Vyzrajte nad atopickým ekzémem díky EURONĚ

Z DŮVODU DOVOLENÉ (1.12.-17.12.) ODEŠLU BALÍČEK NEJDŘÍVE 18.12. 2019. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Pošlu vám dárek – „kolečko“

Společně s krásným dárek = KOLEČKEM, vám pošlu i leporelový katalog pro lepší orientaci.

Uvedené ceny jsou katalogové, po registraci (už při prvním nákupu) pro vás platí ceny velkoochodní – nižší. Ať nemusíte chodit pro balík na poštu, pošlu jej obyčejně a bude ve vaší schránce.

Tekuté mýdlo

Koupelový olej

Ruční praní

Gel na nádobí

Dárek pro vás

Dám slovo těm, kteří mají už zkušenost

Vzorky k vyzkoušení

Moc ráda bych vám zaslala k vyzkoušení přímo prací prostředek Eco mimi. Bylo by to ale zbytečné. Bez vyčištění pračky nemá smysl prací prášek zkoušet. Dráždivé látky se usazují nejen v textilii, ale i v pračce. Je nutné ji nejprve vyčistit – ideálně aspoň tři dávky čističe. Objednáte si ho na e-shopu Eurony pod kódem 3013.

Naši kůži ovšem dráždí nejen látky v prádle (z nevhodného pracího prostředku), ale i mnohé čistící a mycí prostředky. Vybrala jsem pro vás na vyzkoušení tyto 4:

PureMimi 0+ Jemné tekuté mýdlo pro miminka – 10 ml

Kód: 6356 (400 ml)

Prostředek na ruční praní a na cesty – 10 ml

Kód: 1030 (250 ml)

Gel na ruční mytí nádobí s Aloe vera – Malina a máta – 10 ml

Kód: 2039 (400 ml) – větší balení (1 000 ml): 2038

PureMimi 0+ Jemný koupelový olej pro miminka – 10 ml

Kód: 6338 (250 ml)

Všechny uvedené přípravky používám, proto jsem vybrala právě tyto 4. Věřím, že i vy budete nadšeni jako já a vaše kůže si bude chrochta blahem.

Já vám zašlu doporučeně (aby se balíček nezatoulal) 10 ml od každého přípravku, přidám vám leporelový katalog, pro lepší orientaci v sortimentu Eurony a e-mailem vám dorazí e-book, kde najdete více o praní v Euroně a návody k použití.

Z DŮVODU DOVOLENÉ (1.12.-17.12.) ODEŠLU BALÍČEK NEJDŘÍVE 18.12. 2019. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Nekupujte zajíce v pytli
Vlastní zkušenost
Šetrnost

Automaticky vám ke vzorkům přibalím dárek. Je to kolečko, pomocí kterého si snadno vyberete Schüsslerovu sůl. Po vnějším obvodu jsou uvedeny indikace (nemoci či potíže) jako například: lámavé vlasy, suchá kůže, křečové žíly, nervozita, menstruační bolesti a kouzelné kolečko vám odpoví, kterou sůl potřebujete. Věřím, že vám bude skvělým pomocníkem a udělá vám radost.

Více o jednotlivých vzorcích 

Tři ze 4 vzorků jsou čiště přírodní produkty (mýdlo, olej a gel na nádobí). Prací prostředek není čistě přírodní, ale všechny jeho složky jsou šetrné ke kůži i přírodě (biodegradovatelné).

Čistě přírodní přípravek, který jemně čistí a zároveň kůži vyživuje. Působí proti podráždění, zmírňuje svědění, pálení a působí protizánětlivě. Podporuje tvorbu přirozené ochranné beriéry.

Vhodný i pro velmi citlivou a suchou kůži. Obsahuje pouze přírodní látky šetrné ke zdraví i přírodě. Je bez SLES/SLS, barviv, parabení a alkoholu. Odstraní i velmi silnou mastnotu a stačí velmi malé množství.

Šetrný prací prostředek, který jemný k pokožce rukou a lze použít v teplé i studené vodě. Je vhodný na bílé i barevné prádlo a zvládne i mnohé skvrny (mastnotu, zmrzlinu, šmír…).

Přírodní tekuté mýdlo vhodné od narození s obsahem meruňkového mléka a extraktem z ovesných vloček. Je vhodné pro děti od narození. Ošetřuje, chrání a hydratuje pokožku. 

Z DŮVODU DOVOLENÉ (1.12.-17.12.) ODEŠLU BALÍČEK NEJDŘÍVE 18.12. 2019. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Pin It on Pinterest

Share This