Chci být k přírodě ohleduplná, ale vyrábět si doma mýdlo, vše čistit octem a sodou… to není moje cesta. Chci výrobky, které fungují a jsou zároveň šetrné nebo pokud možno přírodní.

Když jsem objevila českého výrobce drogerie (Euronu), byla jsem nadšená od prvního dne. Úklid bez drhnutí v kombinaci s krásnou vůní = značka ideál.

Pak jsem začala v Euroně prát. Najednou se při věšení prádla z toho nic nesype, vše je dokonale vyprané a já vím, že v textilii nezůstává „něco“, co zbytečně dráždí kůži. Není náhoda, že většina uživatelek Eurony na ni přešla kvůli atopickému ekzému.

Chcete Euronu nejprve ZDARMA vyzkoušet? Stačí kliknout ZDE>>.

Na Euroně mám ráda spoustu věcí: ekologickou šetrnost, spoustu čistě přírodních produktů, okouzlující vůně a zejména ceny.

Opravdu bezkonkureční ceny jsou u koncentrátů: univezální čistící prostředek, čistič kuchyně, koupelny… Uvedu vám příklad: katalogová cena čističe koupelny je 174 Kč → ovšem vy máte minimálně 20  % marži dolů (při větších odběrech až 30) = maximálně tedy platíte 145 Kč. 1 díl čističe koupelen naředíte 3 díly vody. Na 0,5 l  (500 ml) sprejovou nádobu potřebujete 125 ml = 1/4 přípravku. 145/4 = 36,25 Kč. 

Koupíte někde účinný čistič na koupelny, co bravurně zvládá i vodní kámen a nezanechává po aplikaci film a šmouhy? 

Když opomenu cenu, vyhrává u mě i to, že nemusím dýchat „smrad“.

 

Jak si uklidit snadno a s lehkostí

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit. Vytvořila jsem návod, který si můžete po vyplnění e-mailu stáhnout. Seznámím vás s pomocníky, které sama ráda používám. Máte také možnost si v e-booku nechat ZDARMA poslat vzoreček.

Zaujala vás konkrétně vůně Green? Rozumím, je velmi příjemná. Voňavý pytlíček voní granulkami do vysavače. Ovšem můžete si vybírat i další produkty: aviváž (1061), univerzál (3253), zmiňovaný parfém do vysavače (3091), sašetku (1088), tekutou žehličku (1071 ve větším balení a 1170 v cestovním balení), tekuté mýdlo (3262), aromatikum (3093).

Mým osobním favoritem je vůně malin a máty, ale všechny jsou velmi příjemné a mnohé výrobky mám i z řady Geen. 

Dále najdete stručný popis výrobků, které jsou dostupné ve vůni Green. Jednou nebo i dvakrát do roka bývá akce na balíček s vůní Green. To vždy najdete v malém katalogu (Vánoce, jaro, léto…). Pokud máte otázky, napište mi, ráda Vám poradím.

Patříte k těm, co raději drží v ruce tištěný katalog a nejprve si výrobky osahají? Je to možné. Vybrala jsem produkty, které mám nejvíce v oblibě a nachystala jsem pro vás vzorečky. Pošlu vám nejen vzorky, ale také tištěný katalog a také návod k použití zaslaných výrobků.

Můžete si doma nejprve s Euronou uklidit a sami se rozhodnout, zda je to vaše cesta. Ovšem pozor, Eurona je vysoce návyková a můžete se do ní zamilovat na první pohled.

Cena této celé sady je 197 Kč (včetně poštovného a balného). Pokud využijete slevový kód: SLEVANASADU, 100 KČ VÁM ODEČTU.

Více detailů najdete ZDE>> nebo kliknutím na obrázek.

 

aviváž blak grape: 1061

Peru snad pořád a aviváže používám (mimo sportovního oblečení).Vím, někdo je nepoužíváte vůbec, ale já si ten luxus měkkosti a krásné vůně dopřávám. Někdo ji nepoužívá kvůli sušičce – pak se podívejte do návodu, výrobce je většinou vůbec nezakazuje. Aviváže Eurony jsou obecně tekutější a hlavně jsou bez barviv (nezašedne prádlo).

univerzál: kód 3253

Univerzál mě opravdu dostal. Když jsem se stěhovala do nového bydlení, uklidila jsem s ním celý dům – omyla dřevěné stropy i zdi, univerzál zvládl i okna (stěrkou) a samozřejmě všechny povrchy (PVC, linku). Byla jsem v šoku, že jsem krásně umyla bez drhnutí i nerezové povrchy (myčka, trouba). No a ta vůně byla kouzelná. Používala jsem malina-máta, ale Green je také krásná.

Krásný den paní Spáčilová,

 

velice děkuji za zaslání vzorku. Už to u mě voní jako u vás😊.

VS

vysavač: kód 3091

Možná pro vás voňavá vizitka bylo úplně první setkání s Euronou. Já jsem ji potkala nedávno – přitom je na trhu již od roku 2003. Do zeleného pytlíčku jsem vložila granulky, které jsou určeny do vysavače. Běžně vysypete granulky na koberec (podlahu) a vysajete je, když měníte sáček do vysavače. Já je použila na provonění. V této podobě existuje i přípravek proti roztočům (3106).

sašetka: kód 1088

Víte, co je to sašetka? Já si to vůbec nemohla ani zapamatovat. Je to voňavý sáček (papírový) plný vůní. Jak vidéte, lze jej postavit třeba na poličku, botník (jen sundat ten igelit), vložit do prádla nebo pověsit do skříně. Krásně provoní menší prostory. Hodně maminek je dává dětem do školní skřínky. Je to také milý dárek místo čokolády, bonboniéry, kávy nebo láhve vína.

malá žehlička: kód 1170

Od doby, co používám na praní pouze Euronu a její aviváže s kondicionérem, tak téměř nežehlím. Prádlo je měkké a stačí jej uhladit prsty. Pokud to nestačí, sáhnu raději po tekuté cestovní žehličce než klasické žehličce. Nerada žehlím. Tekutá žehlička je ve dvou velikostech a ve dvou vůních – jednou z nich je Green a tou druhou Black Grape – ta je pro ženy, co milují výrazné vůně.

tekuté mýdlo: kód 3262

Tekutá mýdla s aloe vera jsem si oblíbila na první dobrou. Mám spíš suchou kůži a vyhovuje mi, jak hydratují. Jsou v balení po 400 ml a dávkujete jen velikost hrášku (opravdu stačí). Vydrží vám neskutečně dlouho. Používám jej také jako tekuté rukavice – velkost hrášku rozetřu na ruce a pak mohu zahradničit nebo jít pro dřevo. Krásně hlínu a smůlu pak smyjete.

aromatikum: kód 3093

Eurona nabízí nespočer krásných vůní. Když si poprvé uděláte objednávku za 100 bodů, dostanete mimo jiné i box s 30 vzorky aviváží. Máte možnost si všechny očichat. Já prostorová aromatika používám na WC, nemají vůbec ten nepříjemný chemický ocas. Můžete aromatikem provonět jakoukoliv místnost a já jej přidávám i do zvlhčovače vzduchu.

Tekutý prací prostředek a aviváž, 1 000 ml – Kód : 1099

Parfém do vodního vysavače – Černý hrozen, 500 ml – Kód : 3166

Pohotovostní žehlička – Černý hrozen, 500 ml – Kód : 1171

 

V září 2020 je v limitované nabídce sada s vůní Black Grape. Obsahuje aviváž, sašetku, tekuté mýdlo s Aloe vera, univerzální úklidový prosředek (univerzál) a jako dárek prostorové aromaticum. Objednat můžete do vyprodání zásob pod kódem 19378.

 

Pin It on Pinterest

Share This