Ceny A, B a C

Ceny A

Ceny B

Ceny C

Tři typy cen

u

Cena A

Pokud v daném měsíci odeberete zboží za méně než 100 bodů = 0 – 99 bodů, máte nárok na cenu A. Cena A je ta, za kterou jste nakupoali u první objednávky. Byla vám tedy poskytnuta sleva (marže 20 % dolů).

u

Cena B

Pokud jste v daném měsíci objednali alespoň za 100 (až 199) bodů, následující měsíc nakupujete se slevou na marži 25 %. Většina z vás si udělala tu nejvýhodnější objednávku = za 100 bodů. Máte tedy pak nárok na ještě nižší cenu. Výpočet skutečné ceny k zaplacení je váš nákup v katalogových cenách děleno 1,25.

u

Cena C

Nejlepší ceny v dalším měsíci dosáhnete, když si objednáte zboží v daném měsíci alespoň za 200 bodů. To jsem udělala i já a tak vidíte na obrázku marže na tento měsíc 30 %. Výpočet skutečné ceny k zaplacení je váš nákup v katalogových cenách děleno 1,3.

Kde najdu, na jaké ceny jsem dosáhl(a)?

Přihlaste se pod svým jménem a heslem na web Euroba By Černý. Nahoře na lište klikněte na „KANCELÁŘ“. Vlevo níže najdete AKTUÁLNÍ STAV. Po kliknutí na OSOBNÍ PŘEHLED PORADCE uvidíte, jako marži máte pro daný měsíc a jakou budete mít v následujícícm měsíc.

Podle aktuálního odběru v daném měsíci se odvíjí cena v měsíci následujícím.

PŘÍKLAD:

V červenci jsem odebrala zboží v hodnotě nad 200 bodů a tedy mám pak v srpnu nárok na cenu C (30%).

Není vám něco jasné? Pište nebo volejte, ráda vám výpočet ceny objasním.

Můžete vydělat jmění, ale k čemu to bude, když tomu obětujete své děti, přátele nebo zdraví? Můžete si dovolit spoustu věcí, ale jak vám mají dělat radost, když se o ně nebudete mít s kým podělit? Kdy si naposledy někdo vzal takové věci s sebou do hrobu?
Jsou lidé, kteří to opravdu chápou, a je jich čím dál více… Další zjistili, že vykonávání monotónní práce, přestože trvá pouze 40 hodin týdně, také opravdové štěstí nepřináší. Pochopili, že namáhavá práce, která nemá smysl, neotvírá dveře ke spokojenosti v čase, který jim zbývá.

Hlavním lákadlem pro většinu lidí v této skupině je však pro mnohé základní a pro jiné konečný produkt, který prodávají: Svoboda.
Osvobození od nouze, možnost žít skutečně smysluplný život plný hojnosti – nahlas, barevně a VE VELKÉM.

Randy Gage

Autor knihy, Jak si vybudovat MLM stroj na peníze

Pin It on Pinterest

Share This