Body za objednávky

body za vlastní objednávky

Body za objednávky lidí od vás

Hodnota bodu

Balík zdarma

u

Body za každou objednávku

Kdykoliv si u Eurony uděláte objednávku, zároveň se vám načítají body, které jste za ni získali. Například u objednávky bez poštovného je to v katalogových cenách 1500 Kč a získáte tak 60 bodů. Všechny body, které dostáváte za jednotlivé objednávky se vám sčítají. Vždy ale musíte v daném měsíci splnit podminku provize (popisuji níže). Pokud si děláte novou objednávku, automaticky se vám odečte slevy za získané body. Body získané během roku do konce listopadu je potřeba si vybrat do konce roku. Prosincové body je potřeba si vybrat do konce únara následujícího roku.

u

Body za objednávky lidí pod vámi

Stejně jako získáváte body za své objednávky, úplně stejně se vám načítají body lidí, kterým jste Euronu doporučili. Pokud si tedy uděláte například zmiňovanou objednávku za 1500 Kč = 60 bodů a kamarádka si pod vašim HESLEM HOSTA udělá svou první například 100 bodovou objednávku, pak vy máte 60 + 100 = 160 bodů.

u

Hodnota bodu

Počet bodů si může přibližně spočíta i sami. Jeho hodnota je 25 Kč, ale není to u všech výrobků stejné. Například u reklamních materiálů body nezískáváte a ne vždy je to přesně 25 Kč. Cenu za bod udávám pro základní orientaci a představu.

u

Balík zdarma

Může se stát, že si chcete udělat novou objednávku a za předchozí měsíce už máte například nastřádáno 900 bodů. Pokud sleva za body přesáhne hodnotu objednávky, vy pak zaplatíte pouze 121 Kč. No není to nádhera? 

BALÍK ZDARMA a otázky okolo provizí

Natáčela jsem s Jaroslavou Šrámkovou cyklus (seriál) otázek, které spoustu lidí zajímá zejména na začátku. Možná jste i vy ve skupině Pomáháme s radostí (rady a tipy jak co vyčistit) a možná jste narazili na BALÍK ZDARMA. Co to je? Za doporučení získáváte od Eurony provizi a ta se odvíjí od velikosti obratu. Získáváte za vlastní objednávky (i lidí pod vámi) body- Podle celkového počtu bodů v daném měsíci dostanete provizi (procento se odvíjí od počtu bodů). Vy si ji můžete vybírat ve zboží (žádný živnostenský list k tomu nepotřebujete). Pokud je například vaše provize 5000 Kč a objednáte si za 4000 Kč, balík máte za 121 Kč. Vždy platíte 121 Kč, pokud si nevybíráte provizi v penězích.

u

Podmínky k získání provize

Získat provizi můžete splnění jedné ze tří podmínek: 

1. Udělat vlastní objednávku v daném měsíci alespoň za 200 bodů.

2. Udělat vlastní 100 bodovou objednávku a zaregistrovat 1 člověka, který si také udělá 100 bodovou objednávku.

3. Pokud si neuděláte vlastní objednávku, můžete získat v daném měsíci provizi, když se pod vás zaregistrují alespoň tři lidé a udělají objednávku každý alespoň za 1 500 Kč.

u

Proč existují takové podmínky?

Podmínky k vyplácení provizí jsou pro vás důkazem, že Eurona není letadlo ani pyramida. Jsou vypláceny za nákup zboží koncovým zákazníkem – záruka férového MLM (přímého prodeje). Pokud vám někde dávají provizi jen za registraci (bez prodeje), buďte opatrní – asi jste se nechali napálit.

Pin It on Pinterest

Share This