Čistič koupelen – EURONA zvládá vodní kámen i zbytky mýdel

Čistič koupelen patří k mým prvním čtyřem zakoupeným výrobkům z Eurony. Dodnes jsem z něj nadšená a nedám na něj dopustit. Ředím jej podle návodu: 1 díl koncentrátu a 3 díly vody. Připravíte si tak z 250 ml 4 * 250 = 1 000 ml přípravku na koupelnu. Nejen cena vás dostane, ale zejména jeho účinnost proti vodnímu kameni, krásně odstraní zbytky mýdel a navíc příjemně voní (to se o mnohých jiných nedá říct).

👉 Nezanechává stopy na umytém povrchu.

👉 Příjemně voní.

👉 Okamžitě působí na nečistoty a usazeniny.

👉 Účinně vyčistí většinu omyvatelných povrchů v koupelnách.

👉 Snadno odstraní zbytky mýdla, vápenaté usazeniny a skvrny od tvrdé vody.

👉 Je lehce omyvatelný. 

👉 Neobsahuje abraziva – čistí bez poškrábání. 👉 Účinný a přitom šetrný. 👉 Lze použít i na akrylátové vany.

Nepoužívejte na: mosaz, mramor a přírodní kámen.

Jak jsem již zmínila výše, Čistič koupelen je koncentrát. Ředím jej v poměru 1:3 a pokud potřebujete odstranit větší nános, můžete jej použít i neředěný (U silných nánosů použijte Supergel.). Ideální je používat ředící sprejovou nádobku. Snadno naředíte podle vyznačených rysek a hlavně se snadno nanese tak, že jej prostě nastříkáte na čištěný povrch (kachlíky, vana, umyvadlo).

Já po chvíli povrch pouze opláchnu vodou a jen občas použiji houbu. Lze také setřít čistým hadříkem.

Ředící sprejovou nádobku si objednáte pod kódem 4001.

 

Občas se v koupelně hodí i jiné přípravky. Zejména využijte Supergel na rez a vodní kámen, který je vysoce účinný a ze staré baterie udělá novou nebo zvládně i silný nános kamene na dřezu či v záchodové míse.

Pokud uvidíte někde černé flíčky, pak je jednou z možností použít agenta. Nabízím jej jako první, protože má široké využití v domácnosti. Mnohem pohodlnější je použít speciální přípravek na plísně, se kterým se vám bude snadněji pracovat: Aktivní bezchlorový prostředek s čistící a ochrannou funkcí.

Supergel na rez a vodní kámen

Potřebujete vidět zázrak na vlastní oči? Pak Supergel je jasná volba. Já tedy zírala, co s vodním kamenem dokáže. Pokud je vrstva velmi silná, může být potřeba opakovat nanesení. Účinek také zvýšíte zafixováním- Více…

Prostředek na čištění toalet 

Prostředek na čištění toalet použijete nejen u toalety. Jeho gelová forma líp například drží ve spárech mezi kachličkami, můžete jej použít například i na plíseň. Velkého úspěchu také dosáhnete u spár na podlaze. Více…

Multifunkční kyslíkový agent

Pokud nepoužijte speciální přípravek na odpady, skvěle vám poslouží i Multifunkční kyslíkový agent. Nejprve odpad (umyvadlo, vana, sprchový kout) zalijte horkou vodou z konvice a pak dejte 1 – 3 odměrky agenta. Více…

Ústní hygiena – zubní pasta, kartáčky…

Věřím, že oceníte nejen zubní pastu z řad Natural produkt (bez fluoridu), ale také zubní kartáčky navržené podle posledních trendů ve stomatologii. Můžete také vyzkoušet ústní vodu nebo sprej.                                       Více…

Není to úplně běžné, ale já v domečku, kde bydlím, nemám jediný kachlík. Nemám tedy osobní zkušenost, ale ráda předám nadšení také z výrobku speciálně na dlažby: Čisticí a pečující prostředek na dlažby, 500 ml – 3051. 10 ml naředíte v 4 litrech vody.

Přípravky od Eurony v akci

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This