašeho výběru.

Zajímá vás systém provizí? Stačí kliknout ZDE>>.

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
VÝROBKY Eurony

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This