Získejte ještě více

akce eurony

Můžete získat další dárky od Eurony, která najdete ve voňavém balíku.

Akční katalogy

Několikrát v roce vychází sezónní katalog se zvýhodněnými sadami.

Moje dárky

Dárky můžete získat přímo ode mne – v soutěích nebo i v akcích.

ZADEJTE EURONA ID:

420-6443895880

– získáte nejen slevu, ale i mou podporu

– užíjte si dárky navíc

– kdykoliv se na mne můžete obrátit

 

katalog JARO 2021

Od 1.3. od 14:00 si můžete objednávat ze speciálního KATALOGU JARO 2021.  Platnost končí 3.5. v 10:00. Níže najdete všechny slevové akce. Vybere si naprosto každý.

V katalogu nebo na webu vidíte ceny pro konečného spotřebitele. Registrací v Euroně se automaticky stáváte partnerem a ceny pro vás jsou velkoobchodní (bez marže 20 – 30%). Nakupujete poprvé? Pak si cenu v katalogu vydělte 1,2 – to je vaše skutečná nákupní cena.

Využijte ještě výprodej

Do vyprodání zásob je ještě možné objednávat oblíbené vůně Pohádka Vánoc, Natiella a Essence od Romance. Moc to neodkládejte, zásoby již mizí a pak je nebude možné už objednat.

Dárky ode mne

Aktuálně můžete registrací s mým HESLEM HOSTA 420-6443895880 získat dárek TOP knihu (za splnění 60 bodů v 1. měsíci), která je plná skvělých tipů, jak si úklid zjednodušit, ale také v ní najdete základní informace o výhodách, provizích, typech cen… 

Tato kniha vznikla díky skupince nadšených uživatelek (včetně mě). Pokud splníte podmínku, že v prvním měsíci (registrace pode mne) alespoň 60 bodů = objednávka bez poštovného. Týká se všech v mé síti – knihu posílám, i když vás zaregistrovala kamarádka, která patří pode mne.

Vždy pro vás také do balíčku (pokud patříte přímo pode mne) přidám, kartičku, leporelo i vzorky k vyzkoušení. Už víte, proč se registrovat pode mne? Věřím, že ano.

6 tyčinek = platíte pouze 5

3 různé čaje = sítko ZDARMA

Nabídku tyčinek najdete pod záložkou PureBar – JETBar – tyčinky. Je jen na vás, zda si vyberete jeden druh nebo různé. Každá šestá bude ZDARMA. Čaje najdete pod CernyCosmetix – CernyHerbalist. Je potřeba si vybrat 3 RŮZNÉ druhy čajů, nerezové sítko v hodnotě 89 Kč získáte ZDARMA.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This