SOUTĚŽ už byla ukončena 🙁

Kdo se může zúčastnit

Každý, kdo si objedná a zaplatí alespoň jeden z e-booků na webu www.homeoporadna.eu a vyplní zde potřebné informace.

Co je potřeba udělat

Vyplnit formulář na této stránce a odsouhlasit v zaslaném e-mailu souhlas (GDPR) – legislativní povinnost.

Výhry

Každý vyhrává katalog a vzoreček. Každý pátý navíc získá výrobek z letní řady Essence of Romance nebo krásný letní zápisník.

Každý pátý vyhrává
Essence of Romance

Nalaď se na letní vlnu

Barevný leták plus vzorek
Vyhrává úplně každý

Nejsou poražení

Na vlně hravosti
Kdo si hraje nezlobí

Raduj se jako dítě

Pravidla soutěže

Jak se zúčastnit

Každý, kdo zde vyplní formulář včetně čísla objednávky (uskutečněné v době trvání soutěže) jakéhokoliv e-booku na webu www.homeoporadna.eu, bude zařazen do soutěže.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá od neděle 7.7. 2019 do středy 17.7. 2019 do 17:00, kdy už nebude možné vyplnit na této stránce formulář.

Losování výherce

Losování výherce proběhne po ukončení soutěže ve středu večer v přímém přenosu na Facebook fanpage Homeoporadna.eu. Přesný čas bude upřesněn.  Informace o vylosovaných číslech budou odeslány e-mailem.

Výhra v soutěži

Každý automaticky vyhrává katalog a vzorek výrobku Eurona. Navíc každý pátý vyhrává výrobek z řady Essence of Romance nebo krásný letní zápisník.

Kdo se může zúčastnit

 Lze se zúčastnit více než jedenkrát – více objednávek = více losů. Neplatí zde omezení co se týče počtu losů. Vyřazařeny budou pouze losy u neuhrazených faktur.

Organizátor soutěže

Ludmila Spáčilová

Lipová 129, Všenory – 252 31

IČ: 04504615

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Vyhrajte výrobek z letní řady v ceně 69 až 199 Kč

Sašetka – 69 Kč, sprchový šampón 2v1 – 99 Kč, cestovní žehlička – 89 Kč, cestovní přípravek na ruční praní – 79 Kč, S.O.S. spej – 129 Kč, prostorové aromatikum – 99 Kč, sprej – 129 Kč nebo letní zápisník – 199 Kč.

Nebudete vylosovaní? Nevadí, každý získává… Pošlu vám leporelový katalog a vzorek Eurony.

Je před vámi léto snů ve znamení romantiky, dobrodružství, klidu nebo okamžiků s rodinou? Nezapomenutelné chvíle na vlnách slunečních paprsků patří jen a jen Vám… Proměňte osmdesát stránek Letního zápisníku ve Váš letní příběh.

Po objednávce e-booku (e-booků) a jejím zaplacení na www.homeoporadna vám přijde e-mail (účtenka). Naleznete zde jednak odkazy ke stažení e-booku, bonusů (téměř u všech nabízím zdarma bonusy), faktura a také kouzelné tlačítko.

Stačí kliknout na tlačítko a dostanete se na stránku s formulářem. Potřebuji od vás znát adresu, abych věděla kam výhru nebo dárek ode mě poslat.

Podle současné legislativy potřebuji od vás souhlas. Přesniji řečeno, po vyplnění formuláře vám odejde e-mail (předmět: Jste to vy?). Kliknutím na souhlas je vše splněno a jste zařazeni do slosování o ceny.

Pokud nekliknete na souhlas (nepotvrdíte, že jste to vy, kdo formulář vyplnil), nemohu vás do soutěže bez souhlasu zařadit. Je mi to líto.

 

Nevíte, co je to sašetka? Také jsem to nevěděla. Je to voňavý sáček k osvěžení domova. Můžete ho dát do šatní skříně, botníku nebo na toaletu a prostor zaplní krásná vůně – po rozkvetlé louce, bylinkách a zeleném jablku.

 

 

Vdechněte slastnou rozkoš hřejivého léta v tónech rozkvetlé louky, prociťte jemné šimrání svěží trávy a čerstvých bylinek divoké přírody! Můžete použít i k osvěžení textilií nebo provonění interiéru vozu, prostoru WC. 

 

Sprej s 90 % obsahem Aloe vera a dalších 19 bylinek z nedotčené přírody a antiseptickým Tea Tree olejem. Poskytuje intenzivní hydrataci, ochranu, úlevu a regeneraci po opalování. Účinně pomáhá při odřeninách, drobných poranění nebo bodnutí hmyzem.

Dejte sbohem pomačkanému oblečení na dovolené. Vyrovnává sklady na oblečení a ještě nádherně voní létem. Vaše prádlo bude sametově hebké a příjemné na dotek. Můžete použít i k usnadnění žehlení. Nastříkáte, rukama vyhladíte a je hotovo.

Přírodní sprchový šampon s Aloe vera a vitaminem E šetrně pečuje o Vaše tělo i vlasy. Zvláčňuje, zjemňuje, hydratuje a intenzivně vyživuje. Posiluje vlasové kutikuly a chrání před nežádoucími vnějšími vlivy. Vhodný pro všechny typy pokožky.

Profesionální společník na cesty –  dokonalá rozpustnost a účinnost i při teplotách 30 – 40 °C nebo ve studené vodě. Navíc ekologicky šetrný k přírodě i  vaší pokožce… Při použití prostředku (slaná voda, chlór v bazénech)zachová vaše plavky jako nové.

Letní zápisník, 80 stran, A5 – Kód: 4336
Prostorové aromatikum – Esence romantiky, 150 ml – Kód: 3309
Parfémová sašetka – Esence romantiky, 125 ml – Kód: 1195
Přírodní sprchový šampon 2v1 – Esence romantiky, 100 ml – Kód: 6064
Pohotovostní žehlička – Esence romantiky, 100 ml – Kód: 1197
Tekutý prostředek na ruční praní a na cesty – Esence romantiky, 100 ml – Kód: 1196
Aloe vera S.O.S. sprej – Esence romantiky, 100 ml – Kód: 6065

Do konce soutěže zbývá:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Mám rád/rada homeopatii, chci soutěžit:

Homeoporadna 2016-2017

Zbožňuji vaše tipy a chci je mít na jednom místě.

Cestovní lékárnička

Láska na první pohled – bez něj už žádnou dovolenou či výlet.

Domácí lékárnička

První pomoc u všech běžných potíží, které zvládnete sami.

Schüsslerovy soli

Objevte jednoduchost této biochemické metody.

Hemoroidy

Nepotřebuji, aby někdo věděl, že mám hemoroidy.

Krásná v každém věku

Jako žena chci být krásná. Buďte i vy díky mému návodu.

Žlučník a homeopatie

Nechci operaci a ani ty strašné kolikovité bolesti.

Vizuální diagnostika

Vaše pleť prozradí mnoho o vašem zdraví.

Chci si zakoupit startovací balíček z Eurony

získáte tištěný Katalog EURONA BY ČERNÝ

pošlu vám doporučeně také 6 vzorků po 10 ml

E-mailem dostanete e-book Návod k použití

Více informací najdete kliknutím na tlačítko

Do slosování jsou zařazeni všichni, kteří zde vyplnili formulář k soutěži. Dostanete se k němu skrz odkaz v účtence (e-mail s produktem a fakturou). objednaný e-book. Postup:
1. Pořiďte si e-book z nabídky webu www.homeoporadna.eu nebo zde na webu Startovací balíček.
2. Vyplňte zde formulář, abych vás mohla vylosovat a také věděla, kam poslat výhru – vyhrává totiž každý.
3. Čísla výherních objednávek vám odešlu e-mailem na vámi vyplněnou adresu.
4. Každý vyhrává minimálně vzorek Eurony a leporelový katalog.

Po objednávce e-booku (e-booků) a jejím zaplacení na www.homeoporadna vám přijde e-mail (účtenka). Naleznete zde jednak odkazy ke stažení e-booku, bonusů (téměř u všech nabízím zdarma bonusy), faktura a také kouzelné tlačítko.

Stačí kliknout na tlačítko a dostanete se na stránku s formulářem. Potřebuji od vás znát adresu, abych věděla kam výhru nebo dárek ode mě poslat.

Podle současné legislativy potřebuji od vás souhlas. Přesniji řečeno, po vyplnění formuláře vám odejde e-mail (předmět: Jste to vy?). Kliknutím na souhlas je vše splněno a jste zařazeni do slosování o ceny.

Pokud nekliknete na souhlas (nepotvrdíte, že jste to vy, kdo formulář vyplnil), nemohu vás do soutěže bez souhlasu zařadit.

Do konce soutěže zbývá:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Přeji hodně štěstí i zábavy 💚🍀🍀🍀.

Napište mi

420-6443895880

Pin It on Pinterest

Share This