Jak na skvrny

s EURONOU

S Euronou zvládnete skvrny hravě. Máte možnost vybírat z mnoha výrobků.

Já používám nejčastěji předpírkový sprej (Předpírkový sprej na skvrny – 1020) a agenta (Univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku – 1021). Občas sáhnu po Bio- stainu (Bio-aktivní odstraňovač skvrn na prádlo – 1011).

Eurona nabízí také kapesní přípravek na skvrny (Pohotovostní sprej na skvrny – 1064) – ten ocení zejména maminky malých dětí, mohou jej mít v kabelce (nezabere místo).

Pokud nechcete mít doma celý „arzenál“, zvolte si agenta (má široké použití – nejen skvrny) a doporučím vám i předpírkový sprej. Je jednoduchý na používání. Všimnete si skvrny a prádlo jen postříkáte (vždy přípravkem nejprve zatřepejte) a dáte do prádelního koše. Předpírkový sprej totiž lépe působí, když mi dáte čas. Pokud prádlo potřebujete hned vyprat, dejte mu mu alespoň 20 minut (raději víc).

 

agent 1021

Jedná se o bílý prášek (droboučké granulky), které aktivijete teplou vodou. I používám vařící vodu přímo z konvice a pak naředím studenou, když materiál není vhodný do vyšší teploty. Výhodou je nízká cena, široké použití (skvrny, bělení, odpady, plísně, připáleniny v kuchyni…). Více…

předpírkový sprej 1020

Mám ráda jednoduchost. Netvrdím, že je nějak složité aktivovat Agenta horkou vodou a aplikovat na skvrnu či do něj prádlo vložit. Přesto sáhnout po Předpírkovém spreji, nastříkat a dát do prádla – to je minutka. Zvládne toho opravdu hodně a určitě si jej oblíbíte. 

bio-stain 1011

Tento roztok na skvrny také používám, jen dříve ne zdaleka tak často. Od doby, co jsem viděla skvělou vychytávku, je tomu jinak. Roztok jsem si nalila do sprejové nádobky (určené na ředění koncentrátů), pak je aplikace snadná. Výhodou Biostainu je, že jej můžete přidávat i do praní.

ručka 1030

Mimo dovolené oceníte u skvrn jako je  jahodová zmrzlina, obecně mastnota, plenky, zašedlé spodní prádlo, šmír z auta.

univerzál

Jakákoliv mastná skvrna (ocení kuchaři) – stačí promnout koncentrátem nebo lze přidat i do praní. Univerzál je skvělý i na smůlu.

pohotovostní sprej 1064

Ideální malé balení do kabelky. Pokud máte malé dítě, tento sprej velmi oceníte. U všech skvrn vždy platí, čím dříve – tím lépe.

dětský prášek

Pokud používáte na praní prací prášek EcoMimi (silnější než gel), mnohé skvrny zvládne i samotný prášek. S Euronou je to snadné.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
EURONA

Chci se o ní dozvědět VÍCE>>.

Ukázky přípravků z Eurony v akci

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This