Od Eurony můžete získat více než kvalitní výrobky

Eurona funguje na principu přímého prodeje, možná to znáte spíš pod zkratkou MLM. Co to přesněji znamená? Od Eurony dostáváte odměnu za její šíření. Pokud Euronu doporučíte a nový zákazník vyplní vaše Eurona ID, patří do vaší sítě. Podle obratu dostáváte zpětnou provizi = odměna za doporučení Eurony.

Díky provizi můžete mít balíky zdarma (čerpáte ji ve zboží), může to být zajímavý přivýdělek, může to být hlavní zdroj příjmu nebo dokonce nadstandadní zdroj příjmu.

Nemusíte se hned rozhodovat, první objednávkou (klidě i jednoho výrobku) jste získali výhodnější nákupní ceny a je jen na vás, zda budete spotřebitel, zda budete Euronu prodávat (mít jako zisk rozdíl cen) nebo se rozhodnete budovat vlastní síť a svůj pasivní přijem.

Výhody MLM u Eurony: nemusíte dělat žádnou obrovskou objednávku, k ničemu se neazavazujete a rozhodnout se můžete kdkoliv. Podporujete českou firmu, pomáháte lidem, budujete vlastní podnikání a jste svým pánem.

Kdykoliv se můžete rozhodnout

01

NÁKUP SE SLEVOU 

Můžete využít HESLO HOSTA 420-6443895880 a získáte nejen skvělé výrobky EURONA za velkoobchodní ceny – s nižší marží (20 % a podle objemu objednávek až 30 %), ale také mou osobní podporu a možnost dalších dárků. Když vyplníte potřebné údaje v objednávce, získáte tak své číslo. Pak se jen vždy přihlásíte a velkoobchodní ceny jsou vaše. Je to jednoduché a můžete mít dobrý pocit – máte doma účinné přípravky a chováte se k přírodě laskavě.

02

DÁREČKY ZA DOPORUČENÍ

S každým nákupem (pro sebe, kamarádku či kolegyni) získáváte  body. Nemusíte si je hned vybírat, stačí si udělat radost například koncem roku před svátky. Jednak máte Ježíška a u vánočního úklidu se budou hodit. Kde nemá rád dárečky? 

Podmínkou je v daném měsíci vaše objednávka za 200 bodů nebo vlastní za 100 a 1 registrace za 100 bodů nebo když si vy neobjednáte, tak pak 3 registrace v hodnotě 1500 Kč.

03

ZAJÍMAVÝ ZDROJ PŘÍJMU

Může se snadno stát, když se podělíte o nadšení z EURONY, že si ne jedna kamarádka ráda od vás EURONU koupí. Možná právě potřebuje něco šetrného pro své atopické dítě, nadchne ji přípravek na skvrny, očaruje ji příjemná vůně, nadchne ji malá spotřeba nebo jen hledá něco ohleduplného k přírodě. Pak může být pro vás EURONA zajímavým zdrojem příjmu nebo levných nákupů (balík za 121 Kč). Zejména maminky na mateřské to ocení.

NEJEN SLEVA, ALE I ZAJÍMAVÝ ZDROJ PŘÍJMU

Může se snadno stát, když se podělíte o nadšení z EURONY, že si ne jedna kamarádka ráda EURONU také koupí. Možná potřebuje něco šetrného pro atopické dítě, nadchne ji přípravek na skvrny nebo jen hledá něco ohleduplného k přírodě. Pak může být pro vás EURONA zajímavým zdrojem příjmu. Vůbec není nutné se teď hned rozhodnout. Na to je čas kdykoliv později. Mnozí u EURONY nakupují jen pro svou potřebu. Díky registraci získají své Eurona ID a tak mají vždy nákup se slevou na marži minimálně 20%.

Když se nasbírají zajímavé body (dostáváte je automaticky) nebo například uděláte 1. nákup za alespoň 100 bodů, můžete si vybírat dárečky. Doma se hodí spousta věcí nebo prostě obdarujete své blízké. Může to být klidně drobnost jako voňavá sašetka (do prádla), vůně do vysavače nebo náramek s levandulí proti hmyzu.

Možná po pár měsících (někdo po roce a někdo nikdy) zjistíte, že přípravky EURONA díky vám používá už většina kamarádek a téměř všechny kolegyně v práci a o sousedkách nemluvě. Vloudí se vám do hlavy zvídavá otázka: “Co kdybych si za svá doporučení nechala platit?”. Eurona má důkladně vypracovaný systém odměňování. Čím více lidí díky vám začne v Euroně nakupovat, tím lépe pro vás – Eurona může být dokonce vašim zdrojem příjmu. Můžete mít zajímavý příjem  na mateřské nebo i více – to už je na vás.

 

Pokud máte jakékoliv otázky, napište mi, ráda vám odpovím.

Nižší marže od 20 % podle nákupu
Bonusy, dárky, balík zdarma…
Zdroj  příjmu

Jsme skvělý tým a zároveň přátelé

Na obrázcích vidíte jen ty nejaktivnější, je nás mnohem více a ráda vás mezi námi přivítám.

Můžete vydělat jmění, ale k čemu to bude, když tomu obětujete své děti, přátele nebo zdraví? Můžete si dovolit spoustu věcí, ale jak vám mají dělat radost, když se o ně nebudete mít s kým podělit? Kdy si naposledy někdo vzal takové věci s sebou do hrobu?
Jsou lidé, kteří to opravdu chápou, a je jich čím dál více… Další zjistili, že vykonávání monotónní práce, přestože trvá pouze 40 hodin týdně, také opravdové štěstí nepřináší. Pochopili, že namáhavá práce, která nemá smysl, neotvírá dveře ke spokojenosti v čase, který jim zbývá.

Hlavním lákadlem pro většinu lidí v této skupině je však pro mnohé základní a pro jiné konečný produkt, který prodávají: Svoboda.
Osvobození od nouze, možnost žít skutečně smysluplný život plný hojnosti – nahlas, barevně a VE VELKÉM.

Randy Gage

Autor knihy, Jak si vybudovat MLM stroj na peníze

Napište mi

Zadejte u první objednávky

Eurona ID: 420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This