Prací prostředky EURONA

Praní v Euroně má spoustu bonusů. Možná vás stejně jako mne napřed vyděsila cena. Úplně vám rozumím… Když si to spočítáte, tak zjistíte, že je to cena obvyklá. Jak je to možné? Dávkujete opravdu malé množství (asi šestinu) a se stejným množstvím na kg vyperete 6 krát více prádla. Proč tomu tak je? Běžní výrobci dělají to, že samotný prací prostředek ředí plnidly – jsou to různé soli, které nemají žádný vliv na praní a jen obravsky zvětšují objem, aby si zákazník koupil výhodný obrovský pytel a měl pocit, že zaplatil málo.

Plnidla nejen zanáší pračku (dřív ji musíte vyměnit), ale hlavně nesou dobře rozpustná a zůstávají v prádle. To je velmi častou příčinou ekzémů. Proto spousta žen přešlo na Euronu. Jak kůže není zbytky pracích prostředků drážděna, zmírní se i projevy ekzému nebo dokonce zmizí. Není to hned, kolikrát je potřeba prádlo v Euroně vyprat 3 krát, aby se všechny zbytky předešlých prášků vypraly.

Eurona žídná plniva do pracích prostředků nepřidává. Po čase si pak možná i všimnete, že je vaše prádlo barevnější. Ty barvy totiž tlumí zbytky pracích prostředků a jak se postupně Euronou vyperou, jsou jasnější.

 

Nabídka pracích prostředků z Eurony

Univerzální – pokud jste zvyklí na univerzální prací prostředky, Eurona je také nabízí. Já osobně je nepoužívám, raději volím podle prádla.

Speciální – na bílé, barevné, černé – překvapí vás účinností. Prášek na bílé v sobě obsahuje složku z Agenta i s přídavkem TAED (modré zrníčka), který podporuje bělení prádla už od 40 st (gel Agenta neobsahuje). Prášek na barevné pomáhá prádlu udržovat svou barvu a při dlouhodobém požívání barvy opravdu ožívají. Gel na černé prádlo pomáhá udržovat tmavou barvu a navíc nádherně voní. Mám je všechny.

Eco mimi – pro miminka a osoby s hodně citlivou pokožkou. Celá řada je čistě přírodní a obsahuje složky, které napadají různé typy špíny charakteristické pro dětské prádlo (biologické skvrny, skvrny od jídla apod.). Používám nejraději.

Prášek nebo gel?

Prášky jsou obecně účinnější než prací gely, ale potřebují delší dobu praní, protože jsou enzymatické. Jsou vhodné na bavlnu, ručníky, utěrky, ubrusy, kapesníky, pleny atp. Perou od 40 °C, nejlepší účinky jsou od 60 °C.

Gely jsou šetrnější a stačí kratší prací program (přesto alespoň 1 hodinu). Gely vždy před použitím pořádně protřepejte. Gely používejte na choulostivé materiály, syntetiku (polyester, polyamid) a na přírodní materiály (viskóza). Gely jsou účinné od 30 °C.

DÁVKUJTE PRÁŠKY I GELY VŽDY DO BUBNU PRAČKY. Studená voda, která proudí do šuplíčku, je dokonale nerozpustí.

Na dávkování si pořiďte sadu odměrek s dávkovačem – 4008 za symbolickou cenu 9 Kč.

Další speciálky

Na praní ještě používám speciální tekutý prací prostředek na sportovní prádlo , na softshellové oděvy a prací prostředek na ruční praní a na cesty. Ten poslední nemám kvůli cestování, i když ho s sebou vozím. Je skvělý, když potřebuji něco rychle přeprat a hlavně zvládá mnohé skvrny!

Tekutý prací prostředek na sportovní oblečení, 250 ml – 1038

Tekutý prostředek na praní softshellových oděvů, 250 ml – 1143

Tekutý prací prostředek na ruční praní a na cesty, 250 ml – 1030

Tipy pro voňavé a krásně vyprané prádlo

👉 Vyčištěná pračka – je alfou a omegou. Pokud pračku nevyčistíte od špíny, vodního kamene a plnidel z předešlého praní, mohou praním v Euroně uvolňovat a dostávat se do prádla. Pak se stane, že prádlo nebude vonět.

👉 Prací prostředek přímo do bubnu – pokud jej dáte do horního šuplíku, studenou vodou se nerozpustí. Prací prostředky dávejte přímo do bubnu pod prádlo, tím se zajistíte jeho postupné uvolňování a ani kapka nepřijde nazmar. Sada odměrek – 4008, cena 9 Kč.

👉 Perte bez předpírky – jelikož vkládáme prací prostředky přímo do bubnu, byla by předpírka kontraproduktivní. Nebojte se, že se prádlo nevypere. Prací prostředky jsou velmi účinné. Na velmi odolné skvrny použijte některý z výrobků na skvrny.

👉 Perte na dlouhý program – běžné prádlo pereme nejčastěji na 40 °C, ručníky a utěrky doporučuji prát na 90°C. Takhle vysoká teplota jednou za čas desinfikuje pračku od namnožených bakterií a plísní. Tyto bakterie v pračce zatuchávají a vy je necítíte jen proto, že komerční prášky a aviváže tuto “vůni” přebijí. Ale je lepší mít prádlo čisté a příjemně voňavé než zatuchlé přebité silnou chemickou vůní.

👉 Neždímejte na vysoké otáčky – prací prostředky i aviváž obsahují změkčující složky a chrání vlákna oděvů. Pokud však budete ždímat na více než 800 ot./min, vlákna zbytečně poškozujete a vůně aviváže může být méně intenzivní.

👉 Dodržujte dávkování – pokud přecházíte na Euronu, bude vám možná proti srsti dávat tak malé množství prášku, gelu či aviváže. Pokud dávkování překračujete, prací prostředky mohou zůstávat v oblečení a také se vám může stát (vlastní zkušenost), že pračka bude plná plny a ta vám poleze horem dole jak v pohádce Hrnečku vař. Pokud máte měkkou vodu, snižte dávkování ještě více. Vyzkoušejte a uvidíte, jaké množství je pro vás vhodné. Já osobně dávám prášku maximálně 30 ml (nejmenší odměrka – kulatá) a gelu 20 ml.

👉 Perte podle barev a materiálů – rozdělujte prádlo podle barev a také podle materiálů. Funkční prádlo na sport perte odděleně ve speciálních prostředcích a lépe tak ochráníte vlákna jednotlivých materiálů.

👉 Nepřeplňujte pračku – v poslední době výrobci pračky apelují na úsporu energií a vody a díky tomu je v pračce opravdu malé množství vody. Pokud přeplníte pračku, tak se voda k vašemu oblečení téměř nedostane a prádlo nemá šanci se dobře vyprat. Je nepsané pravidlo, že když naplníte pračku, pak vám má od vršku bubnu zbýt ještě místo na celou vaši dlaň nastojato.

👉 Vyndat včas prádlo z pračky – pokud necháte prádlo v pračce déle než dvě hodiny, pak vám začíná v pračce zatuchávat. Naplánujte si praní tak, aby vám tam nestálo příliš dlouhou dobu.

👉 Pokud budete dodržovat max. ždímání na 800 ot./min a použijete aviváže, které obsahují změkčující složky, pak eliminujete většinu žehlení. Já s Euronou téměř nežehlím. Nebo můžete použít pohotovostní tekutou žehličku., která se jen nastříká na zmačkané prádlo a uhladí rukama.

Důkladné čištění

JAK NA SKVRNY

AVIVÁŽE S KONDICIONÉREM

jak peru prádlo

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce HESLO HOSTA – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Eurona v praxi

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This