Tipy na Vánoce

ZADEJTE HESLO HOSTA

– získáte nejen slevu, ale i mou podporu

– užíjte si dárky navíc

 

420-6443895880

vánoční dárky

Pro někoho vím dárek hned a to se mi líbí. Pro mnohé je to někdy pěkný oříšek. Tím myslím vybrat dárek pro muže, aby to nebylo stále totéž dokola nebo ještě obtížnější je to pro babičky, dědečky a tetičky (seniory), kteří přece vůbec nic nepotřebují. Také to znáte? Také byste raději slyšeli přání než že nic?

Loni jsem četla zajímavý článek ohledně dárků na Vánoce. Podle průzkumu lidé vůbec neocení překvapení (přitom si to myslíme) a nejradějí mají dárky praktické. Když jsem nad tím přemýšlela, jak to mám já, musím průzkumu dát za pravdu. Takový dárek má minimálně užitek a nemusím přemýšlet, co s ním – nejsem vyhazovací typ.

Vytvořila jsem pro vás pár tipů, abych vám výběr dárku usnadnila. Navíc v této době ještě víc všichni oceníme, že si dárka objednáme on-line a balík nám přivezou až domů.

Vytvořila jsem 4 skupiny:

– muži

– senioři

– děti

– ženy

Plus tipy pro milovníky kytiček a mazlíčky a také pár univerzálních tipů.

vánoční katalog – platnost do 3.1. 2021

Do 3.1. 2021  si můžete objednávat ze speciálního Vánoční nabídky. Vybere si naprosto každý nebo minimálně máte inspraci.

V katalogu nebo na webu vidíte ceny pro konečného spotřebitele. Registrací v Euroně se automaticky stáváte partnerem a ceny pro vás jsou velkoobchodní (bez marže 20 – 30%). Nakupujete poprvé? Pak si cenu v katalogu vydělte 1,2 – to je vaše skutečná nákupní cena.

Tipy pro muže

Co se může z Eurony hodit pro muže? Jednak můžete vybírat z kosmetiky pro muže a pak muži často milují svá auta a určitě ocení kvalitní přípravky na svého miláčka.

Pokud hledáte hodnotnější dárek, můžete muže potěšit balíčkem pro muže ENSSIMÉ (69264 – 1187 před slevou). Já osobně jsem se do té vůně naprosto zamilovala – je to taková ta typická chlapská vůně. Balíček obsahuje dárkovou taštičku, parfém Enssimé, sprchový gel a elixír na vlasy (vhodný i pro ženy).

Velmi oblíbenou řadou je také  Man Zone. Sama nevím, zda mi voní víc Enssimé nebo tato. Můžete využít balíčku (69258 – 1097 před slevou) a lze všechny výrobky objednávat i samostatně. Podobně jako elixír na vlasy Enssimé je vhodný i pro ženy, i šampón v balíčku ženy milují (padání vlasů).

Kompletní sada a opečevávání auta. V sadě ZDARMA získáte autošapon (5572). samozřejmě můžete všechny výrobky nakoupit i samostatně.

S parfémem Enssimé pro muže  nebo popřípadě toaletní vodou Man Zone nešlápnete vedle, budou se jistě líbit mužovi a zcela jistě vám.

Ubývající hříva? Nadělte pod stroměček elixír na vlasy (přidejte i šampon na padání vlasů) a budete mile překvapeni. Oba přípravky jsou vhodné i pro ženy.

Dáváte přednost přírodním produktům? Deodorant pro muže je z řady Natural Produkt a oceníte i složku rostlinných feromonů na charisma.

Máte otázky? Neváhejte mi zavolat 605 714 490, napsat na info@uklideko.cz nebo využijte chat na webu.

Tipy pro seniory

Také znáte tu oblíbenou větu, já nic nepotřebuji? Někdy přistihnu i sebe, jak tak odpovídám… přitom vím, že bych druhému pomohla dárek snadněji vybrat. Co tedy vybrat babičkám, dědečkům, tetičkám…? Jednak se můžete podívat na tipy pro muže a pro ženy a pár tipů na dárky z Eurony vám také dám. Potřebujete jen pozornost? Věřte, že i taková sašetka (voňavý pytlíček) nebo mýdlo může udělat velkou radost.

Starší lidé mívají suchou pokožku a výrobky z přírodní řady Sensualix jsou to pravé ořechové. Patří mezi mé oblíbence. 

Když jsem posledně mluvila s mámou, byla nadšená z tekutého mýdla z Eurony. Najednou nemá suché a popraskané ruce a stačilo vyměnit jen mýdlo. Škála vůní je opravdu široká.

Potřebujete drobnost? Můžete si vybírat ze dvou čajů – s Roibosem Hřejivý dotek nebo čaj ze sušeného ovoce a květů Kouzelné Vánoce. Mám oba a nejen jsou chutné, ale nádherně voní.

Já sama používám ráda používám chladivý krém (po sportu), ale můžete udělat radost i tím hřejivým. Praktický je i krém na ruce nebo na nohy.

Máte otázky? Neváhejte mi zavolat 605 714 490, napsat na info@uklideko.cz nebo využijte chat na webu.

Tipy pro děti

Pro děti většinou s dárky problém nemáme. Přikládám jen pár obrázků pro inspiraci, pokud chcete pod stromeček dát i nějakou kosmetiku pro miminka nebo pro děti.

pinky frou – pro holčičky

Aviváž a kondicionér 1131, Hydratační sprchový a koupelový gel pro malé slečny 6328 , Ochranné náplasti s polštářkem 6359, Ochranný sprej pro snadné rozčesávání vlásků 6324, Ochranný šampon s Aloe vera a vitamínem E pro malé slečny 6323, Parfémová sašetka 1136, Pěna do koupele pro malé slečny 6304, Tekuté mýdlo s Aloe vera 6336, Tělový sprej pro malé slečny 6344.

go spunky – pro uličníky

Aviváž a kondicionér 1169, Ochranné náplasti s polštářkem 6358, Ochranný sprchový šampón 2v1 6348, Parfémová sašetka 6319, Pěna do koupele 6341, Stylingový gel na vlasy 6308, Tekuté mýdlo s Aloe Vera 6329, Tělový sprej pro malé uličníky 6343.

Máte otázky? Neváhejte mi zavolat 605 714 490, napsat na info@uklideko.cz nebo využijte chat na webu.

Tipy pro ženy

Jsem žena a tak mám díky tomu pocit, že vybrat dárek pro ženu je snadné. Nabídka je opravdu široká.

Krásná dárková sada Enssimé pro ženy s krásnou taštičkou. Všechny výrobky lze zakoupit i samostatně (parfém, sprchový gel nebo mléko i dárkovou tašku).

Krásným praktickým dárkem je sada v tónu oblíbené vůně Večernice – 19439 – 845 před vaší slevou. Pokud už překvapení máte, tento bude ideální.

Krásným dárkem mohou být výrobky ze řady Fallowe, která je zaměřená na zimní období (sprchový gel, pěna do koupele a suchý olej).

Oblíbená hydratační řada s bavlněným ručníčkem jako dárek – denní a noční krém, pleťové mléko a čistící gel – 69261 – 1196 před vaší slevou.

Eyos s rostlinnými feromony dodává ženě přitažlivost a jasmím povzbuzuje naše smysly. Vůně je jemná a romantická. Deodorant i mýdlo jsou Natural Produkt.

Balíček pro ženy s řadou krémů na vrásky. Já si oblíbila zejnéna ten oční. Nyní v sadě s dárkem – bambusovým ručníčkem. Kó 69260 – 1007 před vaší slevou.

Balíček pro ženy obsahuje jemný sprchový gel, intimní gel a gel na holení. Dále hřejivý krém a jako dárek bambusový ručníček – 69256 – 934 před vaší slevou.

Balíček s loňskou vůní Vánoc Natiella, která je opravdu kouzelná – aviváž, tekuté mýdlo, sašetka, aromatikum, univerzál a zdarma gel na nádobí – 19435.

Máte otázky? Neváhejte mi zavolat 605 714 490, napsat na info@uklideko.cz nebo využijte chat na webu.

Milovníci kytiček

Moje první výrobky z Eurony byly na úklid a praní. Byla jsem se všemi moc spokojená a později začala testovat i kosmetku – nyní používám téměř jen Euronu (Sensualix, Divine Théia, Eyos a na oblčej New Genea). Nejsem zahrádkář ( i když jsem z vesnice), ale už i já používám hnovivo na balkónové květiny a letos byly muškáty nádherné. Občas vídám obrázky kolegyň, jak mají nádherné orchideje, jahody, cukety… Asi ani já neuniknu a budu zkušet i přípravky na zahradu.

Vánoční balíček 7821 obsahuje:

– tekuté hnojivo na kvetoucí rostliny

– tekuté hnojivo na palmy a zelené rostliny

– listová péče o rchidee

Sleva na set je 15%

Máte otázky? Neváhejte mi zavolat 605 714 490, napsat na info@uklideko.cz nebo využijte chat na webu.

Pro mazlíčky

Určitě máte v plánu udělat Vánoce i vašemi mazlíčkovi. Můžete využít hned 3 sady: kosmetiku pro pejsky a dvě sady s konzervičkami – s lososem nebo s lososem a kuřetem.

69249: Přírodní pohlcovač pachů, Přírodní šampon pro pejsky, Přírodní mutifunkční čistič, Šťastnou tlapku a vše se slevou 15%.

69250

Bohemian Petbar 100% losos 400 g, Bohemian Petbar 100%  losos a kuře 400 g a Bohemian Petbar 100 % losos 185 g – sleva 10%

69209

Bohemian Petbar 100% losos 4 x 185 g – sleva 10%

Máte otázky? Neváhejte mi zavolat 605 714 490, napsat na info@uklideko.cz nebo využijte chat na webu.

Praktické a uni

Určitě máte v plánu udělat Vánoce i vašemi mazlíčkovi. Můžete využít hned 3 sady: kosmetiku pro pejsky a dvě sady s konzervičkami – s lososem nebo s lososem a kuřetem.

Zubní pasata, ústní voda a ústní sprej s bambusovým ručníčkem jako dárek – 69257.

Voňavá sašetka je krásná voňavá drobnost nejen pod stromeček. Potěší úplně každého.

Aromadifuzér vydrží vonět celé dva roky a  já miluji Pohádku Vánoc.

Prostorové aromatikum je milá pozornost za pár korun a potěšíte kouzelnými vůněmi.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This