Eurona – bezoplachová dezinfekce

COVIDOR 

COVIDOR PROFESSIONAL

Znovuotevření provozoven – Eurona pro vás vyrábí řadu PROFESSIONAL:

COVIDOR PROFESSIONAL Dezinfekční gel 400 ml – 6095 

COVIDOR PROFESSIONALDezinfekční gel 2000 ml – 6096

COVIDOR PROFESSIONAL Dezinfekční roztok, 5 000 ml – 6093

COVIDOR PROFESSIONAL Dezinfekční roztok, 2 000 ml – 6092

PROFESSIONAL Lahev s rozprašovačem bez náplně, 500 ml – 6091

 

COVIDOR PRO DOMÁCNOST

Líbí se mi, jak Eurona rychle reaguje na potřeby svých zákazníků. Nejprve přišla s dezinfekcí COVIDOR, během krátké chvíle i s nabídkou dezinfekčních ubrousků. Nyní nabídku rozšířila také o speciální přípravek GASTRO a také gel do kabelky a sprej do kabelky:

COVIDOR Pohotovostní sprej pro rychlou dezinfekci, 100 ml – 6088

COVIDOR GASTRO Dezinfekční sprej, 500 ml – 6089

COVIDOR Dezinfekční sprej, 500 ml – 6090

COVIDOR Pohotovostní gel pro rychlo dezinfekci, 100 ml – 6094

 

Rozdíl mezi řadou Professional a pro domácnost: řada Professional se liší velikostí balení a neobsahuje parfemaci Green, které je u řady pro domácnost. Parfemace není použita u litrového roztoku Covidoru a ani u Covidoru Gastro.

Vážím si usilovné práce Eurony, aby v této kritické situaci poskytla to nejdůležitější.

Upravila provoz a výrobu, aby mohla domácnosti zásobovat nejen základními prostředky pro domácnost (prací prostředky, běžnou drogerií), ale také zahájili výrobu DEZINFEKČNÍHO BEZOPLACHOVÝ ROZTOKU NA RUCE A POVRCHY COVIDOR (dle receptury WHO) – změna původního názvu (Anti – COVID), který je možné objednávat od 25.3. 2020.

Velikost balení: 1 l 

OBJEDNÁVAT JEJ MŮŽETE POD KÓDEM: 6083

Spektrum působení: bakterie, plísně a viry (SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, , influenza A virus H1N1, MHV, TGEV). Vyroben na základě doporučené receptury WHO.  Nevhodný pro děti do 3 let. 

Používá se neředěný. Ředěním snižujete účinnost.

UBROUSKY POD KÓDEM: 6087

POUŽITÍ DEZINFEKCE COVIDOR

Povrchy: Při použití na jakékoliv povrchy, které mohou přijít do kontaktu s dutinou ústní a potravinami po použití dezinfekce důkladně opláchněte čistou vodou. Při použití na ostatní doporučené povrchy není nutné oplachovat (tlačítka, kliky, omyvatelné povrchy v autě i domácnosti, držadla v MHD a obchodech, na klávesnici, myš…). Není vhodné pro použití na oděvy a roušky.

Ruce: Použijte dostatečné množství (2×3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům na kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá (přibližně 1 minutu). Použijte maximálně 10x denně. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Při dodržení doporučené aplikační dávky a jejich četnosti není použití dezinfekce rizikové pro těhotné.

MOJE EURONA ID: 420-6443895880 – jeho vyplněním budu já váš osobní poradce (jinak jste přiděleni někomu cizímu)

Jak nakoupit v Euroně

Výrobky si v Euroně můžete koupit prostřednictvím e-shopu. Stačí kliknout na tlačítko níže a ocitnete se na hlavní stránce.  Je to podobné jako u jiných e-shopů. Vyplníte potřebné údaje (jméno, adresa dodání…) a objednávku dokončíte. Eurona funguje na principu přímého prodeje (MLM), ovšem netřeba se děsit. Objednávkou se k ničemu nezavazujete, nejsou zde žádné povinné odběry a navíc máte GARANCI SPOKOJENOSTI – cokoliv vám nevyhovuje, máte možnost do 30 dnů vrátit, pokud jste spotřebovali pouze část (přesněji musí zůstat 80 % obsahu zakoupeného výrobku).

Při zadávání vašich údajů vyplňte i EURONA ID 420-6443895880 = budu vašim osobním poradcem. Pokud jej nevyplníte, budete někomu náhodně přiděleni. Osobní poradce zajišťuje klientům poradenství. Pokud potřebujete jakékoliv informace, neváhejte mi zavolat – ráda poradím (+420 605 714 490).

DŮLEŽITÉ: objednávkou na e-shopu automaticky získáte slevu na marži 20%. Vy u výrobků vidíte katalogové ceny, nenechte se zmást – na nákup je poskytnuta sleva a vy na faktuře platíte ceny snížené o 20 % marži. U dezinfekce také uvádím katalogovou cenu – vy nakoupíte za cenu velkoobchodní – nižší o marži 20%.

Máte otázky? Napište mi nebo zavolejte – ráda poradím.

Složení: ethanol (denaturovaný) – 79,6 %, peroxid vodíku (3 %) – 5,0 %,  glycerol (98 %) – 2,2 %, voda – 13,2 %

I nákupem dezinfekce získáváte veškeré dárky a bonusy

Než si naklikáte první objednávku, podívejte se na bonusy a výhody, na které můžete dosáhnout i nákupem například dezinfekce nebo luxusního čerstvého lososa.

K získání všech výhod není nutné, aby objednávka obsahovala typický sortiment Eurony = ekologicky šetrnou bytovou drogerii.

Je škoda těchto výhod nevyužít. Například první objednávku už nelze udělat podruhé. Pak přijdete například a ještě nižší marži následující měsíc, neobdržíte krásný box s 30 avivážemi v hodnotě 499 Kč nebo například kvůli 1 bodu (25 Kč) přijdete o aviváž zdarma v hodnotě 199 Kč z prémiového programu.

Také ode mne můžete vždy získat něco navíc… Více ZDE>>.

 

Co se může také hodit

Diskrétní čistič WC sedátek

– 30 ml

Diskrétní čistič WC sedátek -30ml – kód: 3017

Je primárně určený na sedátka WC a je v malém balení, aby vešel do kabelky a měli jste ho stále při sobě. Lze ovšem také použít na kliky, tyče v autobuse a podobně. Eurona se snaží prioritně vyrábět ty nejpotřebnější v dané situaci.

Limit pro objednávku a osobu je 10 ks.

Univerzální čistící prostředek s ochrannou funkcí

Univerzální čistící prostředek s ochrannou funkcí -250 ml kód:3059

Tento sprej je užitečný zejména při nemocech, kdy potřebujete udržet hygienu – hodí se na kuchyň, koupelnu, WC a všechny omyvatelné části nábytku (plast, kov, keramika, glazura).

Limit pro tento výrobek je 10 ks na objednávku a osobu.

Více informací ZDE>>
Nakupuj bez marže 20 %

Stačí v objednávce vyplnit HESLO HOSTA:

420-6443895880

Jdu do toho
Chci šířit EURONU 

a získat ještě více. Více informací ZDE>>

Český výrobce
EURONA

Chci se o ní dozvědět VÍCE>>.

Proč je nej mít objednávku za 100 bodů

Garance – vrátit produkty (do 30dnů, obsah alespoň 80%)

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This