Splněný sen Lukáše Černého

– losos v Čechách

 

Splněný sen

Pan Lukáš Černý, tak jak jej já vnímám, je člověk, který si umí plnit sny. Nenechá se odradit obavami či slovy druhých: „To nejde…“. Vyrábí nejen ekologicky šetrnou bytovou drogerii, má včelí farmu, ale také chová lososa atlantského. Jak se to vůbec může stát? Nemáme moře… Díky panu Lukáši Černému máme u nás milion litrů slané vody. Plní dvě chovné nádrže na chov lososů. Voda je z vrtu hlubokého 1200 m. Je průzračná a její stáří se datuje na 150 miliónů let (geotermální slaná voda).

Kvalitu vodu a lososy 24 hodin denně sledují kamery a citlivá čidla. Losos je velmi náročná ryba a potřebuje optimální podmínky – například teplotu 13 stupňů. Voda se lososům atlantským dosoluje jak mořskou, tak potravinářskou solí. Ryby jsou krmeny kvalitními granulemi, aby nedostali nic špatného.

O chod celého zařízení se stará počítač, speciální filtrace, řada čidel a záložní agregátor energie kvůli výpadku proudu. Pokud by došlo totiž k chybě, během několika minut celý chov vymře.

Cesta na stůl

Jikry pan Lukáš Černý odebírá od polského dodavatele, který si vozí jikry z norské farmy. Žijí v čisté geotermální vodě v uzavřeném systému. Ryby nejsou očkovány a nedostávají žádná antibiotika (nehrozí zde nákaza).

Do České republiky jsou ryby převezeny ve speciálním návěsu, kde je kontrolován jejich pohyb, aby se předešlo stresu ryb a hlídá se okysličení vody.

Poté jsou chovány ve speciálních nádržích = RAS systém. Losos neobsahuje žádné stopy látek, kterou jsou dnes běžně v moři (rtuť a jiných těžkých kovů, dioxinu, PCB).

Ryba je před usmrcením omráčena elektrickým šokem, přestože legislativa stále umožňuje ryby zabíjet paličkou.

Každý losos je označen datem zpracování a podpisem rybáře. Je rozvážen v chladících boxech s ledem přímo ke spotřebiteli.

Stačí si vybrat odběrové místo, které máte nejblíž a v předem stanovený čas si rybu přímo z auta vyzvednout. U malého filetu stačí přidat do objednávky tašku, jinak zvolte chladící box (2 velikosti).

Líbí se vám můj způsob předávání informací? Oceníte mě jako osobního poradce? Pak zadejte při vyplňování jména a adresy také vpravo nahoře moje EURONA ID:

420-6443895880

Lososa najdete na e-shopu Eurony pod záložkou Purebar – SEABAR.

Na e-shopu Eurony vidíte katalogové ceny. Registrací (objednávkou na e-shopu) automaticky získáváte cenu nižší = velkoobchodní (nižší minimálně o 20% marži). Vydělte uvedenou cenu 1,2 a získáte cenu, kterou budete platit. Podle objemu objednávek můžete dosáhnout i na cenu ještě nižší. Více o cenách ZDE>>.

Bonusy, dárky a další výhody

Nejvíc získáte první 100 bodovou objednávkou

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zajímají mě VÝROBKY

Chci se o nich dozvědět VÍCE>>.

Pin It on Pinterest

Share This