Filosofie firmy Eurona

Všude na webu i v katalogu najdte tata slova, která Euronu vystihují:

VÍTEJTE VE SVĚTĚ ČISTÉ FILOSOFIE…

v níž se snoubí jedinečné vlastnosti a myšlenky symbolizující nejvyšší šetrnost a pokoru k přírodě i k lidskému zdraví s výjimečnou kvalitou výrobků a jednotnou koncepcí společnosti Eurona by Cerny.

Lukáš Černý, zakladatel společnosti

„Život můžeme strávit neustálým ohlížením se zpět do minulosti a hledáním příčin v konání druhých, ale žít bychom měli sami za sebe a tvořit vlastní a lepší budoucnost, kterou zde přenecháme našim dětem.“

Také to znáte, že někam přijdete a řeknete si například v restauraci, že je to tam docela fajn, ale že ten duch socialismu tam pořád je?  Podle mě je vždy cítit, jaká myšlenka byla u zrodu. Myšlenka firmy i hlavní moto zakladatele firmy Eurona se mnou souzní. To je jeden z dalších důvodů, co se mi na Euroně líbí.

Velmi se mi líbí, že se Eurona rozhodla už v počátku pro přímý způsob prodeje. Podle mě je to cesta budoucnosti, která nahrává přátelským vztahům (ne hraným pro šéfa) a umožnuje lidem cítit se svobodně (Nejen cítit, svobodní opravdu jste.). Máte všechny výhody podnikání, ale bez toho méně příjemného jako jsou vysoké počáteční investice, starost o zaměstnance… a nakonec jste zajatcem své vlastní firmy.  Řešíte neustále výpovědí lidí, reklamace, dopravu… Přímý prodej je také možnost, jak vystoupit z krysího závodu a konečně si budovat příjmy a hojnost nejen finanční, ale i časovou.

Neznáte pojem KRYSÍ ZÁVOD? Je to z knížky Bohatý táta, chudý táta – Robert T. Kiyosaki. Byla to jedna z prvních knížek, která mi otevřela oči.

ryze česká společnost

ÚSPĚCHY EURONY V ČÍSLECH

Systém přímého prodeje

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This