Všechny ty zaručené přípravky nakonec skončily v koši a atopický ekzém si žije svým životem dál?

Už vás to nestálo stovky, ale tisíce korun vyhozených z okna?

Pořád se vrací svědění, pálení, fleky, puchýřky, mokvání praskání…

Připadáte si jak v začarovaném kruhu?

Zkoušeli jste diety, všemožné zaručené doplňky stravy a změna minimální nebo žádná?

Už ani nevěříte, že by to mohlo být lepší?

V této sadě si každý najde to své

Může to být homeopatie, Schüsslerovy soli, rady ohledně stravy, zamyšlení nad psychosomatikou

Kůže je v nestálém kontaktu s oblečením, kosmetickými a čistíčími prostředky. I díky samotnému přechodu na Euronu může atopický ekzém zmizet.

Těžko se zvyká na něco, co je tak strašně nepříjemné a obtěžující. Nemá to konce a zvyknout si prostě nejde. Máte pocit, že jste už zkusili úplně vše…

OPRAVDU?

Kdo jsem

Jmenuji se Ludmila Spáčilová. Od dětství jsem nějak věděla, že budu jednou pomáhat lidem. Nejdříve jsem se dala na studium farmacie a naplnění jsem našla v lékárně. Vždy mě to táhlo k alternativě. Není divu, že když jsem potkala homeopatii, můj pohled na zdraví se hodně změnil. Později jsem poznala Schüsslerovy soli. Mají k homeopatii velmi blízko a jejich výhodou je snadné použití – to ocení zejména úplní laici.

Ze zdravotnictví jsem odešla a plně se věnuji homeopatickému poradenství (i Schüsslerových solí). Stejnou měrou mě naplňuje zprostředkovat široké veřejnosti informace takovou formou, aby si uměli pomoci sami (bez dlouhého studia homeopatie).

Vytvořila jsem manuál určený úplným začátečníkům (i homeopaté najdou inspiraci). Je komplexní a každý si vybere. Pro jednoho bude nejzajímavější část věnovaná homeopatii, pro druhého kapitola s doporučením Schüsslerových solí a třetí ocení jednoduché doporučení ke stravě. Jiného nadchnou otázky z psychosomatiky, které pomohou vidět souvislosti. Jiný zažije zázrak díky změně pracích a mycích prostředků.

Zajímají vás pouze vzorky k vyzkoušení? Samostatně (včetně dárku) je získáte ZDE>>.

VŠE NYNÍ ZÍSKÁVÁTE ZA POUHÝCH 333 Kč:

– jedinečný a komplexní e-book Atopický ekzém (homeopatie, Schüsslerovy soli, psychosomatika, strava, zevní vlivy)

– sadu vzorků k vyzkoučení (tekuté mýdlo pro citlivou kůži od narození, koupelový olej, gel na nádobí, přípravek na ruční praní – velikost vzorku 10 ml)

– e-book Atopický ekzém a Eurona

– DÁREK (kolečko na výber tkáňových solí).

 

e-book atopický ekzém

Sada vzorků

Návod a další tipy

Dárek zdarma

NEMÁTE JEN JEDNO ESO V RUKÁVĚ – DOSTÁVÁTE HNED 5.

Vzorky k vyzkoušení

Máte možnost vše vyzkoušet doslova na vlastní kůži. Vlastní zkušenost je to nejlepší. Vybrala jsem výrobky, které sama používám:

– koupelový olej

– dětské čistě přírodní mýdlo

– čistě přírodní gel na nádobí

– přípravek na ruční praní

Ráda bych vám poslala vzorek pracího prášku. Bez vyčištění pračky to ale nemá smysl. Z pračky se uvolní usazeniny z předešlého praní a v prádle budou stále ty dráždivé látky. V zaslaném e-booku najdete doporučení na čistě přírodní prací prostředky. 

K vzorkům automaticky získáte e-book Atopický ekzém a Eurona. Mimo doporučení pracích prostředků dostáváte i tipy na další čistě přírodní produkty, které jsou vyrobeny s ohledem na velmi citlivou pokožku. Naprostou většinu sama používám (mimo výrobky pro kluky a holčičky).

Obdržíte základní informace ohledně objednávky v Euroně (nákup za velkoobchodní ceny, garance kvality a možnost vrácení nevyhovujícího zboží, možnost dalších dárků). 

Působit na kůži vnitřně
Vnější vlivy
Vzorečky
Dárek

Eurona je jednou z cest, jak dát atopickému ekzému sbohem

Možná namítnete, že takové informace jsou zdarma dostupné na internetu.

 Velká část informací ano. Ale zdaleka ne všechny, které v e-booku Atopický ekzém získáte. V knihách i na internetu často nacházíte rozporuplné informace, které vás zmatou.

 Homeopatie pracuje v souvislostech, které články na internetu nemají možnost plně obsáhnout.

 Ode mě dostáváte všechny potřebné informace na jednom místě a neztrácíte desítky hodin jejich hledáním. 

Obáváte se, že vyhodíte peníze z okna?

Jsem si jistá, že e-book Atopický ekzém vám bude užitečný. Je komplexní a každý si najde alespoň jednu svou kapitolu. Pokud by se to přece jen stalo, nabízím vám garanci vrácení peněz. Pokud mi do 14 dnů napíšete, že žádáte o vrácení peněz a zašlete vaše číslo účtu, peníze vám pošlu zpět.

Navíc máte možnost si vyzkoušet Eurony na vlastní kůži a sami můžete posoudit, zda je i pro vás vhodná a pomáhá vám. Znám desítky nadšených uživatelů Eurony a věřím, že brzo budete sdílet nadšení i vy.

Nabízím vám garanci vrácení peněz, pokud mi do 14 dnů napíšete, že ty informace pro vás nejsou užitečné.

Cítíte, že jste konečně našli řešení?

Neodkládejte rozhodnutí na zítra. Znám to, pak to vypustím z hlavy… Všichni toho máme hodně. Klikněte na tlačítko koupit HNED TEĎ.

Pin It on Pinterest

Share This