Aloe vera (barbadensis)

PŮVOD

Aloe vera pochází ze Severní Afriky. Díky svým zázračným účinkům ji požívali již tisíci lety. Gel z listů aloe vera obsahuje účinné látky, které byly využívány například již ve starém Egyptě.

DNEŠNÍ DOBA

I v dnešní době se jedná o velmi žádanou rostlinu – posiluje imunitu, chrání díky antioxidantům před následky stresu, zlepšuje kůži, odstraňuje únavu, detoxikuje, normalizuje hladinu cukru.

KVALITA

Účinné látky obsažené ve šťávě z listů snadno podléhají degradaci (zničení). Proto je velmi důležité, jakým způsobem se zpracovává – jinak se může jednat o téměř bezcennou tekutinu.

Ludmila Spáčilová

TOP manažerka EURONY
– ráda poradím ohledně výrobků i příležitosti

605 714 490

Léčivé účinky aloe vera (barbadensis)

Detoxikuje tělo
Zlepšuje imunitu organismu
Pomáhá u paradontózy
Aloe Vera řeší poruchy látkové výměny
Aplikací přímo k vlasovým kořínkům zamezuje vypadávání vlasů
Dezinfikuje ústní dutinu a je prevencí před vznikem paradentózy

Zlepšuje odplavování usazených toxinů
Pomáhá při bolestech svalů
Pomáhá při problémech s cukrovkou
Pomáhá proti kožním onemocněním
Zrychluje regeneraci ran a popálenin
Pomáhá zklidnit překyselený žaludek
Zpomaluje proces vypadávání vlasů

Aloe vera známe jako nenáročnou pokojovou rostlinu. Mám pocit, že ji zná úplně každý. Pokud nejste zrovna zahradník, určitě přežije i vaši péči.

Je známá už tisíce let pro své léčivé účinky. Původem je údajně ze severní Afriky, i když některé zdroje uvádí i Kanárské ostrova. První záznamy o ní nacházíme už v Egyptě před 6 000 lety. Aloe je vyobrazena například na kamenných zdech údolí Králů, na hliněných tabulkách v Mezopotámii a v Egyptě na papyru.

V současnosti je rozšířena po celém světě všude tam, kde je sucho a teplo (kde nejnižší noční teploty neklesají pod −5 °C). Pěstuje se na plantážích v mnoha zemích světa (Mexiko, Venezuela, Dominikánská republika, Čína, Thajsko).

Aloe vera – pokojová rostlina

Aloe vera si můžete vypěstovat i doma a mít po ruce skvělé hojivý gel na rány. Prodává se velmi zřídka, spíš jiné druhy, ale účel splní také.

Potřebuje jako jiné sukulenty hodně slunce a písčitou půdu. Pokud ji máte venku, když noční teploty klesají k 10 °C, je potřeba ji umístit dovnitř. V zimě potřebuje jen minimální zálivku.
Aloe kvete v květnu a v červnu, jen v našich podmínkách jen velice zřídka.

ALOE VERA (barbadensis)

Účinné látky:

vitamíny: zejména vitamíny C, E, A
aminokyseliny
minerální látky
enzymy  (podpora trávení)
mastné kyseliny
polysacharidy
lektiny
saponiny (proti virům, bakteriím a plísním)

Stáhněte si e-book ZDARMA
ZAČÍT BEZ KORUNY

Získejte vzorek zdarma

Pořiďte si startovací balíček
S MALOU INVESTICÍ

KATALOG+VZORKY+NÁVOD

Ukázky PŘED a PO
PŘESVĚČTE SE

MRKNU SE

Možná jste viděli reklamu, kde říkají, že aloe z lékárny není kvalitní a důkazem je, že se ve sklenici odbarví roztok jódu.

Nenechte se napálit, nemá to s kvalitou vůbec nic společného – roztok odbarví vitamín Cé a to vůbec s kvalitou nesouvisí! Hledejte vždy certifikát kvality, který zaručí správnou technologii a čerstvost surovin.

Konkrétně nápoje od ryze českého výrobce EURONA mají certifikaci I.A.S.C..

Nabídka nápojů na e-shopu EURONY

PB4001

– pro podporu vitality

PB4002

– pro podporu imunity 

PB4003

– pro podporu energie 

PB4004

pro podporu organismu

PB4005

– pro podporu detoxu 

PB4006

– antioxidační účinek

Dávkování: 2x denně 40ml, nejlépe ráno a večer, ideálně před jídlem. V případě potřeby můžete smíchat s vodou nebo ovocnou šťávou. Před použitím protřepejte.

Vhodné pro vegetariány, vegany, diabetiky a celiaky.

Časté otázky

Odkud aloe vera pochází?

– Aloe vera pochází výhradně z plantáží v Mexiku.

Jaká je expirace aloe?

– Expirace aloe vera je 4 měsíce, po otevření je nutné uchovat v lednici a spotřebovat do dvou týdnů.

Mohu aloe konzumovat i po datu expirace?

– Datum expirace je datum, kdy můžeme garantovat kvalitu aloe. Po datu expirace již nemůžeme garantovat kvalitu ani účinky, a proto je za konzumaci po datu spotřeby zodpovědný jenom spotřebitel.

Mohou aloe těhotné ženy?

– Těhotné ženy mohou aloe užívat, ale doporučujeme konzultovat se svým lékařem.

Mohou aloe děti?

– Děti aloe mohou užívat, ale doporučujeme konzultovat se svým lékařem.

Jakoá odrůda se používá k výrobě aloe?

– Pro výrobu aloe vera nápojů se používá výhradně nejkvalitnější odrůda aloe Barbanensis Müller.

Co je to certifikát I.A.S.C.?

– Certifikace Mezinárodní vědeckou radou pro aloe (The International Aloe Science Council) zaručuje, že k výrobě bylo použito nejčistější a nejkvalitnější Aloe.

Jak dlouho se aloe pěstuje, než se sklidí?

– Pro výrobu aloe vera nápojů se používáme výhradně nejkvalitnější listy, které jsou 4-5 let staré.

Kdy se aloe užívá?

– Aloe můžete užívat kdykoliv nejlépe před jídlem.

Může se aloe užívat dlouhodobě?

– Ano, aloe můžete užívat dlouhodobě, pro spotřebitele s normálním zdravotním stavem není žádné omezení.

Jak se jednotlivé nápoje liší:

PB4001:

Obsahuje 99,9 % certifikovaného Aloe vera s jemnými kousky dužiny. Bez přidaného cukru, barviv a aromat. Čistě přírodní šťáva z aloe může být užívána libovolně dlouho.

PB4002:

Obsahuje 92 % šťávy Aloe vera s jemnými kousky dužiny. Obsahuje navíc vitamin C, zinek, vápník, selen a folát. Posiluje obranyschopnost imunitního systému. Přispívá ke správné funkci metabolismu kyselin a zásad. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k dobrému stavu kostí a zubů.

PB4003:

Obsahuje 95 % certifikovaného Aloe vera s jemnými kousky dužiny. Obsahuje navíc vitamin C, vitamin B2, vitamin B6, biotin, železo, draslík a hořčík. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá k udržení normálního krevního tlaku. Přispívá k normální činnosti svalů a syntéze bílkovin. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

PB4004:

Obsahuje 95 % certifikovaného Aloe vera s jemnými kousky dužiny. Obsahuje navíc vitamin C, vitamin E, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, folát, vápník a mangan. Přispívá k normální psychické činnosti (nervové soustavy). Chrání buňky před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat červené krvinky v normálu.

PB4005:

Obsahuje 92 % certifikovaného Aloe vera s jemnými kousky dužiny. Obsahuje navíc vitamin C a zinek. Ochrana buněk před oxidativním stresem a podporuje detoxikaci.

PB4006:

Obsahuje 92 % certifikovaného Aloe vera s jemnými kousky dužiny. Obsahuje navíc vitamin C, zinek a vápník. Přispívá k dobrému stavu pleti, normální tvorbě kolagenu, podporuje imunitu a přispívá k energetické rovnováze těla.

Nejvýhodnější je poprvé objednat za 100 bodů

Díky objednávce za 100 bodů získáte nejvíc dárků a bonusů. Víte co je většinou pak líto? Že nedostanete ten box aviváží k očichání naprosté většiny vůní. Lze i dokoupit, ale stojí 499 Kč a vy jej můžete mít zdarma! Zavolejte a já ráda objasním – 605 714 490.

Nic neriskujete – garance vrácení peněz

V Euroně nejsou žádné povinné odběry, k ničemu se objednávkou nezavazujete. Navíc máte od Eurony garanci vrácení peněz – stačí zboží odeslat do Eurony a pokud výrobek obsahuje alespoň 80 % obsahu a uděláte to do 30 dnů od objednávky, Eurona vám peníze vrátí.

Máte jakékoliv otázky? Ozvěte se mi. Poradím ohledně výrobků a pokud vás zajímá příležitost, předám vám veškeré informace. Můžete mne kontaktovat telefonicky – 605 714 490 nebo e-mailem: info@uklideko.cz.

Můžete využít i formulář níže nebo chat dole.

Pin It on Pinterest

Share This