Skupina Pomáháme s radostí

Jsem nadšená, že tato skupina vznikla. Bylo úžasné, jak se všichni zapojili a dnem i nocí o víkendu skupinu plnili fotkami, zkušenostmi, komentáři, použitím a najdete zde i mnohá videa. Už ve chvíli (jaro 2020), kdy píši tyto řádky, je zde více jak 2 000 tipů.

Naše Eurona

Možná jste někteří znali skupinu Naše Eurona. Bohužel už ani já do ní nemám přístup a pokud jste v ní byli, asi vás také vyhodili. To ovšem vůbec nevadí. Spustila se obrovská vlna nadšení a vytvořili jsme novou skupinu Pomáháme s radostí a myslím, že je dokonce mnohem lepší.

Pravidla skupiny FB

Já zrovna nejsem typ, co miluje pravidla. Ovšem jsou situace, kdy jsou užitečná. Aby skupina Pomáháme s radostí byla přínosná, sdílejte své tipy a fotky vždy v souvislosti s Euronou. Je to skupina o vzájemné pomoci a předáváme si a ukazujeme zkušenosti právě s Euronou. Pokud máte dobré zkušenosti s jinými přípravky, prosím sdílejte je jinde než v této skupině. Chovejme se k sobě také laskavě a vzájemně si pomáhejme.

Jak se do skupiny Pomáháme s radostí přidat

Napište si žádost a budete vyzváni k vyplnění 3 otázek:

  • jméno TOP manažera (Ludmila Spáčilová)
  • jméno sponzora – osobního poradce (pokud patříte pode mne, jsem to já: Ludmila Spáčilová)
  • registrační číslo (registrací v Euroně jste získali své registrační číslo)

Pokud Vám cokoliv není jasné, napište nebo zavolejte – 605 714 490 a ráda poradím. Nyní jsem TOP manažerka Eurony a tak jsem i správce této skupiny.

Registrační číslo

Registrační číslo jste automaticky získali při registraci u prvního nákupu na webu Eurony. Najdete jej na faktuře od zboží a také přímo na webu Eurony. Nesnadněji jej zjistíte tak, že se přihlásíte na web Eurony (zadáte svůj e-mail a své heslo) .

Kancelář na webu

Klikněte nahoře na slovo KANCELÁŘ a srolujte hodně dolů. Pak uvidíte v modrém poli AKTUÁLNÍ STAV a první řádek je hned Osobní přehled poradce. U mě vidíte přehled až na druhém řádku, protože díky zkušenostem už mohu oslovovat lidi, kteří se zaregistrovala bez HESLA HOSTA (to je registrační číslo).

Osobní přehled poradce

Po rozkliknutí Osobního přehledu poradce uvidíte své registrační číslo = vaše HESLO HOSTA, pokud někomu Euronu představíte a on se díky vám zaregistruje pod vás. Toto registrační číslo vyplňte jako 3. odpověď.

Napište mi

Pokud vyplníte žádost a uplyne den a stále ve skupině nejste, napište mi prosím. Prohlédnu žádosti a pokud vás tam najdu, hned vás přidám. Přečtěte si prosím nejprve pravidla, která vám vkládám i níže. Můžete aktivně sdílet své úspěchy s Euronou (fotky, videa), pokládat otázky, pokud se vám nepodařilo na dané téma najít už zveřejněné příspěvky – vaše aktivita je vítaná a předem za ni děkuji.

Pravidla skupiny Pomáháme s radostí

🌺🌺🌺 Vítejte ve skupině Pomáháme s radostí! 🌺🌺🌺

1. Skupina Pomáháme s radostí je společenstvím lidí, které spojuje jedno téma – Eurona. NESDÍLEJTE zde informace a zkušenosti s výrobky jiných firem, nevkládejte žádosti o hlasy, výzvy apod.

2. Sdílíme navzájem své zkušenosti s Euronou formou recenzí, videí, fotek. Stejně tak s šířením Eurony mezi naše známé i neznámé. Podělte se s námi, moc nás těší vaše radost z úspěchu! Fotky nesouvisející přímo s Euronou (použití výrobku apod.), např. roztomilé fotky vašich dětí a zvířátek, vkládejte pro své přátele na svůj osobní profil.

3. Všechny výrobky Eurona používejte vždy podle pokynů výrobce. Jiné použití je čistě na vlastní riziko, i když zde uvidíte různé tipy navíc. Čtěte návody, v případě nejasností vždy nejprve vyzkoušejte na skrytém místě.

4. Než položíte dotaz, hledejte odpověď nejdříve na etiketě výrobku, v katalogu, na webu Eurony, v lupě skupiny nebo podle štítků, anebo se zeptejte svého sponzora či TOPmanažera. Návod na vyhledávání najdete v tomto videu – https://www.loom.com/share/40826b1399c140e5b203a17ddf9787b5

5. Základem je vzájemná slušnost a respekt. Nehodnotíme např. stav věci na fotografii před, protože neznáme všechny souvislosti. Naopak se zaměřujeme na to, jak Eurona pomohla. Adminky si vyhrazují právo bez varování za podobné odsuzující či vulgární chování buď člena na nějakou dobu tzv. ztišit anebo rovnou ze skupiny odebrat bez možnosti návratu.

6. Pomozte nám zde udržovat příjemnou atmosféru a zároveň i kvalitu informací.

7. Radou, pochvalou nebo lajkem nezarmoutíš.<3

Ať se nám tu společně líbí. Vaše adminky

P. S.

Sdílením fotek a videí v této skupině zároveň souhlasíte s tím, že si je může kdokoliv zapůjčit, pokud však uvede autora. Bez toho se jedná o porušení autorského zákona.

Pin It on Pinterest

Share This