Bonusové kredity

v Euroně = dárky

BONUSOVÉ KREDITY

Za každou objednávku získáváte bonusové kredityPočet je stejný jako vaše objednávka v katalogových cenách – například jste udělali 100 bodů, což je v katalogových cenách 2500 Kč (Platili jste méně, odečetla se vám sleva na marži.). 1 Kč  v katalogových cenách= 1 BK. Získali jste tedy 2 500 BK (bonusových kreditů). Tyto bonusové kredity můžete čerpat v následujícím měsíci, jinak vám propadnou. Řekněte o bonusových kreditech lidem, které jste zaregistrovali.

u

Kde najdu počet bodů

u

Uložené objednávky

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Se mnou máte ještě další výhodu. Já celý život nesnášela MLM a když někdo vyslovil slovo PŘÍLEŽITOST, prchala jsem okamžitě co nejdál. Proč? Nesnáším, když mě někdo někam tlačí, nemám chuť kvůli nějakému doplňku mít zásoby na deset let a pak všechny obtěžovat, abych se všeho zbavila. Také nepotřebuji být členem nějaké sekty. V Euroně nejsou žádné povinné odběry.

Druhým nedělám, co sama nemám ráda – nevolám několikrát měsíčně s nějakouo „úžasnou“ slevou. Komunikuji přes e-mail a tam je to jednoduché. Vy se jedním kliknutím odhlásíte a e-maily vám chodit nebudou.

Pokud někdo oceníte telefon, ráda vám zavolám. Pokud vás cokoliv zajímá, ptejte se. Může to být cokoliv – ráda poradím (výrobky, provize…).

Pin It on Pinterest

Share This