Aloe vera

S.O.S. sprej

Aloe vera S.O.S. sprej je z 90% tvořen extraktem z aloe vera (aloe barbadensis pure) a obsahuje komplex 19 bylinek a také Tea Tree olej, který má antiseptické účinky.

Používám jej na spoustu potíží – štípance (zklidňuje), po opalování (hydratace a regenerace), poranění a oděrky, při škrábání v krku.

Ideální je mít i menší lahvičku do kabelky a doma sprej mít v ledničce (vychlazení ještě víc uleví). Obsahuje také hojivý panthenol a allantoin.

Sprej lze také nastříkat na tampónek a použít jako obklad na oční víčka. Ženy jej také používají jako pleťové tonikum.

Na obrázku vidíte klasické balení 250 ml, které si můžete objednat pod kódem 6018. Malou lahvičku najdete pod kódem 4061.

Maminky rády S.O.S. sprej používají také u planých neštovic. Sprej nastříkáte, po chvilce zaschne a tak vytvoří neviditelný film. Díky tomu se infekce nepřenáší dál. Nejprve vždy sprej vyzkoušejte na menší ploše, ať si otestujete, jak kůře reaguje (To je dobré udělat vždy, zejména když máte sklon k alergiím.). Pokud je vás zajímají další tipy u neštovic, můžete se inspirovat na mém druhém webu o homeopatii, kde mám hned dva články. První je věnovaný homeopatickým tipům a ve druhém najdete nejpoužívanější Schüsslerovy soli. Stačí kliknout na obrázky nebo název níže.

Na zklidnění lze také v počátečním stádiu použít chladivý krém – 6070 s obsahem konopného a eukalyptového oleje a dalších bylin,

plané neštovice a homeopatie

plané neštovice a schüsslerovy soli

Bylinky v S.o.s. spreji

Malva Mauritania, Plantago Lanceolata, Tilia Cordata, Lavandula Angustifolia, Sambucus Nigra, Arnica Montana, Mentha Spicata Crispata, Bellis Perennis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Potentilla Anserina, Linaria Vulgaris

Návod k použití

Aplikujeme přímo na pokožku nebo postižené místo. Pro výraznější chladivý efekt je lepší uchovávat v ledničce. Také je možnost nastříkat na vatový tampónek a přiložit na kůži nebo otřít.

Na EURONĚ miluji také její účinnost

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce EURONAA ID – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This