EURONA – přímý prodej 

Přímý prodej (neboli MLM) je moderní způsob podnikání. Líbí se mi, že je spravedlivý a že vždy máte kolem sebe skvělou partu lidí, kteří si vzájemně pomáhají. To v běžném zaměstnání není. Šéf po vás šlape, kolegové mívají ostré lokty a můžete stoupat po řebříčku jen do určité míry. Proč to tak je? Je to jednoduché. Vy máte v MLM vlastní zájem předávat informace a dál učit lidi pod sebou. Čím víc je naučíte a lidé pod vámi jsou úspěšnější, o to víc se daří i vám. Úspěch lidí pod vámi jsou zároveň i vaše úspěchy a podle toho jste náležitě hodnoceni.

Možná uvažujete odejít ze zaměstnání, protože toho už máte plné zuby,  možná se nechcete vracet z mateřské do práce, protože si neumíte představit, jak budete zvládat rodinu a ještě práci. MLM je skvělý způsob, jak to udělat. Začít klasicky podnikat je ovšem náročné. Nestačí jen nápad a nadšení, je potřeba velká finanční investice a trvá často roky, než se vám to začne vracet a to ještě vůbec není jisté, zda se vám to někdy vrátí. MLM je také podnikání, ale bez velké vstupní investice. Můžete začít podle vlastních časových možností. Bez práce to ale není. Pokud nejste ochotni investovat alespoň 2 hodin denně, může váš postup být natolik pomalý, že to prostě nedotáhnete do cíle.

Co získáte ode mne? 👉 Předám vám všechny zkušenosti, které jsem na cestě k TOPce nasbírala, 👉 podpořím vás jednak ve své skupině Chci získat více, ale samozřejmě i individuálně. Získáváte ode mne také 👉 mnohé dárky a pořádám i živá setkání s konstelacemi, abychom snadněji rozpustili své bloky a omezení.

👉 Pokud patříte do mojí sítě, můžete vyžívat tako informační web Úspěšná síť, kde jsou shromážděné všechny potřebné informace, jak začít, jak s Euronou pracovat, jak komunikovat  jaké činnosti dělat, ab se úspěch dostavil co nejrychleji.

👉 Pode mnou můžete také vstoupit do on-line e-mailového kurzu. První je na 9 dnů (9 e-maiů). Pokud jste hladoví po informacích, můžete hned poté vstoupit do kurzu č. 2, které je 6 denní. Připravujeme i nadstavbu, která se bude týkat e-mailů a webu.

Každý týden pořádám on-line setkání na Google Meet, kde je prostor pro jakékoliv otázky a sdílení. Vznikají tady společné nápady a vzájemně se inspirujeme.

Nebudete tomu věřit, ale většího odpůrce MLM (přímého prodeje) byste nenašli. Vždy jsem říkala: „Já nikdy!“ a jak to asi znáte, překládá se to „Ty určitě.“.

Stalo se a docela nenápadně. Já totiž vycítila MLM na sto honů. Vnímala jsem ten nátlak a nechtěla jsem s tím mít nic společného. Jenže Lucie mi nejprve prodala výrobky, protože jsem v bývalém pronájmu řešila plíseň. Bylo mi hloupé chtít jen jeden levný výrobek, tak jsem si nechala doporučit ještě další tři a byla jsem ze všech naprosto nadšená.

To ovšem nestačilo na překonání mého absolutního odporu.

Víte, co nakonec na mne zabralo? „Nikomu volat nemusíš, já také nikomu nevolám a nenabízím výrobky každému, kdo mi přijde do cesty. Já mám web a ty umíš také dělat weby.“

Zasela semínko a časem vyklíčila myšlenka, že do toho jdu. Vtipné je, že jsem se velice brzy stala úspěšnou a Eurona je mým zajímavým zdrojem příjmu.

Na podzim 2021 se zrodil navý projekte EURONY: S Euronou ke hvězdám. Moc se mi líbí a věřím, že i vám. Je to takové obyčejné lidské povídání, žádná vznešená a přehnaná slova.

Sdílím první video, kde se pan Dostál ptá TOP manažerek na jejich cestu a další okolo jejich práce.

Možná bude brzy další díl i se mnou. Uvidíme. Bude mi ctí se zúčastnit a určitě s vámi budu sdílet své zážitky.

Zajímavé je, že jsem vždy věděla, že MLM (přímý prodej) je ten nejlepší způsob prodeje. Je spravedlivý a hlavně levný způsob jak dodat zboží konečnému zákazníkovi. Vím, existují firmy, které se tváří jako MLM a jsou vlastně letadlo (pyramida). Ovšem poznáte je snadno, většinou za dva roky zmizí a už o nich nikdy neuslyšíte. Jejich záměrem je rychlý zisk, nejde jim o dodání kvalitních výrobků spotřebiteli.

Eurona je na trhu od roku 2003. To samotné znamená, že Eurona letadlo (pyramida) není. Navíc je to ryze česká firma a nákupem českých výrobků podporujeme českou ekonomiku.

$

nízké ceny pro koncového zákazníka

Metoda přímého prodeje je nejefektivnější a nejprogresivnější způsob prodeje. Díky tomu je konečná cena pro spotřebitele nižší než u běžného způsobu prodeje. Nevznikají náklady na všechny zisky velkoskladů a maloobchodu. Výrobce nemusí investovat obrovské částky do reklam a propagace.

$

to je přece letadlo!

„Letadlo je systém, kde je konečný výrobek neprodejný za běžnou katalogovou cenu.“  To u Eurony neplatí. Existují stovky zákazníků, kteří si běžně výrobky kupují za katalogové ceny. „Letadlo (pyramida) končí nejpozději do 2 let.“ Eurona je na trhu od roku 2003. „U letadla jsou provize zejména za registraci a výdělky za školící materiál.“ U Eurony jsou provize za zboží a informace vám předává zdarma člověk na vámi.

$

Dárky, bonusy, provize

Systém přímého prodeje je nastavem tak, že je odměněn každý, kdo výrobky používá a doporučí dál. Není potřeba složitý způsob vzdělávání (bez nákladů na zapracování). Každý, kdo si Euronu zamiluje, rád sdílí své nadšení a za to je odměněn. Každý má stejné podmínky, nikdo není ve výhodě.

$

zBOŽÍ ZDARMA, PŘIVÝDĚLEK, KARIÉRA

Je jen na vás, jaké možnosti vy konkrétně využijete. Můžete používat kvalitní výrobky od Eurony a být samospotřebitel bez jakýchkoliv závazků. Můžete sdílet své nadšení a za doporučené odběry mít bonusy – výrobky zdarma. Můžete chtít i mnohem víc. Můžete se rozhodnout mít Euronu jako zaměstnání – s tím rozdílem, že vás to baví, máte svobodu svého času, nemusíte prosit o dovolenou…

Základní přehled provizí v procentech

200 – 599 bodů – 3 %

600 – 1199 bodů – 6 %

1200 – 2399 bodů – 9 %

2400 – 3999 – 12 % 

4000 – 6599 – 15 %

6600 – 9 999 – 18 %

10 000 + = 21 %

Pro mě je důležité doporučovat to, co se mi opravdu líbí a vyhovuje. Proto jsem poslední roky měla problém pracovat v lékárně (Odešla jsem začátkem roku 2017.). Já vždy tíhla k alternativnímu způsosobu léčby a se studiem homeopatie se můj pohled na zdraví rapidně posunul. Měla jsem v sobě velký rozpor, když jsem měla někomu sdělovat doporučení, jak užívat léky z receptu. Nejsem člověk, který zavrhuje klasickou medicínu, jsem ráda, že existuje a ve spoustě situácí je tou nejlepší volbou. U chronických potíží je to většinou naopak. Klasická medicína je skvělá na uhašení požáru, ale léčit dlouhodobé problémy neumí (tlumí příznaky). Prostě jsem nemohla říkat: „To musíte užívat celý život tak a tak a musíte se smířit s tím, že to máte navždy.“. Nebylo to se mnou v souladu a musela jsem zdravotnictví opustit.

Mám to stejně i s Euronou. Nemohla bych něco někomu nutit pro peníze a používat formulace a techniky, jak někoho přesvědčit a mít zisk. Já potřebuji sdílet své nadšení, miluji lidi inspirovat, ale zda se někdo pro Euronu rozhodně či nikoliv, nechávám na lidech. Já si přeji, aby si u Eurony objednali a byli z balíku nadšeni. Netěšily by mě pouze provize, i když se mi také líbí, ale chci prostě OBOJÍ (radost spotřebitelů + peníze).

 

Podmínky pro získání provize

Pro získání provize musíte splnit jednu z těchto podmínek:

1. Udělat vlastní objednávku v daném měsíci alespoň za 200 bodů.

2. Udělat vlastní 100 bodovou objednávku a mít celkem bodů v síti (včetně vašich) alespoň 200. Pokud tedy máte svých 100, pak potřebujete alespoň 100 bodů od lidí pod vámi.

3. Pokud si neuděláte vlastní objednávku, můžete získat v daném měsíci provizi, když se pod vás zaregistrují alespoň 3 lidé a udělají objednávku každý alespoň za 1 500 Kč – 60 bodů.

Proč tyto podmínky? Jsou důkazem, že Eurona je MLM (přímý prodej) a není letadlo (pyramida). Jste hodnoceni za prodeje koncového zákazníka. Pokud vám někde nabízí provizi pouze za registraci nebo členové žijí z prodeje studijních materiálů, tam si dávejte bacha – to je to letadlo (pyramida), o kterém se píše. Jen je škoda, že to hází špatné světlo i na klasický přímý prodej, kde nejsou ani náznaky „letadla“ (pyramidy).

balík zdarma a informace okolo provize

Už jste viděli toto video? Jaroslava Šrámková mi dává otázky okolo balíku zdarma a dotkly jsme se i tématu provizí. Možná je pro vás příjemnější informace slyšet formou videa.

Pokud máte jakékoliv otázky, ptejte se – 605 714 490 nebo pište: info@uklideko.cz.

Máte chuť do toho se mnou jít? Láká vás cesta vlastního podnikání a svobody času? Ráda vám předám další informace osobně, telefonicky nebo můžete využít i mou FB skupinu, kde sdílím mnohá videa, tipy a je zde i parta lidiček, který se můžete také ptát.

Příklad výdělku

ÚSPĚCHY EURONY V ČÍSLECH

Ryze česká společnost

jak můžete začít

Plusové body pro EURONU

P

výrobky nejvyšší kvality s důrazem na zdraví a ochranu přírody

Sama jsem si výrobky osahala a jsem nadšená její účinností. Je pro mě také důležité, jak se chovám nejen ke svému zdraví, ale také k přírodě. Tím si mě Eurona získala.

P

jednoznačné a spravedlivé obchodní podmínky

Podmínky jsou pro všechny stejné. Nemůže se stát, že si na vás šéf zasedne a postará se, abyste nedostala žídné prémie. Máte nemocné dítě? Je na vás, jak si to zařídíte… nemusíte snášet pohledy kolegyně, která za vás „makala“. V Euroně je to vše naopak. Šéf vás podrží, ve všem vám poradí. Jak, kde a kdy budete pracovat, je jen vaše rozhodnutí.

P

vzdělávání a servis

Přímý prodej sám vytváří ideální podmínky pro vzdělávání. Každý nad vámi má zájem, aby se vám dařilo. Je to jak z pohádky? Pokud jste dlouholetým zaměstnancem, tak to tak pro vás může vypadat. Když se zamyslíte, logiku to má. Když se daří vám, daří se i ostatním. Eurona nabízí i skvělý servis – dodá zboží, zajistí dopravu, reklamace. Vy se o ty provozní věci nemusíte starat a ani investovat velké peníze do rozjezdu podnikání.

P

motivační bonusový systém odměn

Systém odměňování je nastavem pro všechny stejně. Máte stále kam postupovat. Nestane se vám, že už jste vedoucí a ředitel je mladý, tak výš není kam jít. V Euroně není žádná pozice konečná.

P

povědomí o společnosti a značce

Eurona je na trhu od roku 2003 a za tu dobu si získlala důvěru mnoho spotřebitelů. V povědomí lidí je spojena s ekologicky šetrnou drogerií a kvalitou v jednom. Dobré jméno vám usnadňuje vaši cestu Euronu šířit dál.

Jsme skvělý tým a zároveň přátelé

Na obrázcích vidíte jen ty nejaktivnější, je nás mnohem více a ráda vás mezi námi přivítám.

Máte otázky? Ptejte se.

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This