Čistič na trouby a grily – 3022

Je vysoce koncentrovaný, účinně odstraňuje mastnotu, připálené a připečené zbytky jídla v troubě, spodní ploše pánví a hrnců, a na grilovacích roštech.

Prostředek lze použít na čištění vnitřního prostoru trouby, na kovové rošty grilu a dna hrnců a pánví. Vyčistí bez nepříjemného zápachu.

Používá se neředěný. Nejdříve troubu (gril, pánev) nahřejte na 30 °C – až 40 °C, poté prostředek rovnoměrně naneste a nechte působit (přibližně 15 minut). Poté omyjte čistou vodou.

 

Pár záběrů před a po čističi na trouby – 3022

Výrobek je mimořádně účinný, proto při práci s výrobkem používejte rukavice. Nepoužívejte na antikorové povrchy, hliník, teflon, lakované, plastové, dřevěné nebo pochromované povrhy a samočisticí trouby!

Pokud čistíte zespoda připečené dno pánve či hrnce, můžete po aplikaci zafixovat fólií (není nutné).

Čistič na trouby je jedním ze vzorků Testovací sady ( + mýdlo, aviváž, čistič koupelen, gel na nádobí, univerzální čistící prostředek), které posílám spolu s tištěným katalogem a e-mailem obdržíte také Návod k použití ve formě e-booku.

Vždy mě potěší, když jste ndšení z Eurony podobně jako já a posíláte mi úžasné fotky, jak Eurona skvěle funguje. Paní se mi dokonce svěřila, že si chtěla už koupit novou sdu hrnců. Vyzkoušela a už nové nepotřebuje.

Čistič na trouby od Eurony v akci

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Pin It on Pinterest

Share This