SENSUALIX

– laskavá péče o tělo

Natural Produkt

– bez SLS/SLES, parabenů, umělých barviv a bez alergenů

Výživa a hydratace

– pečlivě vybrané složky kůži zvláčňují a je krásně hebká

Každý si vybere

– přípravky vyrobené s ohledem na velmi citlivou kůži

Ludmila Spáčilová

– osobní poradce pro EURONU

HESLO HOSTA: 

420-6443895880

info@uklideko.cz
(+420-605714490)

Nejprve jsem objevila kouzlo domácí drogerie a teprve později jsem zkoušela i kosmetiku. Úplně prvně mě nadchla řada Divine Théia. Byla v létě v akčním balíčku a já jsem neodolala. Vůbec jsem nelitovala a tuto řadu dodnes používám. Miluji tu božskou vůni. Teprve po roce jsem vyzkoušela i zbývající výrobky Sensualix od Eurony. Já totiž nejsem úplně „kokosová“ a tak mě ani nelákala.

Kamarádka kokos miluje. Kdykoliv jsme zavedly řeč na Euronu, rozplývala se nad vůní a jak má hebkou kůži po sprchovém gelu i po tom tělovém másle, jakou bohatou pěnu vytvoří sprchový gel, který používá místo pěny a jak i její přítel rád sáhne po jejím sprchovém gelu. Vím, že vůně Eurony jsou opravdu okouzlující a u mnohých jsem si všimla, že přestože bych do ní běžně nešla, od Eurony mi byla nakonec příjemná. V těch vůních necítíte takový ten chemický ocas.

Vyzkoušela jsem po roce i přípravky s kokosovým a mandlovým mlékem. Souhlasím s kamarádkou, že jsou luxusní a i já si užívám kokos.

SENSUALIX

DIVINE THÉIA

EYOS

Pod záložkou SENSUALIX  najdeme kokosovou řadu i přípravky Divine Théia. Ráda používám i řadu EYOS, která je také Natural Produkt. Více se o ní zmíním na samostatné stránce podobně jako o mojí oblíbené vůni Divine Théia.

SENSUALIX – kokos a mandle

V celé řadě je základní složkou kokosové mléko, které má omlazující účinky a aktivně působí proti volným radikálům (stárnutí pokožky). Tou druhou složkou je extrakt z mandlí, který také zvláčňuje kůži a hlavně ji hydratuje. Použitá parfemace je jako aromaterapie, okouzlí naše smysly.

Řadu doplňuje i cukrový tělový peeling, který jsem ještě nezkoušela. Doposud jsem peeling nikdy nepoužívala. Uvidím, zda to změním. Peeling má kód: CC6698.

CC6699

Balzám na rty s kokosovým a mandlovým olejem

CC6686

Zvláčňující sprchový gel s kokosovým mlékem a výtažkem z mandlí

CC6687

Hydratační tělové máslo s kokosovým a mandlovým olejem

CC6697

Masážní olej pro relaxaci s vůní smetany a olejem z mandlí

Máte chuť vyzkoušet výrobky SENSUALIX?

Na e-shopu Eurony je najdete pod záložkou téměř úplně vpravo – CERNY COSMATIX – CERNY SENSUALIX – péče o tělo. Pokud máte katalog, opět tuto řadu najdete přibližně v půlce a má černý obdélníček s nápisem cerny kosmetix.

Rádi si listujete katalogem a ještě jste si v Euroně nikdy neobjednávali? Nabízím možnost Testovací sady. Obsahuje 6 vzorků (bytová drogerie), tištěný katalog a také vám pošlu e-book Návod k použití. Můžete si Euronu nejprve osahat a vyzkoušet a posléze se rozhodnout. Více ZDE>>.

Nic neriskujete. V Euroně nejsou žádné povinné odběry. Objednáváte si podle svých potřeb. Navíc můžete využít GARANCI SPOKOJENOSTI. Cokoliv vám nevyhovuje, není to déle jak 30 dnů a obsahuje alespoň 80% obsahu, můžete vrátit.

Máte otázky? Zavolejte mi a ráda vám poradím – 605 714 490 – Ludmila Spáčilová.

DIVINE THÉIA

Své zkoušenosti s řadou DIVINE THÉIA a EYOS budu také sdílet zde na webu. Mějte strpení, pracuji na tom a každý den přidám aspoň jeden odstavec nebo nafotím své oblíbené výrobky.

EYOS

EURONA myslí i na muže

– MAN ZONE

Eurona myslí i na muže. Řada MAN ZONE je chlapská varianta řady EYOS. Také obsahuje například Love Magnetify+ Formula (komplex s feromony rostlinného původu), které dodávají charisma a neodolatelnou přitažlivost. 

Osobně mi opravdu voní – ať už si vyberete sprchový gel, deodorant či parfém.

nejvýdnější je poprvé objednat za 100 bodů

Nic neriskujete, cokoliv můžete vrátit do 30 dnů

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This