Důkladné vyčistění pračky

Ještě jste pračku nikdy nečistili? Tak jdeme na to pěkně krok za krokem.

čištění spodního filtru

Většinou spodní filtr najdete dole vpředu. Možná jste jej podobně jako já objevili díky opraváři pračky. Prala jsem a najednou všude voda. Myslela jsem si, že je to na novou pračku. Přijel opravář, vytáhl z filtru pětikorunu a pračka už netekla a dál roky prala. Díky této zkušenosti vím, kde filtr najít a také vím, že se vyplatí jej čistit.

Ve spodním filtru můžete nalézt knoflíky, také majitelé mazlíčku chlupy a máma tam občas najde i hřebík. Je dobré filtr vyčistit dřív, než pračka začne téct.

vyčištění šuplíku

Já šuplík čistím čističem koupelen. Nastříkám a po chvíli houbičkou nebo kartáček očistím.

Můžete zvolit ještě druhou variantu, kterou také mnohé ženy používají. Použijte 1 lžíci čističe na pračku – nasypte do sprejové nádobky a zalijte horkou vodou. Postříkejte šuplík i prostor za ním a nechejte působit. Opakujte, dokud šuplík není čistý.

Také můžete vyzkoušet i třetí variantu – naložte šuplík do Agenta. Prostor za šuplíkem pak vyčistěte čističem koupelen.

čištění gumy těsnící dvířka

Někdy se podívejte, pod tu gumu. Nikdy jsem se nedívala a pak byla překvapená, co vše tam je. Dole, kde vidíte při praní vodu, tam bývá čistá, ale výše tomu tak není. Pro očištění těsnění okolo dvířek je možné použít Prostředek na ošetření pryžových částí pračky (3063), který navíc prodlužuje životnost pryžových materiálů. Můžete také nastříkat čističem koupelen nebo univerzálem a vytřít hadrem.

odpadní hadice

Máte možnost ji vyměnit (není to nijak nákladné) nebo ji vyčistit Agentem (Já jsem pro výměnu.). Pokud se ji rozhodnete čistit, buďte velmi opatrní a použijte rukavice. Nasypte odměrku Agenta do odpadní hadice a zalijte velkou dávkou horké vody nebo už roztokem z Agenta. Do některé pračky bude roztok rychle vtékat, protože nemá odpadní hadice zpětnou klapku. Použijte dostatek roztoku Agenta. Pokud roztok Agenta natekl do pračky, zapněte krátký program a vyčerpejte vodu z pračky a znovu vyčistěte spodní filtr.

vlastní čištění pračky

Nasypte do bubnu čistič pračky, zvolte program s nejvyšší teplotou. Dostačující je i 60°C, ale já vždy používám 90°C. Důležité je použít program bez předpírky, ale to vás asi napadne. Předpírka nemá dostatečnou teplotu a do vlastního praní (čištění) už tam nebude potřebný čistič.. Nechte proběhnout včetně máchání, aby se s vodou opláchly veškeré uvolněné nánosy. Pokud teprve přecházíte na Eurony, je často potřeba udělat 3 cykly – použít 3 čističe pračky.

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Kliknutím na obrázky níže se dostanete na jednotlivé skupiny produktů.

prací prostředky

jak na skvrny

Aviváže s kondicionérem

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This