ESSENCIÁLNÍ oleje

z EURONY

 

CERNY COSMETIX

100% esenciální oleje k použití do aromalamp.

Aromaterapie je přírodní metoda, která využívá jedinečných účinků éterických olejů.

Zahalte se do půvabů aromaterapie s nádechem nejoblíbenějších a milovaných vůní z Eurony!

Ludmila Spáčilová

TOP manažerka EURONY
– ráda poradím ohledně výrobků i příležitosti

Telefon: 605 714 490

420-6443895880

Mezi běžnými oleji a oleji lisovanými za studena jsou velké rozdíly jak nutriční, chuťové a hlavně v obsahu prospěšných živin. 

Rafinované oleje

Běžně prodávané oleje jsou získávané extrakcí za využití vysokých teplot a organických rozpouštědel. Jsou obecně daleko lacinější, protože tyto postupy umožňují daleko vyšší výtěžek. Za vysokých teplot však vzniká řada látek, které se spolu se zbytky rozpouštědla musí odstranit tzv. rafinací. Zároveň se však odstraní i všechny látky, vyskytující se v oleji ve stopových množstvích.  Takto rafinované oleje jsou běžné v naší kuchyni i v kosmetice

Panenské oleje

Na opačné straně pak stojí panenské, neboli za studena lisované rostlinné oleje. Tyto oleje se šetrně lisují bez využití vysokých teplot a další nutné rafinace. Obsahují v oleji rozpustné vitaminy, přítomné v původní rostlinné surovině (hlavně vitamin E), cenné nenasycené mastné kyseliny a další živiny. Pro chuť oleje a účinek na pleť jsou velmi důležité přírodní látky, které v oleji zůstanou při lisování za studena. Nevýhodou lisování za studena je malý výtěžek lisování. (Rostlinná surovina se po vylisování za studena často dále zpracovává obvyklým způsobem pro získání běžného rafinovaného oleje.) Oleje lisované za studena jsou proto dražší než rafinované oleje. 

Oleje do kuchyně i na pleť

V nabídce Eurony můžete vybírat oleje pleťové (dýnový, meruňkový, višňový, švestkový) a také gurmánské oleje do kuchyně (sezamový, makový a lněný). Všechny jsou za studena lisované (panenské) a tak mají zachovaný obsah důležitých živin.

Potravinové oleje z řady Bohemian GurmanBar jsou výhradně BIO quality, RAW, vegan.  Neobsahují konzervanty, barviva ani žádné přidané látky:

PB5001 – Bio 100% Makový olej – lisovaný za studena, 100 ml

PB5003 – Bio 100% Sezamový olej – lisovaný za studena, 100 ml

PB5004 – Bio 100% Lněný olej – lisovaný za studena, 100 ml

Kosmetické oleje jsou bez parabenů, bez silikonů, bez konzervantů a barvivVybírat pak můžete z kosmetických olejů:

CC6745 – Luxusní BIO švestkový kosmetický olej –  30 ml

CC6746 – Luxusní BIO meruňkový kosmetický olej –  30 ml

CC6747 – Luxusní BIO višňový kosmetický olej –  30 ml

CC6748 – Luxusní BIO dýňový kosmetický olej –  30 ml

LÉČIVÉ ÚČINKY olejů na pleť

Semínka jsou výživově ta nejbohatší část z celé rostliny a jsou ze své podstaty základem pro její vývoj. 

Za studena lisované oleje jsou bohaté na vitamíny, flavonoidy a nenasycené mastné kyseliny – čili známé omega 3, 6 a 9. Škála vitamínů je různá dle lisovaných surovin, nejčastější je to však vitamín E, který patří mezi nejdůležitější antioxidanty v těle. Mimo jiné tento olej také déle vydrží. Podobně jako s vitamíny je tomu u nenasycených mastných kyselin, které jsou hlavní předností za studena lisovaných olejů. 

Švestkový olej lisovaný za studena má silné hydratační účinky. Je výborný v péči pro zralou, suchou a citlivou pleť. Švestkový olej může sloužit jako přirozená péče pro tenké a poškozené vlasy. Olej se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Jeho vůni si zamilujete!

Použití: suchá, citlivá, zralá pleť, suché, lámavé vlasy bez vitality

Způsob aplikace: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Pumpičkou odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do vlhké kůže.

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Nanášejte na navlhčené vlasy a po zábalu umyjte dvakrát za sebou šamponem.

Višňový olej má světle žlutou barvu a nádhernou vůni po višních a marcipánu. Jeho vůni si prostě zamilujete! Skvěle hydratuje a regeneruje vysušenou pokožku s uklidňujícím efektem a napomáhá k její pružnosti. Neucpává póry. Vlasům dodá nádherný lesk.

Způsob aplikace: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po vyčištění/odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do vlhké kůže.

 

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Nanášejte na navlhčené vlasy a po zábalu umyjte dvakrát za sebou šamponem.

Meruňkový olej je získávaný z jader meruňky. Meruňkový olej patří mezi luxusnější kosmetické oleje. Je vhodný pro každý typ pleti. Pleť je po ošetření velice jemná a pružná. Má zvláčňující, čistící, výživný a regenerační účinek. Má vysoký obsah nenasycených esenciálních kyselin, zejména olejové a linoleové. Nezanechává pocit mastnoty. Perfektních výsledků dosáhnete také při použití ve formě vlasového zábalu.  

Použití: všechny typy pokožky, ošetření suchých a lámavých vlasů

Způsob aplikace: Používejte na navlhčenou pleť/pokožku. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení/vyčištění pleti. Pumpičkou odeberete z lahvičky požadované množství oleje do ruky, v dlaních prohřejete a poté aplikujete vmasírováním na pokožku.

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Nanášejte na navlhčené vlasy a po zábalu umyjte dvakrát za sebou šamponem.

Dýňový olej působí blahodárně na všechny typy pokožky, zejména pak citlivou, namáhanou či náročnou. Ihned zmírňuje vysušení pokožky, odstraňuje nepříjemné pnutí a navrací pleti její přirozenou pružnost. Dýňový olej nanášejte na mírně vlhkou pleť, díky navlhčení se velice rychle vsákne a nezanechává za sebou mastný či ulepený pocit.

Vlastností dýňového oleje, že podporuje regeneraci buněk. Díky tomu urychluje obnovu pleti, navrací jí mladistvý a pružný vzhled a vypíná ji. Ulevuje při mnoha kožních obtížích, jako jsou ekzémy či atopická dermatitida. Zklidňuje citlivou pokožku a dodává jí potřebnou výživu. Chrání pleť proti volným radikálům a zmírňuje její vysušení.

Díky obsahu zinku má dýňový olej výborný vliv také na růst nehtů. Urychluje jej a zároveň nově rostoucí nehty činí kvalitnějšími a pevnějšími. Je vhodný také pro regenerační zábaly vlasů, kterým dodává pevnost a sílu. Vyhlazuje vlasové vlákno, navrací mu přirozený lesk a zároveň stimuluje vlasové kořínky a urychluje růst vlasů. Olej využijete také při relaxační celotělové masáži.

LÉČIVÉ ÚČINKY olejů do kuchyně

Dýňový olej – Synonymum je „zinková bomba“. Je velmi vhodný jako doplněk především při léčbě prostaty, alergiích a kožních problémech. Patří mezi oleje s velkým množstvím nenasycených mastných kyselin, vitamíny skupiny B. Má lahodou chuť po pražených oříšcích. Je výborný na výrobu domácího pesta, do salátů, a nebo na tradiční na dýňovou polévku.

Lněný olej – Patří mezi hojně využívanou komplexní potravinu s velice dobrým poměrem omega 3 a 6 mastných kyselin. Opět můžeme hovořit o oleji s příznivým dopadem při onemocnění srdce a cév. Má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. Zlepšuje vstřebávání živin do buněčných membrán a obsahuje hodně vlákniny. Má lehce natrpklou a ostrou chuť. Pro lepší vstřebávání cenných látek je vhodné přidávat do jídel v kombinaci s bílkovinou.

Sezamový olej – Obsahuje velké množství vápníku, fosforu a hořčíku. Zklidňuje trávení, upevňuje psychickou stabilitu a je vhodný jako pravidelné zpestření našeho jídelníčku. Je lehce nasládlé chuti a tradičně se používá především v asijské kuchyni.

Stáhněte si e-book ZDARMA
ZAČÍT BEZ KORUNY

Získejte vzorek zdarma

Pořiďte si startovací balíček
S MALOU INVESTICÍ

KATALOG+VZORKY+NÁVOD

Ukázky PŘED a PO
PŘESVĚČTE SE

MRKNU SE

Líbí se vám můj způsob předávání informací? Zadejte u první objednávky moje Eurona ID

420-6443895880

 a já ráda budu vašim osobním poradcem a odpovím na všechny otázky.

Občas se mi stává, že někdo si „prý“ udělá objednávku u někoho jiného, že „prý“ dostane SLEVU. Uvedu tuto mylnou informaci na pravou míru. Jakmile si uděláte první objednávku a (= registraci u Eurony), máte slevu od Eurony  automaticky – není vázaná na Eurona ID. Moje Eurona ID 420-6443895880 slouží k tomu (nebo kohokoliv jiného), že když jej vyplníte, budete patřit pode mne a tak se se všemi dotazy obracíte na mne. Vyberte si tedy takového poradce, který vám poskytne všechny potřebné informace.

Nabídka BIO olejů (do kuchyně i na pleť)

Můj článek o medu z eurony

Dejte padání vlasů sbohem

Med je v prodeji jen několik dnů v roce (některé druhy pár hodin) a z mé zkušenosti to bývá v říjnu. Pokud odebíráte mé e-maily, dám všem vědět, že je prodej spušten. Aby obrovský nápor zájemců neshodil web Eurony, používá aplikaci fronty. Stačí jít na e-shop Eurony a bude vám přiřazeno pořadí a pak budete vyzvání, že si už můžete nakoupit.

Pokud toužíte po medu, neodkládejte nákup ani o minutu!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Nejvýhodnější je poprvé objednat za 100 bodů

Díky objednávce za 100 bodů získáte nejvíc dárků a bonusů. Víte co je většinou pak líto? Že nedostanete ten box aviváží k očichání naprosté většiny vůní. Lze i dokoupit, ale stojí 499 Kč a vy jej můžete mít zdarma! Zavolejte a já ráda objasním – 605 714 490.

Nic neriskujete – garance vrácení peněz

V Euroně nejsou žádné povinné odběry, k ničemu se objednávkou nezavazujete. Navíc máte od Eurony garanci vrácení peněz – stačí zboží odeslat do Eurony a pokud výrobek obsahuje alespoň 80 % obsahu a uděláte to do 30 dnů od objednávky, Eurona vám peníze vrátí.

Máte jakékoliv otázky? Ozvěte se mi. Poradím ohledně výrobků a pokud vás zajímá příležitost, předám vám veškeré informace. Můžete mne kontaktovat telefonicky – 605 714 490 nebo e-mailem: info@uklideko.cz.

Můžete využít i formulář níže nebo chat dole.

Pin It on Pinterest

Share This