WcoWave – přípravky do myčky od Eurony

EcoWave Tablety do myček nádobí, 40 x 16 g – kód : 2053

EcoWave Prášek do myček nádobí, 800 g – kód : 2054

EcoWave Speciální sůl do myček nádobí, 3000 g – kód : 2056

EcoWave Gel do myček nádobí, 1000 ml – kód : 2055

EcoWave Oplachovací a lešticí prostředek do myček nádobí, 500 ml – kód : 2057

Mějte dokonale čisté a lesklé nádobí. Tablety jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a jsou na bázi rostlinného původu. Jsou bez obsahu fosfátů a fosfonátů, neparfémované. Unikátní technologie účinně odstraní i odolné nečistoty a mastnotu, zajistí lesk beze šmouh a kapek. Obsahuje speciální složky, které poskytují ochranu myčky před korozí a tím prodlužují její životnost.

Řada Ecowave obsahuje také prášek, sůl, gel a speciální leštící a oplachovací prostředek. Formu prášku nebo gelu oceníte, když máte například jako já tvrdou vodu a potřebujete si individuálně dávkovat množství přípravku.

1 tableta = optimalizovaná dávka pro dokonalý efekt.

Maximální účinnost při teplotách 40–70 °C. Vhodný i pro ECO programy.

EcoWave od Eurony v akci

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Pin It on Pinterest

Share This