Získejte ještě více

akce eurony

Můžete získat další dárky od Eurony, která najdete ve voňavém balíku.

Akční katalogy

Několikrát v roce vychází sezónní katalog se zvýhodněnými sadami.

Moje dárky

Dárky můžete získat přímo ode mne – v soutěích nebo i v akcích.

ZADEJTE EURONA ID:

420-6443895880

– získáte nejen slevu, ale i mou podporu

– užíjte si dárky navíc

– kdykoliv se na mne můžete obrátit

 

Každý rok vydává Eurona nový katalog. Obvykle pár výrobků zmizí a jsou doplněny novinky. Ceny se nemění, to je na Euroně skvělé. Během roku jsou v platnosti ještě MINIKATALOGY (akční katalogy). První bývá začátkem roku, pak následuje jarní, letní, podzimní a vánoční. Mohou v nich být novinky, ale vždy v nich najdete akční sety. Minikatalog Eurona posílá poštou (věrným zákazníkům) a prohlédnout si jej můžete i na webu Eurony. Kliknutím na tlačítko níže si jej také můžete prohlédnout.

Dárky ode mne

Aktuálně můžete registrací s mým EURONA ID: 420-6443895880 získat dárek TOP knihu (za splnění 60 bodů v 1. měsíci), která je plná skvělých tipů, jak si úklid zjednodušit, ale také v ní najdete základní informace o výhodách, provizích, typech cen… 

Tato kniha vznikla díky skupince nadšených uživatelek (včetně mě). Pokud splníte podmínku, že v prvním měsíci máte alespoň 60 bodů = objednávka bez poštovného. Týká se všech v mé síti. Vždy pro vás také do balíčku (pokud patříte přímo pode mne) přidám, kartičku, leporelo i vzorky k vyzkoušení. Už víte, proč se registrovat pode mne? Věřím, že ano.

Pin It on Pinterest

Share This