Supergel na rez a vodní kámen

kód- 3009

EURONA zvládá i nemožné

Pokud chcete vidět zázrak, pak vyzkoušejte právě Supergel nebo případně Agenta nebo Čistič na trouby a grily. To je taková trojice, která vám opravdu vyrazí dech – každý výrobek v jiné oblasti, ale chladnou/ým vás opravdu nenechá. To můžu zaručit. Opravdu nepřeháním a podívejte se níže na ukázky z praxe.

Pokud se mě kdokoliv zeptá na silnou vrstvu vodního kamene, doporučím Supergel a vždy mi přijdou fotky jako důkaz spokojenosti. 

👉 gel na odstraňování rzi 

👉 vysoce účinný gel i na silné vrstvy vodního kamene

👉 použijete v koupelně nebo v kuchyni (dřezy, vodovodní baterie)

👉 gelová konzistence umožní, aby působil jen tam, kde vy chcete

👉 Supergel je mimořádně účinný

👉 naneste, nechte chvíli působit a opláchněte nejlépe teplou vodou

👉 účinnost můžete ještě zvýšit zafixováním – přiložte sáček nebo ubrousek

👉 nepoužívejte na plastové povrchy (použijte WC gel nebo Agenta)

Čistič koupelny z Eurony

Čistič koupelen patří k mým prvním čtyřem zakoupeným výrobkům z Eurony. Dodnes jsem z něj nadšená a nedám na něj dopustit. Je levný, krásně voní a vodní kámen mrzí jen postříkáním. Více…

Prostředek na čištění toalet 

Prostředek na čištění toalet použijete nejen u toalety. Jeho gelová forma líp například drží ve spárech mezi kachličkami, můžete jej použít například i na plíseň. Velkého úspěchu také dosáhnete u spár na podlaze. Více…

Multifunkční kyslíkový agent

Pokud nepoužijte speciální přípravek na odpady, skvěle vám poslouží i Multifunkční kyslíkový agent. Nejprve odpad (umyvadlo, vana, sprchový kout) zalijte horkou vodou z konvice a pak dejte 1 – 3 odměrky agenta. Více…

Aktivní bezchlorový prostředek

Odstraníte plísně, řasy a i kvasinky. Je vhodný na linky, dřezy, koupelny i toalety. Působí i preventivně. Nepotřebujete speciální ochranné pomůcky a nezamořuje místnost zápachem. Je zcela bezpečný pro člověka, zvířata a rostliny.

Supergel a kohoutek

Dřez snadno a s lehkosí

Supergel 3009 od Eurony v akci

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This