Novinky

v EURONĚ

Jsem nováček
PRVNÍ NÁKUP

Chci vědět více>>.

Chci katalog a vzorky
VYZKOUŠET

Více informací>>

Atopický ekzém
ATOPIK

Více informací>>.

Tato nabídka je pouze do vyprodání zásob. Pokud jste už vyzkoušeli některý ze salátů ( Čistě přírodní PB3010, Bylinkové kouzlo PB3005, Pikantní chilli PB3006, Excelentní lištičky PB3009, Jemný orient PB3004, Řecké ostrovy PB3002, Gurmania PB3003, Královské paté PB3020 nebo PB3021), můžete si pochutnat i na dalších:

PB3024 Salátek s lososem Twistees
PB3022 Salátek s losose Deluxe
PB3023 Salátek s lososem TopChef
PB3025 Salátek s lososem ChilliMix

Novinka – unikátní losos

Poznejte pravou chuť lososa atlantského – geneticky čistého, zdravého a s garancí absolutní čerstvosti!
Na kvalitě a čerstvosti masa se nepodepisují žádné dlouhé transporty ze zahraničí, nešetrná manipulace s rybou nebo genetické a farmaceutické zásahy. Lososi pochází z našeho vlastního unikátního českého chovu v soběstačném RAS moři, které vzniklo na půdě ekologické společnosti Eurona by Cerny. Dopřejte si něco skutečně výjimečného!
Nyní MOŽNOST OBJEDNÁVAT PŘÍMO NA e-shopu EURONY.
PURE – BAR: SEABAR
Čerstvé lososy rozváží na předem stanovená místa a v daný čas (nepřiveze vám je PPL, DPD nebo GLS). Nezapomeňte do objednávky vložit obal, pokud se nejedná o vakuovaný výrobek (filety a uzené plátky).

Co se týče novinek, bylo září plodné…

V září Eurona přišla se spoustou novinek. Nejvíc jich najdeme pro naše nejmenší. Jsou to čistě přírodní přípravky na ošetření kůže a hlavně čistě přírodní přípravky na praní. Využijete je také, pokud máte velmi citlivou kůži.

Eurony v září taky myslela na muže. Jednak je to toaletní voda, ale také sprchový gel – oba voní přímo božsky a sprchový gel je navíc také čistě přírodní.

Dočkali jsme se hypoalergenních náplastí – pro děti navíc s krásným potiskem. 

Novinkou jsou také zubní kartáčky. Jsou ve dvou barevných provedeních.

Mnohé výrobky prošly inovací. Uvedu například chladivý a hřejivý gel.

Jednotlivé inovace a novinky

Od září je možné si v Euroně objednat také zubní kartáčky. Jsou ve dvou barevných provedeních – s růžovými štětinami (přes 3500 vláken) a také tyrkysovými. Nabízí jednu tvrdost a popsala bych ji jako velmi měkký kartáček – ne takový ten extra soft jako u Curaproxu. Nyní se ty extra měkké kartáčky nedoporučují – my pak na ně příliš tlačíme a výsledný efekt není ideální.

Zubní kartáček – růžový – 6066

Zubní kartáček – tyrkysový – 6067

Příjemnou novinkou v Euroně jsou náplasti. Můžete si vybírat z několika typů – úplně pro nejmenší a u větších dětí jsou dvě varianty (kluci a holčičky). Znáte to, jak se “bebínko” zalepí, hned přestane bolet. Tak snad děti nebude něco bolet jen kvůli tomu, že budou chtít nalepit ten krásný obrázek.

Jemné dětské ochranné náplasti s polštářkem – 6357

Ochranné náplasti s polštářkem – 6359 (Pinky Frou) a 6358 (Go Spunky)

 

Nemusíte brečet, že vaše děti mají krásné náplasti a vy o ten obrázek vůbec nestojíte. Eurona nyní vyrábí hypoalergenní náplasti také pro dospělé. Jsou tělové barvy a najdete v sadě i nějaký ten lotos – vždyť je to sybmol Eurony a tak nemůže chybět. Já je vyzkoušela a opravdu drží. Jsou určené na drobná poranění, nepřilepí se na ránu. Na patu bych potřebovala větší  rozměr.

S.O.S. ochranné náplasti s polštářkem – 6072

Je skvělé, že Eurona myslí i na muže. Novinkou je toaletní voda. Ta vůně mě ohromila. Dala jsem přivonět i pár mužům a voní jim také. Stejně voní a sprchový gel, který je čistě přírodní. Než jsem si ho stačila vyfotit, už jsem ho darovala a opravdu se líbí. Prozradím, že obsahuje i feromony, tak si dávejte pozor, když se váš partner umyje – bude vábit nejen vás.

Sprchový gel pro muže – CC6718

Toaletní voda pro muže – CC6719

Mnohé novinky najdete v dětské řadě. Ta je nyní celá čistě přírodní a je vhodná už od narození. Pokud máte velmi citlivou a suchou kůži, používejte i vy tuto řadu. Já osobně používám nejvíce koupelový olej – ke sprchování a také tekuté mýdlo.

Opravdovým trhákem jsou nyní v Euroně vlhčené čistící ubrousky. Jsou čistě přírodní a kompostovatelné. Není to úžasné? Dokonce dodavatel zasadí i nové stromy, aby obnovil spotřebované dřevo.

Jemné vlhčené ubrousky – 6349

Ostatní přípravky naleznete pod Pure Mimi.

Celkovou inovací prošla řada na praní pro děti od 0+. Všechny přípravky jsou čistě přírodní a vhodné i pro tu nejcitlivější kůži. Ocení ji zejména atopici a všichni, kdo mají problémy s kůží. Můžete použít i ostatní prací prostředky, ale tady máte opravdu to TOP.

Jemný prací prostředek – 6350 (2750 g) a 6351 (935 g)

Jemný prací gel – 6352

Jemný neutralizační roztok  – 6353

Jemný avivážní kondicionér – 6354

Novinkou jsou dvě velmi zajímavé vůně. Kdo si udělal objednávku v září, automaticky v balíku dostal vzorky obou aviváží a mohl si přičichnot. Myslím, že obě budou brzo patřit mezi ty nejvíc oblíbené. Ne náhodou mají své názvy od bohyní a voní obě božsky. S těmito vůněmi můžete mít aviváž, prostorové aromatikum i sašetku.

Niamh

Parfémová sašetka – 1201

Prostorové aromatikum – 3312

Aviváž – 1200

Eyos

Parfémová sašetka – 1199

Prostorové aromatikum – 3311

Aviváž – 1198

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This