Jarmark

Rudná u Prahy

Eurona By Cerny

Ryze český výrobce nejen drogerie (chov lososa, vlastní med).

Koncenráty

Z jednoho balení si připravíte obrovské množství přípravku.

Ekologicky šetrná drogerie

Výrobky jsou biologicky odbouratelné, nezůstávají v přírodě.

Úklid bez drhnutí

Každého překvapí účinnost Eurony, vyzkoušejte ji také.

Okouzlující vůně

Ty vůně přímo pohladí duši a na úklid se budete těši.

Český výrobce

Podpořme českou ekonomiku nákupem českých výrobků.

Ludmila Spáčilová – osobní poradce pro EURONU

Zadejte HESLO HOSTA:

420-6443895880

Telefon: +420 605 714 490

Potkali jsme se na jarmarku v Rudné u Prahy a já jsem pro vás připravila přehled výrobků, které jste si mohli vyzkoušet ve vzorku. Ke každému najdete jednoduchý návod a můžete se podívat i na podrobnější informace kliknutím na obrázek. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte mi zavolat 605 714 490. Velice ráda vám poradím a s čímkoliv pomohu (použití výrobků, ředění, ceny, objednávka, dárky, bonusy, výhody…).

Měli jste možnost si vybrat z 6 různých vzorečků – univerzální úklidový prostředek (levandule nebo malina s mátou), gel na nádobí, čistič trouby, čistič koupelen, tekuté mýdlo nebo aviváž. Nejčastěji to byl „univerzál“ (čistič na vše), čistič na trouby (podívejte se na návod) a čistič koupelen.

Nejvýhodnější je si výrobky objednat na e-shopu Eurony – vy automaticky získáváte slevu na marži 20% a podle velikosti objednávek může být až 30%.

Uvedu příklad – pokud si výrobek koupíte (například na jarmarku ode mne nebo od kamarádky), platíte katalogovou cenu (vyšší). Když si výrobek objednáte na e-shopu, cenu si vydělte 1,2 – to je vaše cena, kterou platíte. K NIČEMU SE OBJEDNÁVKOU NEZAVAZUJETE – V EURONĚ NEJSOU ŽÁDNÉ POVINNÉ ODBĚRY.

Dopravné je 90 kč u objednávek pod 1500 Kč (před slevou). Už při objednávce za 600 Kč vám sleva na marži pokryje dopravné.

Již od 600 už se vám vyplácí si objednávat sami.

Vyplňte při první objednávce na e-shopu Eurony HESLO HOSTA 420-6443895880 a já budu vašim osobním poradcem. Obracíte se na mne se všemi dotazy a já vám ráda poradím. Ráda vám i pomohu s objednávkou, klidně vám ji naklikám a můžeme po telefonu probrat, co potřebujete, za kolik si ji představujete…

Nabízené vzorečky na jarmarku

Univerzální úklidový prostředek

Univerzál je koncentrát, používá se ředěný a ideální je sprejová lahvička (500 ml), kde použijete asi 1 cm univerzálu a zbytek doplníte vodou. Je opravdu za hubičku. Můžete dát i do kýble s vodou a umýt podlahy nebo cokoliv jiného. Já jej používám i na okna, jen je potřeba používat stěrku. Více…

Čistič na trouby a grily

Čistič na trouby vás nadchne svou účinností (každého) a také tím, že nesmrdí. Nastříkáte na plochu, necháte působit přibližně 20 minut (kafíčko) a pak omyjete vodou. Účinnost zvýšíte nahřátím na 30 – 40 stupňů a zafixováním (ubrousek, fólie). Používejte při práci rukavice rukavice. Více…

Čistič koupelen

Uklízet koupelnu vás začne bavit. Nastříkáte, po chvíli houbou bez drhnutí otřete a pak jen smyjete vodou – navíc krásně voní a nedráždí kůži. Ten lesk baterií i kachlíků každého ohromí. Lehce odstraní vodní kámen i zbytky mýdel. Levnější přípravek nenajdete, je to také koncentrát. Více…

Tekutá mýdla s aloe vera

Tekutá z Eurony mýdla jsou hustá a opravdu krásně voní. Díky obsahu Aloe vera pokožku hydratují a já je používám i na celé tělo včetně obličeje. Opravdu všechna krásně pění a stačí maličko – velikost hrášku. Můžete je používat i jako tekuté rukavice na zahrádku. Více…

gel na ruční mytí nádobí

Všechny gely na mytí nádobí jsou Natural Produkt – bez parabenů, bez SLS/SLES, syntetických barviv a alergenů. Můžete je používat neřené nebo je 1 díl gelu smísit se 3 díly vody. Přidejte pak kuchňskou sůl a krásně se vám gel zahustí. Více…

aviváž s kondicionérem

Když někde utrousím slovo Eurona, často se mi stane, že žena reaguje těmito slovy: „To znám, oni dělají ty voňavé aviváže.“. Souhlasím, voní nádherně a ješte i dlouho po vyžehlení. Jsou bez barviv a jejich používáním vám nezašedne prádlo. Více…

Dobrý den, paní Spáčilová,

… již jsem minulý týden použila gel na čistění nerezových vodovodních kohoutků . S tím jsem nadšená, protože máme dost tvrdou vodu a byla jsem nešťastná ze stálý kapek od této vody. Opravdu jsou stále lesklé. Při první objednávce jsem zapomněla na přípravek na roztoče a na vyčištění pračky. Ale to v nejbližší době napravím. Ještě jsem si objednala přípravek na čistění koupelny a Vaši oblíbenou „malinu s mátou“. Zatím jsem spokojená. Mám ještě nějaké pozůstatky jiných čistících prostředků, ale tyto jsem vyzkoušela hned. Stejně jako Vy.
Děkuji a pokud budu potřebovat určitě se ozvu. Mějte se krásně.
VL

Paní Vlasta

Spokojená uživatelka

Pro usnadnění jsem pro vás natočila návod, jak si poprvé objednat a vyhnout se případným úskalím. Krok za krokem se mnou můžete dělat objednávku a koukat se mi pod ruce.

Více si dozvite na samostatné stránce kliknutím na tlačítko.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zajímají mě VÝROBKY

Chci se o nich dozvědět VÍCE>>.

Použití jednotlivých vzorečků

Univerzální úklidový prostředek

Ideální je univerzální úklidový prostředek používat naředěný a nanášet pomocí lahve s rozprašovačem. Na mytí podlah a povrchů jej používejte běžným způsobem. Poměr ředění: 1) do lahve s rozprašovačem: 20 ml prostředku: 480 ml vody 2) na použití běžným způsobem (mytí podlah): 10 ml prostředku do 4 litrů vody.

Čistič na trouby a grily

Čistič na trouby se používá neředěný. Nejdříve troubu (gril, pánev) nahřejte na 30 °C – až 40 °C, poté prostředek rovnoměrně naneste a nechte působit (přibližně 15 minut). U velmi znečištěné trouby přípravek zafixujte papírovou utěrkou (fólii). Používejte rukavice.Poté omyjte čistou vodou.

Čistič koupelen

Čistič koupelen ředím jej podle návodu: 1 díl koncentrátu a 3 díly vody. Připravíte si tak z 10 ml 4 * 10 = 40 ml přípravku na koupelnu. Zaujme vás cena a zejména jeho účinnost proti vodnímu kameni, krásně odstraní zbytky mýdel a navíc příjemně voní (to se o mnohých jiných nedá říct). U silnější vrstvy vodního kamene (nebo pro jednoduchost) můžete použít neředěný.

Tekutá mýdla s Aloe vera

Všechny mýdla krásně hydratují, nemáte pocit vysušených rukou a oceňují je zejména atopiciOd doby, co používám Euronu, mám potřebu si opakovaně vždy přičichnout k ruce. Jednoduše krásně voní. Na mytí rukou je dávka ve velikosti hrášku. Všechny mýdla obsahují Aloe vera. Jsou v balení po 400 ml a vydrží opravdu dlouho. Lze použít i jako tekuté rukavice.

gel na ruční mytí nádobí

K mytí nádobí můžete použít neředěný gelý. Gel je ovšem velmi účinný (krásně odmašťuje) také ředěný – 1 díl gelu a 3 díly vody (Přidejte i kuchyňskou sůl na zahuštění.). Díky naředění vás gel vyjde ještě levněji. Na vyzkoušení použijte gel neředěný.

aviváž s kondicionérem

Jak už je u výrobků z Eurony zvykem, aviváže je potřeba velmi málo. Na 4 – 5 kg je dávka pouze 18 ml. Pro vaši představu, lahvička má 10 ml. Oceníte bohatý výběr vůní a opravdu voňavé prádlo. Při praní v ruce použijte 5 ml na 5 litrů vody.

Co se hodí vědět

výhoda první objednávky za 100 bodů

– bez dopravy

– v balíku najdete katalog spolu s dalšími materiály

– dárek aviváž zdarma v hodnotě 199 Kč

– box se vzorky aviváží v hodnotě 499 Kč 

– můžete využít další dárky prémiového programu

– příští měsíc sleva na marži 25% (u první objednávky 20%)

ekologická šetrnost

Všechny výrobky z Eurony jsou ekologicky šetrné (neobsahují toxické látky a všechny složky se v přírodě odbourají – biodegradovatelnost). Mnohé mají označení Natural Produkt – jsou bez SLS/SLES, bez parabenů, syntetických barviv a bez alergenů.

bonusy a dárky ode mne i od Eurony

Mnohé dárky můžete dostat přímo z Eurony a i já ráda lidem dělám radost. Sktuálně všem posílám tyčinku na rty Sensualix, pokud splníte v červnu 100 bodů a vyplníte mi formulář. Vytvořila jsem pro přehlednost seznam všech dárků. Stačí kliknout na tlačítko.

Eurona je vyhlášená zejména praním

Praní oceňují zejména atopici a také všichni, kteří se chtějí chovat k přírodě laskavě. Důležité je pračku nejprve vyčistit, aby se použítím Eurony neuvolnilo z pračky příliš mnoho usazenin předešlých prášků. Pokud vás zarazí cena (mně se to také stalo), vydělte ji minimálně 6 – vy totiž dáváte velmi malé množství.

Proč atopici? V prádle nezůstávají plniva, která slouží jen k tomu, aby byl velký a zákazník byl ochoten si jej levně koupit, i když kupuje něco, co ani nepere a ještě dráždí kůži.

doprava

Vybíráte si ze 3 dopravců – PPL, GLS a DPD. Dopolední objednávky Eurona předá dopravci ještě týž den a obvyjle je dopravce doveze na zvolenou adresu následující den. Budete informován e-mailem a SMS dopravce.

Jsem váš poradce

Kdykoliv se mě ptejte, pokud cokoliv nevíte, nejste si jistí nebo potřebujete poradit s čímkoliv v domácnosti nebo třeba s objednávlou. Ráda ji za vás udělaám, abych vám to maximálně zjednodušila 605 714 490.

garance spokojenosti

V Euroně můžete využívat Garanci spokojenosti – můžete bez udání důvodu vrátit zboží, pokud je to do 30 dnů od objednávky. Zboží můžete vyzkoušet a pokud vám nevyhovuje, stačí když v něm zůstalo 80% obsahu.

To se vám asi nikde jinde nestane.Rozumím, že zejména atopici tuto možnost ocení.

Na úklid firmu nemám…

Úplně chápu, že si někdo na úklid najme firmu. Málokomu asi přijde lítání s hadrem a drhnutí nějak zábavné. Já rozhodně mezi fanoušky úklidu nepatřím. Ovšem chci mít uklizeno a ideálně s minimální námahou. Záleží mi také na tom, co používám. V rámci svých možností chci být ohleduplná přírodě a zejména k sobě. Miluji jednoduchost a tu mi Eurona nabízí: nastříkám se setřu. Paráda.

První rande bylo s kyslíkovým agentem, díky kterému jsem zlikvidovala plíseň. Já totiž nesnesu chlór. Už jako dítě jsem měla problém si opláchnout na táboře ešus v tom Chloraminu. Čistění záchodu pro mě byl vždy na plynovou masku.

♥ tak Eurona získala první body (je bez chlóru)

Lucie básnila ještě o “univerzálu” s vůní malin a máty. Já prostě neodolala, vyzkoušela jsem ho a přirostl mi k srdci. Když jsem se stěhovala do domečku (kouzelná dřevěný dům s výhledem), použila jsem ne něj pouze tento jeden přípravek. Zvládl špinavé podlahy, linku včetně sporáku, nerezových povrchů myčky a sporáku. A světe div se, dokonce i okna a to jich mám požehnaně.

♥ Eurona opět zabodovala

Už se studiem homeopatie (původní profesí jsem lékárnice) se mi rychle měnil pohled nejen na zdraví. Stále více jsem si začala uvědomovat svou osobní zodpovědnost za přírodu okolo mě (manifestovat nechodím a nemám to ani v plánu). Potěšilo mě, že Eurona má certifikáty, které zaručují její ohleduplnost k přírodě. Používá látky, které se rychle rozpadnou a nezatíží přírodu.

♥ to byla další body pro Euronu

Nepatřím mezi vyhraněné EZO-BIO. Mám ráda příjemnou vůni, kvalitu a šetrnost ke kůži. Také chci používat přípravky, které fungují! Já si je vyzkoušela a jsem nadšená.

♥ další body pro Euronu

Vyžijte velkoobchodní ceny a mé pomoci. 

Zadejte HESLO HOSTA:

420-6443895880

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zajímají mě VÝROBKY

Chci se o nich dozvědět VÍCE>>.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This