Univerzální úklidový prostředek – EURONA

Je to první výrobek, se kterým jsem se díky kamarádce seznámila. Zamilovala jsem se do něj okamžitě. Já se zrovna stěhovala a potřebovala umýt celý dům. Univerzální úklidový prostředek („univerzál“) zvládl podlahy, okna, veškeré povrchy a krásně vyčistil i povrchy trouby a myčky. Navíc ta kouzelná vůně malin a máty mi úklid zpříjemňovala.

Univerzální úklidový prostředek lehce odstraní veškeré nečistoty včetně silné mastnoty. Nezanechává žádný povlak. Lze jej použít na podlahy (linoleum, dlaždice, mramor, impregnované dřevo…), v koupelnách (vany, umývadla, sprchové kouty, toalety, glazurované dlaždice…), na ostatní povrchy v domácnosti (omyvatelné zdi, kliky, lakovaná dřeva, odpadkové koše…).

 

Zajímáte se o alternativní medícnu? Navštivte moje stránky o homeopatii a Schüsslerových solích. Nebudete litovat wink. www.homeoporadna.eu

Já na okna používám stěrku a tak používám  univerzál na mytí oken (leštit nepůjde). Krásně se pak lesknou. Můžete použít i přípravek přímo na okna – Čistič oken a zrcadel. Jedná se také o koncentrát, jednoho 0,5 l balení si naředíte 4 0,5 litrové sprejové nadobky. Najdete jej pod kódem 3006.

Univerzální čistící prostředek je silný, ale šetrný  k pokožce Vašich rukou. Nepotřebujete rukavice a i mnohé uživatelky, které trápil atopický ekzém a vše musely v rukavicích, je nyní nepotřebují.

Ideální je univerzální úklidový prostředek používat naředěný a nanášet pomocí lahve s rozprašovačem. Na mytí podlah a povrchů jej používejte běžným způsobem. Poměr ředění: 1) do lahve s rozprašovačem: 20 ml prostředku: 480 ml vody 2) na použití běžným způsobem (mytí podlah): 10 ml prostředku do 4 litrů vody.

Já používám poloviční dávkování a mám 100 x 500 ml lahví z jednoho balení.

Univerzální úklidový prostředek patří mezi mé nejpoužívanější a nejoblíbenější. Mimo běžný úklid, mě zachrání zejména před smůlou. Topím doma dřevem a univerzálem pak smůla jde snadno pryč. Podobně zvládl univerzál a smůlu na mé bundě.

Na ukázkách vidíte, že pomůže ještě v mnoha dalších situacích.

Nemám ráda silné vůně a vždy volím ty jemnější. Proto je mou oblíbenou vůni Malina – máta (3291), levandulovou (3088) nebo Green (3107 – zelená). Svěží je i Ledová tříšť – 3214. Ovšem většina žen miluje spíš výrazné vůně – pak si zamilujete Black Grape (3107 – černý hrozen).

Erika si podobně jako já Euronu zamilovala. Obě jsme od první chvíle byly nadšené právě z „univerzálu“. Používáme jej opravdu téměř na vše:

– skvrny

– mastnota

– podlahy

– nábytek

– smůla

– okna

 Univerzální úklidový prostředek můžete mít i ZDARMA . Je to dárek od Eurony v rámci prémiového programu Úspěšný start. Celkově můžete získat dárky v hodnotě až 797 Kč, Pokud v druhém měsíci od registrace splníte podmínku objednávky za alespoň 120 bodů, dostatnete Univerzální úklidový prostředek za 229 Kč zdarma. Více o prémiovém programu Úspěšný start ZDE>>.

NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ 😊 – takou hlášku vídáme například u koupání v řece či v lomu. Můžete tipy vyzkoušet, ale jen na vlastní nebezpečí.

👉 Letní směs do ostřikovače: 15 ml univerzálu + 185 ml čističe oken + 4 800 ml vody = 5 litrů letní směsi.

👉Postřik na mšice: 10 ml + 480 ml vody do 500 ml sprejové lahvičky

 

Univerzál od Eurony v akci

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce EURONA ID: 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This