Green – zelená

Pravděpodobně jste si na mém webu www.homeoporadna.eu objednali tištěnou tabulku s použitím solí nebo Kolečko první pomoci. Já jsem vám k ní na provonění přidala zelený pytlíček. Zajímá vás, čím voní? Jedná se o velmi oblíbenou parfemaci Green (zelená). Konktrétně jsem použila granulky parfému do vysavače s vůní Green. V této vůni se vyrábí mnoho přípravků do domácnosti. Níže najdete celou nabídku vůně Green.

Na Euroně mám ráda spoustu věcí: ekologickou šetrnost, spoustu čistě přírodních produktů, okouzlující vůně a zejména ceny.

Opravdu bezkonkureční ceny jsou u koncentrátů: univezální čistící prostředek, čistič kuchyně, koupelny… Uvedu vám příklad: katalogová cena čističe koupelny je 174 Kč → ovšem vy máte minimálně 20  % marži dolů (při větších odběrech až 30) = maximálně tedy platíte 145 Kč. 1 díl čističe koupelen naředíte 3 díly vody. Na 0,5 l  (500 ml) sprejovou nádobu potřebujete 125 ml = 1/4 přípravku. 145/4 = 36,25 Kč. 

Koupíte někde účinný čistič na koupelny, co bravurně zvládá i vodní kámen a nezanechává po aplikaci film a šmouhy? 

Když opomenu cenu, vyhrává u mě i to, že nemusím dýchat „smrad“.

 

Chcete se o Euroně dovědět více? Stáhněte si můj e-book zdarma PRVNÍ NÁKUP. Jednak zde sdílím produkty, ze kterých jsem nadšená, také vám usnadním orientaci na e-shopu Eurony. I já samotná jsem byla docela v šoku, co vše mají v nabídce. Dozvíte se vše okolo výhod (poštovné, dárky…)

Co mě osobně potěšilo, Eurona nabízí Garanci spokojenosti. Nejsou to prázdná slova. Pokud vám některý výrobek nevyhovuje, obsahuje alespoň 80% obsahu a není to déle jak měsíc – Eurona vám ho vymění nebo vrátí peníze. To se vám hned tak někde nestane.

K ničemu se objednávkou (registrací) nezavazujete – žádné povinné odběry vám neznikají.

Zaujala vás konkrétně vůně Green? Rozumím, je velmi příjemná. Voňavý pytlíček voní granulkami do vysavače. Ovšem můžete si vybírat i další produkty: aviváž (1014), univerzál (3107), zmiňovaný parfém do vysavače (3084), sašetku (1085), tekutou žehličku (1065 ve větším balení a 1103 v cestovním balení), tekuté mýdlo (3263), aromatikum (3016), prostředek na interiér auta (5013) a aromadifuzér (CC6670).

Mým osobním favoritem je vůně malin a máty, ale všechny jsou velmi příjemné a mnohé výrobky mám i z řady Geen. 

Dále najdete stručný popis výrobků, které jsou dostupné ve vůni Green. Jednou nebo i dvakrát do roka bývá akce na balíček s vůní Green. To vždy najdete v malém katalogu (Vánoce, jaro, léto…). Pokud máte otázky, napište mi, ráda Vám poradím.

Patříte k těm, co raději drží v ruce tištěný katalog a nejprve si výrobky osahají? Je to možné. Vybrala jsem produkty, které mám nejvíce v oblibě a nachystala jsem pro vás vzorečky. Pošlu vám nejen vzorky, ale také tištěný katalog a také návod k použití zaslaných výrobků.

Můžete si doma nejprve s Euronou uklidit a sami se rozhodnout, zda je to vaše cesta. Ovšem pozor, Eurona je vysoce návyková a můžete se do ní zamilovat na první pohled.

Cena této celé sady je 197 Kč (včetně poštovného a balného). Pokud zadáte slevový kód: SLEVANASADU, 100 Kč vám odečtu a pošlu POUZE ZA 97 Kč.

Více detailů najdete ZDE>> nebo kliknutím na obrázek.

 

aviváž Green: kód 1014

Peru snad pořád a aviváže (mimo sportovního oblečení).Vím, někdo je nepoužíváte vůbec, ale já si ten luxus měkkosti a krásné vůně dopřávám. Někdo ji nepoužívá kvůli sušičce – pak se podívejte do návodu, výrobce je většinou vůbec nezakazuje a jen doporučuje dodržovat dávkování. Aviváže Eurony jsou obecně tekutější a hlavně jsou bez barviv (nezašedne prádlo).

univerzál: kód 3107

Univerzál mě opravdu dostal. Když jsem se stěhovala do nového bydlení, uklidila jsem s ním celý dům – omyla dřevěné stropy i zdi, univerzál zvládl i okna (stěrkou) a samozřejmě všechny povrchy (PVC, linku). Byla jsem v šoku, že jsem krásně umyla bez drhnutí i nerezové povrchy (myčka, trouba). No a ta vůně byla kouzelná. Používala jsem malina-máta, ale Green je také krásná.

 Krásný den paní Spáčilová,

 

velice děkuji za zaslání vzorku. Už to u mě voní jako u vás😊.

Mám již připraveno v objednávce a objednám i s desinfekcí na ruce, pokud se mi to podaří.

Minulé pondělí to zase nevyšlo. A to jsem měla krásné číslo 1210. Jenže najednou mi číslo zmizelo, už jsem byla na 1000. A že mám jít na konec fronty. Tam bylo číslo přes 25000. Tak snad se povede příště.

VS

vysavač: kód 3084

Možná pro vás voňavá vizitka bylo úplně první setkání s Euronou. Já jsem ji potkala nedávno – přitom je na trhu již od roku 2003. Do zeleného pytlíčku jsem vložila granulky, které jsou určeny do vysavače. Běžně vysypete granulky na koberec (podlahu) a vysajete je, když měníte sáček do vysavače. Já je použila na provonění. V této podobě existuje i přípravek proti roztočům (3106).

sašetka: kód 1085

Víte, co je to sašetka? Já si to vůbec nemohla ani zapamatovat. Je to voňavý sáček (papírový) plný vůní. Jak vidéte, lze jej postavit třeba na poličku, botník (jen sundat ten igelit), vložit do prádla nebo pověsit do skříně. Krásně provoní menší prostory. Hodně maminek je dává dětem do školní skřínky. Je to také milý dárek místo čokolády, bonboniéry, kávy nebo láhve vína.

malá žehlička: kód 1103

Od doby, co používám na praní pouze Euronu a její aviváže s kondicionérem, tak téměř nežehlím. Prádlo je měkké a stačí jej uhladit prsty. Pokud to nestačí, sáhnu raději po tekuté cestovní žehličce než klasické žehličce. Nerada žehlím. Tekutá žehlička je ve dvou velikostech a ve dvou vůních – jednou z nich je Green a tou druhou Black Grape – ta je pro ženy, co milují výrazné vůně.

tekuté mýdlo: kód 3263

Tekutá mýdla s aloe vera jsem si oblíbila na první dobrou. Mám spíš suchou kůži a vyhovuje mi, jak hydratují. Jsou v balení po 400 ml a dávkujete jen velikost hrášku (opravdu stačí). Vydrží vám neskutečně dlouho. Používám jej také jako tekuté rukavice – velkost hrášku rozetřu na ruce a pak mohu zahradničit nebo jít pro dřevo. Krásně hlínu a smůlu pak smyjete.

aromadifuzér: kód CC6670

Na obrázku vidíte můj aromadifuzér, který jsem fotila v dubnu a pořídila jsem si jej v listopadu loňského roku před Vánoci. Jak vidíte, uběhlo skoro půl roku a stále moc neubylo. Obecně mám vůně ráda, ale jen velmi jemné a nenápadné. Tento aromadifuzér je z Vánoční kolekce a voní jen velmi jemně po vanilce, karamelu a oříškách. Vůně Green je také krásná.

aromatikum: kód 3016

Eurona nabízí nespočer krásných vůní. Když si poprvé uděláte objednávku za 100 bodů, dostanete mimo jiné i box s 30 vzorky aviváží. Máte možnost si všechny očichat. Já prostorová aromatika používám na WC, nemají vůbec ten nepříjemný chemický ocas. Můžete aromatikem provonět jakoukoliv místnost a já jej přidávám i do zvlhčovače vzduchu.

Pin It on Pinterest

Share This