EURONA – přímý prodej 

Nebudete tomu věřit, ale většího odpůrce MLM (přímého prodeje) byste nenašli. Vždy jsem říkala: „Já nikdy!“ a jak to asi znáte, překládá se to „Ty určitě.“. Stalo se a docela nenápadně. Já totiž vycítila MLM na sto honů. Vnímala jsem ten nátlak a nechtěla jsem s tím mít nic společného. Jenže Lucie mi nejprve prodala výrobky, protože jsem v bývalém pronájmu řešila plíseň. Bylo mi hloupé chtít jen jeden levný výrobek, tak jsem si nechala doporučit ještě další tři a byla jsem ze všech naprosto nadšená.

To ovšem nestačilo na překonání mého absolutního odporu. Víte, co nakonec na mne zabralo? „Nikomu volat nemusíš, já také nikomu nevolám a nenabízím výrobky každému, kdo mi přijde do cesty. Já mám web a ty umíš také dělat weby.“ Zasela semínko a časem vyklíčila myšlenka, že do toho jdu. Vtipné je, že jsem se velice brzy stala úspěšnou a Eurona je mým zajímavým zdrojem příjmu.

Při oblíbené procházce na vyhlídky jsem spontánně natočila pás slov o mém dřívějším odporu k MLM.

 

Zajímavé je, že jsem vždy věděla, že MLM (přímý prodej) je ten nejlepší způsob prodeje. Je spravedlivý a hlavně levný způsob jak dodat zboží konečnému zákazníkovi. Vím, existují firmy, které se tváří jako MLM a jsou vlastně letadlo (pyramida). Ovšem poznáte je snadno, vetšinou za dva roky zmizí a už o nich nikdy neuslyšíte. Jejich záměrem je rychlý zisk, nejde jim o dodání kvalitních výrobků spotřebiteli.

Eurona je na trhu od roku 2003. To samotné znamená, že Eurona letadlo (pyramida) není. Navíc je to ryze česká firma a nákupem českých výrobků podporujeme českou ekonomiku.

$

nízké ceny pro koncového zákazníka

Metoda přímého prodeje je nejefektivnější a nejprogresivnější způsob prodeje. Díky tomu je konečná cena pro spotřebitele nižší než u běžného způsobu prodeje. Nevznikají náklady na všechny zisky velkoskladů a maloobchodu. Výrobce nemusí investovat obrovské částky do reklam a propagace.

$

to je přece letadlo!

„Letadlo je systém, kde je konečný výrobek neprodejný za běžnou katalogovou cenu.“  To u Eurony neplatí. Existují stovky zákazníků, kteří si běžně výrobky kupují za katalogové ceny. „Letadlo (pyramida) končí nejpozději do 2 let.“ Eurona je na trhu od roku 2003. „U letadla jsou provize zejména za registraci a výdělky za školící materiál.“ U Eurony jsou provize za zboží a informace vám předává zdarma člověk na vámi.

$

Dárky, bonusy, provize

Systém přímého prodeje je nastavem tak, že je odměněn každý, kdo výrobky používá a doporučí dál. Není potřeba složitý způsob vzdělávání (bez nákladů na zapracování). Každý, kdo si Euronu zamiluje, rád sdílí své nadšení a za to je odměněn. Každý má stejné podmínky, nikdo není ve výhodě.

$

zBOŽÍ ZDARMA, PŘIVÝDĚLEK, KARIÉRA

Je jen na vás, jaké možnosti vy konkrétně využijete. Můžete používat kvalitní výrobky od Eurony a být samospotřebitel bez jakýchkoliv závazků. Můžete sdílet své nadšení a za doporučené odběry mít bonusy – výrobky zdarma. Můžete chtít i mnohem víc. Můžete se rozhodnout mít Euronu jako zaměstnání – s tím rozdílem, že vás to baví, máte svobodu svého času, nemusíte prosit o dovolenou…

Základní přehled provizí v procentech

200 – 599 bodů – 3 %

600 – 1199 bodů – 6 %

1200 – 2399 bodů – 9 %

2400 – 3999 – 12 % 

4000 – 6599 – 15 %

6600 – 9 999 – 18 %

10 000 + = 21 %

Pro mě je důležité doporučovat to, co se mi opravdu líbí a vyhovuje. Proto jsem poslední roky měla problém pracovat v lékárně (Odešla jsem začátkem roku 2017.). Já vždy tíhla k alternativnímu způsosobu léčby a se studiem homeopatie se můj pohled na zdraví rapidně posunul. Měla jsem v sobě velký rozpor, když jsem měla někomu sdělovat doporučení, jak užívat léky z receptu. Nejsem člověk, který zavrhuje klasickou medicínu, jsem ráda, že existuje a ve spoustě situácí je tou nejlepší volbou. U chronických potíží je to většinou naopak. Klasická medicína je skvělá na uhašení požáru, ale léčit dlouhodobé problémy neumí (tlumí příznaky). Prostě jsem nemohla říkat: „To musíte užívat celý život tak a tak a musíte se smířit s tím, že to máte navždy.“. Nebylo to se mnou v souladu a musela jsem zdravotnictví opustit.

Mám to stejně i s Euronou. Nemohla bych něco někomu nutit pro peníze a používat formulace a techniky, jak někoho přesvědčit a mít zisk. Já potřebuji sdílet své nadšení, miluji lidi inspirovat, ale zda se někdo pro Euronu rozhodně či nikoliv, nechávám na lidech. Já si přeji, aby si u Eurony objednali a byli z balíku nadšeni. Netěšily by mě pouze provize, i když se mi také líbí, ale chci prostě OBOJÍ (radost spotřebitelů + peníze).

 

Podmínky pro získání provize

Pro získání provize musíte splnit jednu z těchto podmínek:

1. Udělat vlastní objednávku v daném měsíci alespoň za 200 bodů.

2. Udělat vlastní 100 bodovou objednávku a mít celkem bodů v síti (včetně vašich) alespoň 200. Pokud tedy máte svých 100, pak potřebujete alespoň 100 bodů od lidí pod vámi.

3. Pokud si neuděláte vlastní objednávku, můžete získat v daném měsíci provizi, když se pod vás zaregistrují alespoň 3 lidé a udělají objednávku každý alespoň za 1 500 Kč – 60 bodů.

Proč tyto podmínky? Jsou důkazem, že Eurona je MLM (přímý prodej) a není letadlo (pyramida). Jste hodnoceni za prodeje koncového zákazníka. Pokud vám někde nabízí provizi pouze za registraci nebo členové žijí z prodeje studijních materiálů, tam si dávejte bacha – to je to letadlo (pyramida), o kterém se píše. Jen je škoda, že to hází špatné světlo i na klasický přímý prodej, kde nejsou ani náznaky „letadla“ (pyramidy).

balík zdarma a informace okolo provize

Už jste viděli toto video? Jaroslava Šrámková mi dává otázky okolo balíku zdarma a dotkly jsme se i tématu provizí. Možná je pro vás příjemnější informace slyšet formou videa.

Pokud máte jakékoliv otázky, ptejte se – 605 714 490 nebo pište: info@uklideko.cz.

Máte chuť do toho se mnou jít? Láká vás cesta vlastního podnikání a svobody času? Ráda vám předám další informace osobně, telefonicky nebo můžete využít i mou FB skupinu, kde sdílím mnohá videa, tipy a je zde i parta lidiček, který se můžete také ptát.

Příklad výdělku

ÚSPĚCHY EURONY V ČÍSLECH

Ryze česká společnost

jak můžete začít

Plusové body pro EURONU

P

výrobky nejvyšší kvality s důrazem na zdraví a ochranu přírody

Sama jsem si výrobky osahala a jsem nadšená její účinností. Je pro mě také důležité, jak se chovám nejen ke svému zdraví, ale také k přírodě. Tím si mě Eurona získala.

P

jednoznačné a spravedlivé obchodní podmínky

Podmínky jsou pro všechny stejné. Nemůže se stát, že si na vás šéf zasedne a postará se, abyste nedostala žídné prémie. Máte nemocné dítě? Je na vás, jak si to zařídíte… nemusíte snášet pohledy kolegyně, která za vás „makala“. V Euroně je to vše naopak. Šéf vás podrží, ve všem vám poradí. Jak, kde a kdy budete pracovat, je jen vaše rozhodnutí.

P

vzdělávání a servis

Přímý prodej sám vytváří ideální podmínky pro vzdělávání. Každý nad vámi má zájem, aby se vám dařilo. Je to jak z pohádky? Pokud jste dlouholetým zaměstnancem, tak to tak pro vás může vypadat. Když se zamyslíte, logiku to má. Když se daří vám, daří se i ostatním. Eurona nabízí i skvělý servis – dodá zboží, zajistí dopravu, reklamace. Vy se o ty provozní věci nemusíte starat a ani investovat velké peníze do rozjezdu podnikání.

P

motivační bonusový systém odměn

Systém odměňování je nastavem pro všechny stejně. Máte stále kam postupovat. Nestane se vám, že už jste vedoucí a ředitel je mladý, tak výš není kam jít. V Euroně není žádná pozice konečná.

P

povědomí o společnosti a značce

Eurona je na trhu od roku 2003 a za tu dobu si získlala důvěru mnoho spotřebitelů. V povědomí lidí je spojena s ekologicky šetrnou drogerií a kvalitou v jednom. Dobré jméno vám usnadňuje vaši cestu Euronu šířit dál.

Máte otázky? Ptejte se.

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This