Agent

Když se řekne agent, hned mi naskočí KGB, STB. Hold jsem se narodila v minulém století, zanechalo to nějaké následky. Teď mám agenta nasazeného přímo doma.

On za to může

Docela ho opomíjím. Možná bych se mu měla za mou nepozornost i omluvit. Vždyť to on za všechno může. Díky němu se u mě objevila hvězdná čtyřka. Stál přímo u zrodu, vše odstartoval. Sám o sobě ne, má v tom prsty i Lucie.

Kamarádka nebo strýček?

Možná to máte podobně. Když si nevíte s něčím rady, poptáte se okolo. Mám na mysli kamarádek, sousedky a podobně. Dnes je sice už jiná doba, můžete se zeptat strýčka Googla. Ovšem dobrá kamarádka strýčka prostě nenahradí. Jednak mám ke kamarádce mnohem větší důvěru a za druhé je pořád lepší si s někým pokecat, než číst písmenka na monitoru nebo dnes i na mobilu.

Tip na agenta od Lucie

Jsem z minulého století a tak jsem se mezi známými ptala. Co používáte, když vám černají spáry mezi kachličkami v koupelně? Na farmacii, kterou jsem studovala, bylo dost i chemie. Věděla jsem, že je to plíseň a také mě hned napadlo Savo. Ovšem ten chlór já nechci! Musí být i něco jiného. Lucie mi poradila agenta.

Agent odtajněn

Působí na bázi kyslíku. Ulevilo se mi. Jdu to toho. Sežeň mi toho agenta. Prostě bylo rozhodnuto. A jak to chodí, pojala mě zvědavost. Zeptala jsem se, zda mi doporučí i něco jiného. Už bych se opakovala. Můj první nákup byla hvězdná čtyřka.

Bez chlóru

To co vlastně rozhodlo, bylo složení kyslíkového agenta. Já prostě nemůžu chlór – nevídaně mi smrdí. Prostě bych potřebovala při práci plynovou masku. Jsem vděčná, že jsem se s kyslíkovým agentem seznámila..

Agent je všestranný

– odstraňování skvrn agentem

Můžete přidat odměrku (30 ml) k pracímu prášku do hlavního praní nebo si připravte z jedné odměrky a horké vody z konvice v misce roztok a lžičkou naneste na skvrnu na prádle, pak vložte do pračky. Raději si stálost barvy ověřte.

– odstraňování plísní agentem

Jednu odměrku rozpusťte ve 250 ml teplé vody (40-50 ºC). Nastříkejte a pak pokud je povrch omyvatelný, opláchněte vodu. Také můžete roztokem napustit vatu a tu přiložit na spáru.

– skvrny na koberci a čalounění a agent

Jednu odměrku rozpusťte ve 250 ml teplé vody (40-50 ºC). Nastříkejte na skvrny. Nechte působit, dokud skvrna nezmizí. Pak suchou houbičkou vysušte. Opět nastříkejte (nyní čistou vodou) a opět odsajte.

– čištění odpadů agentem

Do odpadu nalijte horkou vodu a nasypte 2–3 odměrky. Po půl hodině znovu zalijte 1 litrem horké vody (přímo z konvice) a nechte působit 15 minut. Pak propláchněte vodou.

– rošt grilu či digestoř a agent

Do nádoby (dřezu) dejte 2 odměrky a zalejte vařící vodou. Vložte do roztoku na pár minut. Pak opláchněte vodu nebo popřípadě kartáčem setřete zbytky špíny.

Název výrobku:

Univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku, 800 g
Kód: 1021
Katalogová cena: 278 Kč

 

Pin It on Pinterest

Share This