EURONA a ústní hygiena

Nabídka Eurony

Řada o péči o dutinu ústní obsahuje jednak zubní pastu pro dospělé (Natural produkt) a také pro děti (péče o první zoubky), zubní kartáčky (ve 4 barvách), ústní vodu a ústní sprej. V této řadě je také tyčinka na rty, která s příchutí černého rybízu. Název ucelené řady je Brilliant Condition (Clinical Care).

Ještě neznáte označení Natural Produkt? To jsem moje nejoblíbenější výrobky. Jsou bez obsahu parabenů, neobsahují SLS/LSES, jsou bez alergenů a syntetických barviv.

Zubní kartáčky

– vypadjí krásně

skvěle se drží v ruce (zaoblené s plošinkou)

– jsou vyrobené podle posledních trendů ve stomatologii

– jemná zaoblená vlákna, díky rozměrům se dostanete do každého místa

– můžete si vybíraz ze čtyř barev

– růžový (6066), tyrkysový (6067), bílý (6098) a žlutý (6097)

pro dospělé a děti od 10 let

Ústní voda 

Obsahuje aloe, mátu, šalvěj, stevii a přírodní komplex pro péči o dutinu ústní. Je z řady Natural Produkt a chutná po černém rybízu. Používejte po vyčištění zubů nebo kdykoliv během dne. Kód: 6059

Ústní sprej

Ústní srej neutralizuje pH, přinese vám svěží dech, zklidní vaše dásně a také zároveň zvlhčí sliznice. Obsahuje aloe, mátu, šalvěj, stevii a přírodní komplex podobně jako ústní voda. Osobně používám i na škrábání v krku. Kód: 6058

Zubní pasta na první zoubky

– od prvních zoubků

– vhodná i na masáž při jejich růstu

– neobsahuje fluoit

– chutná po meruňkách (plus špetka fenyklu)

působí protizánětlivě

– obsahuje také minerál (vápník, hořčík, zinek) a antioxidanty

– kód 6347

 

 

Líbí se vám předávané informace? Zadejte při objednávce EURONA ID – 420-6443895880 a budu vašim osobním poradcem.

Nákupem u Eurony nemůžete nic ztratit. Budete naopak spokojeni jako já a všichni, kdo „podlehli“ mému oprávněnému nadšení. Navíc má Eurona GARANCI SPOKOJENOSTI a výrobek, který by nevyhovoval, můžete vrátit – to ocení zejména lidé s citlivou pokožkou u kosmetiky. Eurona nabízí i spoustu výhod a bonusů – nejvýhodnější je si udělat 100 bodovou objednávku.

Jak si poprvé objednat na e-shopu – návod

Chci vám první nákup maximálně zjednodušit a natočila jsem pro vás názorné video , se kterým to určutě zvládnete. Vyhnete se mnohým úskalím a budete přesně vědět, co je potřeba. Natočila jsem vše krok za krokem a můžete se mi dívat pod ruce.

Ukázku objednávky i s kódy a cenami jsem vložila pod video. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
Zpět na VÝROBKY

To mě zajímá>>.

Pro lepší orientaci jsem vytvořila e-book ZDARMA První nákup, kde sdílím své první zkušenosti a tipy. Uplynulo dost voda a tyto první výrobky stále patří mezi mé oblíbené. Navíc zde najdete na jednom místě návod k objednávce, výhod 100 bodové objednávky, způsob dopravy a platby. Stáhnout si e-book můžete ZDE>>.

Můžete si Euronu také napřed osahat. Nabízím vám možnost si objednat TESTOVACÍ SADU, které obsahuje 6 vzorků, tištený katalog Eurony, také vám pošlu malý leporelový katalog a e-mailem také e-book Návod k použití. Pokud tedy nechcet kupovat zajíce v pytli, využite nabízenou možnost Euronu nejprve vyzkoušet. Více informací ZDE>>.

Jsem poradce Eurony a pokud cokoliv nevíte nebo vás zajímá, můžete mi napsat e-mail, SMS nebo zavolat. Ráda poradím a navedu vás. Je opravdu nabíjející pak slyšet (spíš číst) o vašem nadšení, jak vám to voní, jak vám výrobky nedráždí kůži, jak se vše krásně vypere, jak nic nemusíte drhnout… Navíc nákupem podporujeme ryze českého výrobce a chovame se ekologicky šetrně.

garance spokojenosti

100 bodů = nejvíc výhod

Nakupujte se slevou

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This