Tekuté mýdlo

s Aloe vera z EURONY

Kouzlo mýdel z Eurony

Všechna tekutá mýdla obsahují Aloe vera, jsou hustá a stačí množství velikosti hrášku. Jsou vhodná i na citlivou a atopickou kůži a najdete i mýdlo pro miminka od narození. Jako u naprosté většiny přípravků z Eurony vás uchvátí jejich okouzlující vůně.

Moje oblíbenější mýdla:

Tím prvním je klasické mýdlo s aloe vera. Oblíbila jsem si nejprve Divine Théia, ale tato vůně už nabídce není. To ale nevadí, protože si užívám pestrost a pokaždé zvolím jiné. Tak víc tu vůni vnímám a užívám si ji. Obecně si raději volím ta, která mají označení hypoalergenní parfemace .

Mým dalším oblíbeným mýdlem je jemné mýdlo PureMimi. Je vhodné pro děti od narození. Obsahuje meruňkové mléko a ovesný extrakt. Možná oves znáte i z jiných přípravků pro atopiky, je to jedna nejčastějších složek. Jeho pH je přizpůsobeno jemné dětské pokožce. Voní jemně po meruňkách. Kód je 6356.

Ještě netušíte, co je označení Natural Produkt? Tyto výrobky jsou bez 👉 bez SLS/SLES, 👉 bez parabenů, 👉 bez alergenů a 👉 bez systetických barviv.

Dávkujete opravdu málo

Mýdlo je opravdu husté a k mytí rukou stačí použít množství ve velikosti hrášku. Pokud máte děti a obáváte se, že si jej budou dopřávat, poradím vám vychytávku. Použijte takový ten plíšek, kterým je uzavřen v sáčku chléb a namotejte jej pod pumpičku. Tak nepůjde zmáčkout až dolů a bude dávkovat menší množství.

Všechny mýdla krásně hydratují, nemáte pocit vysušených rukou.

Od doby, co používám Euronu, mám potřebu si opakovaně vždy přichnout k ruce. Jednoduše krásně voní.

Ochranné složky zabraňují dalšímu vysušení rukou.

Všechny mýdla obsahují Aloe vera.

Mýdla od Eurony krásně voní a navíc ještě dlouho po umytí.

Použijete i jako tekuté rukavice.

Jsou v balení po 400 ml a vydrží opravdu dlouho.

Zajímavé tipy k mýdlům

👉 Pokud jste atopici nebo máte velmi citlivou kůži, vyberte si mýdlo s označením Natural Produkt. Z osobní zkušenosti lidí okolo vím, že ani výběrem jiného nic nepokazíte. Eurony před lety ještě tyto dvě mýdla nevyráběla a spousta atopiků je nadšených z celé řady mýdel a vybírají si kterékoliv.

👉 PureMimi (kód – 6356)

👉 Já mýdla používám na celé tělo včetně obličeje.

👉 Mýdlo lze používat i jako tekuté rukavice, když se jdete hrabat v hlíně. Naneste opět jen malé množství (velikost hrášku) a rozetřete. Až se vrátíte ze zahrádky, stačí jen vodou omýt. Budete mít ruce hebké a špína nebude do rukou „zažraná“. Pokud mýdla použijete hodně, budete se chvíli lepit.

👉 Já si mýdlo nanesu, když jdu pro dříví – kvůli smůle. Pokud se náhodou ulepíte od smůly, ideální je použít neředění Univerzální úklidový prostředek.

 

Tělová řada SENSUALIX

JAK NA SKVRNY

uNIVERZÁLNÍ ÚKLIDOVÝ PROSTŘEDEK

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce EURONA ID 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Nejvýhodnější je první objednávka za 100 bodů

garance spokojenosti – cokoliv můžete vyzkoušet a vrátit

Pin It on Pinterest

Share This