Pojďte se inspirovat a poznávat Euronu blíž

FB skupina POMÁHÁME S RADOSTÍ

Ranní start - každý pracovní den 1 sdílení

Vytvořila jsem FB skupinu CHCI ZÍSKAT VÍCE, kde sdílím věškeré informace o novinkách a dění v Euroně. V této skupině také sdílím všechny aktuální akce, které dělám pro aktivní (Lidé, kteří se rozhodli šířit Euronu.).

Najdete zde vždy aktuální dárek na daný měsíc, fotka ke sdílení…

Vždy se ve skupině dozvíte o probíhajících setkáních a obecně o všech novinkách, které jsem připravila.

Je zde prostor také pro otázky, sdílení zkušeností…

Můžete také díky komentování získat odměny – lahvičky na vzorky a tištěné materiály (Kouzelná kniha, TOP kniha).

 

Pokud jste si objednali alepoň za 60 bodů, automaticky vám pošlu dárek. Obdržíte kartičku, tištěnou knihu (Kouzelná kniha, TOP kniha) a nějaké vzorky k vyzkoušení.

Vždy vám odešlu e-mail, že jsem balíček odeslala.

u

FB skupina Pomáháme s radostí

Existuje FB skupina Pomáháme s radostí. Pokud používáte Facebook (založte si ho), ve skupině najdete tisíce návodů, jak přípravky Eurona používat. Každý den přibývají další a další fotky (videa), jak se komu co podařila vyprat, vyčistit…

Podmínkou pro vstup je poslat žádost a vyplnit v ní, že jste ode mne (Ludmila Spáčilová) a spadáte pod TOP manažerku Ludmilu Spáčilovou. Jsem správce skupiny a pokud je vše vyplněno (odpovědi na otázky), schválím vás.

Kdykoliv budete mít dotaz, jak co vyčistit (vyprat), prohledejet nejprve už příspěvky ve skupině. Můžete samozřejmě napsat i mně, ráda vám poradím nebo odpověď zjistím.

https://www.facebook.com/groups/PomahameSRadosti

Inspirace v ranním startu

Ranní start je skupina, kam můžete vstoupit, pokud jste na provizním stupínku alespoň 3% a udělali jste si alespoň 100 bodovou objednávku.

Každý pracovní den jedna TOPka natočí v 9:00 živé vysílání se zajímavými tipy. Můžete se nechat inspirovat úspěšnými ženami.

Je možné také vstoupit na ochutnávku, pokud nesplňujete podmínky (pouze jednou).

Pin It on Pinterest

Share This