Aviváže

s kondicionérem

z EURONY

Vůně aviváží jsou kouzelné

Měli jste možnost si už k avivážím přičichnout? Neznám ženu, která by jimi nebyla naprosto uchvácena. Jsou krásné, neotřelé a okouzlující. Většinou je v nabídce 30 různých parfemací a nejde si vybrat. Jedna je totiž zajímavější než druhá.

Vybere si úplně každý. Některé jsou jemné a voní čistotou, jiné jsou výraznější a silnější. Některé jsou mýdlové, jiné romantické či květinové, ale najdete i kořeněné a například svěží. Pokud si uděláte úrvní objednávku v hodnotě alespoň 100 bodů, přibalí vám do voňavého balíku box se vzorky všech aviváží. Můžete si je všechny očichat a vybrat si pro sebe tu nej. Více o první objednávce ZDE>>.

Aviváže nejsou barvené. Nestane se vám, že například spodní prádlo bude po praní zašedlé (Často je to kvůli barveným avivážím.).

V čem se aviváže od jiných liší? Oceníte zejména měkkost prádla a že parfenace opravdu dlouho drží. Vyprané prádlo je „jako nové“ a ručníky si uchovají přirozenou savost. Vůně na prádle zůstává i po vyžehlení a voní vám ještě týdnů po vyprání.

Občas se mě ptáte, co se myslí tím kondicionérem. Možná používáte kondicionér na vlasy, aby byly hebké a snadno rozčesatelné. Podobné je to u aviváží, obsahují složky (kondicionér), které vlákna textilu ošetří, aby bylo prádlo na dotek hebké a měkké.

U aviváží vidíte na e-shopu Eurony (v katalogu) značky pro lepší orientaci.

🍃 zelené lístečky – jejich počet popisuje intenzitu vůně – 5 zelených lístečků je nejsilnější vůně

🌸 růžová značka upozorňuje, že daná aviváž má hypoalergenní parfemaci

💜 fialové kolečko INOVATION znamená, že tato aviváž neobsahuje MIT a CMIT (Namya, Lóthiel, Pramen aloe)

Pokud potřebujete aviváž úplně bez parfemace, jedná se o Neutral s kódem: 1027. Aviváž můžete také nahradit Jemným neutralizačním roztokem (úprava pH) – 6353.

🌿 označení Natural Produkt (bez SLS/SLES, parabené, alergenů a syntetických barviv) nese aviváž pro děti od narození

 

Dávkujete opravdu málo

Jak už je v Euroně obvyklé, i u aviváží dávkujeme velmi málo. Jednoduše nekupujete vodu, pořídili jste si za své peníze koncentrát.

👉 1 000 ml (1 balení) odpovíta 8 000 ml běžné aviváže.

👉 1 000 ml (1 balení) = přibližně 55 praní

👉 5 ml – 5 litrů u ručního praní

👉 18 ml na 4 – 5 kg prádla u praní v pračce

👉 Obsah víčka je 40 ml, dávkujete tedy necelou polovinu. Můžete jako odměrku použít dávkovač z Multifunkčního kyslíkového agenta.

Aviváže a sušička na prádlo

Také jste slyšeli, že aviváž a sušička nejde dohromady? Ano i ne, podívejte se do návodu od výrobce (sušičky) a možná budete překvapeni. Na tuto otázku odpovídám ve videu a můžete si také přečíst můj článek, kde najdete mimo jiné i výstřížky z návodů. Odkaz na článek ZDE>>.

Dostala jsem otázku od zákaznice, zda se může aviváž z Eurony ypoužívat, i když sušíme prádlo v sušičce. Odpověď ve videu.

Článek: Lze použít aviváž, když sušíte prádlo v sušičce? Klikněte na obrázek.

Tipy pro voňavé a krásně vyprané prádlo

👉 Vyčištěná pračka – je alfou a omegou. Pokud pračku nevyčistíte od špíny, vodního kamene a plnidel z předešlého praní, mohou praním v Euroně uvolňovat a dostávat se do prádla. Pak se stane, že prádlo nebude vonět.

👉 Prací prostředek přímo do bubnu – pokud jej dáte do horního šuplíku, studenou vodou se nerozpustí. Prací prostředky dávejte přímo do bubnu pod prádlo, tím se zajistíte jeho postupné uvolňování a ani kapka nepřijde nazmar. Sada odměrek – 4008, cena 9 Kč.

👉 Perte bez předpírky – jelikož vkládáme prací prostředky přímo do bubnu, byla by předpírka kontraproduktivní. Nebojte se, že se prádlo nevypere. Prací prostředky jsou velmi účinné. Na velmi odolné skvrny použijte některý z výrobků na skvrny.

👉 Perte na dlouhý program – běžné prádlo pereme nejčastěji na 40 °C, ručníky a utěrky doporučuji prát na 90°C. Takhle vysoká teplota jednou za čas desinfikuje pračku od namnožených bakterií a plísní. Tyto bakterie v pračce zatuchávají a vy je necítíte jen proto, že komerční prášky a aviváže tuto “vůni” přebijí. Ale je lepší mít prádlo čisté a příjemně voňavé než zatuchlé přebité silnou chemickou vůní.

👉 Neždímejte na vysoké otáčky – prací prostředky i aviváž obsahují změkčující složky a chrání vlákna oděvů. Pokud však budete ždímat na více než 800 ot./min, vlákna zbytečně poškozujete a vůně aviváže může být méně intenzivní.

👉 Dodržujte dávkování – pokud přecházíte na Euronu, bude vám možná proti srsti dávat tak malé množství prášku, gelu či aviváže. Pokud dávkování překračujete, prací prostředky mohou zůstávat v oblečení a také se vám může stát (vlastní zkušenost), že pračka bude plná plny a ta vám poleze horem dole jak v pohádce Hrnečku vař. Pokud máte měkkou vodu, snižte dávkování ještě více. Vyzkoušejte a uvidíte, jaké množství je pro vás vhodné. Já osobně dávám prášku maximálně 30 ml (nejmenší odměrka – kulatá) a gelu 20 ml.

👉 Perte podle barev a materiálů – rozdělujte prádlo podle barev a také podle materiálů. Funkční prádlo na sport perte odděleně ve speciálních prostředcích a lépe tak ochráníte vlákna jednotlivých materiálů.

👉 Nepřeplňujte pračku – v poslední době výrobci pračky apelují na úsporu energií a vody a díky tomu je v pračce opravdu malé množství vody. Pokud přeplníte pračku, tak se voda k vašemu oblečení téměř nedostane a prádlo nemá šanci se dobře vyprat. Je nepsané pravidlo, že když naplníte pračku, pak vám má od vršku bubnu zbýt ještě místo na celou vaši dlaň nastojato.

👉 Vyndat včas prádlo z pračky – pokud necháte prádlo v pračce déle než dvě hodiny, pak vám začíná v pračce zatuchávat. Naplánujte si praní tak, aby vám tam nestálo příliš dlouhou dobu.

👉 Pokud budete dodržovat max. ždímání na 800 ot./min a použijete aviváže, které obsahují změkčující složky, pak eliminujete většinu žehlení. Já s Euronou téměř nežehlím. Nebo můžete použít pohotovostní tekutou žehličku., která se jen nastříká na zmačkané prádlo a uhladí rukama.

jak peru prádlo

JAK NA SKVRNY

Důkladné čištění

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce EURONA ID: 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Nejvýhodnější je první objednávka za 100 bodů

garance spokojenosti – cokoliv můžete vyzkoušet a vrátit

Pin It on Pinterest

Share This