Jak začít

Podělte se o své nadšení

Eurona vás za doporučení odmění

Sbírejte další informace

Jak vůbec začít

Začátkem je objednávka zboží na e-shopu Euony (to je asi jasné). Rozbalíte ten voňavý balík a začnete výrobky Eurony používat. Předpokládám, že jste nadšení – to je základ. Copak chcete doporučovat něco, co vám nevyhovuje, co nemilujete? Já bych to dělat nemohla. Ano, potřebujeme k současnosti k životu peníze, ale za cenu lhaní a naučeních technik bych to nechtěla.

Jednou z výhod Eurony je to, že nadchne každého. Tedy jsou i výjimky a tím myslím lidi, co neradi něco zkoušejí a prostě to staré osvědčené je to nejlepší a to nové je podezřelé. 

Druhou skupinou jsou lidé, co berou ekologii opravdu opravdu vážně. Používají například ocet, vyrábí si doma mýdla… Nijak to neodsuzuji. Možná k tomu někdy dojdu, ale tam nejsem. Vyhovuje mi, že Eurona voní a je účinná a stačí mi, že je obsah chemie na minimu a že je ekologicky šetrná.

Předpokládám, že jste balík už rozbalili a jste nadšení. Pak čtěte dál…

Podělte se o své nadšení

Podělte se o své nadšení. Prostě sdílejte lidem kolem vás, že používáte Euronu. Řekněte jim, co vás na Euroně nadchlo, jaké výrobky jste si zamilovali. Dělejte to stejně, jako když uvidíte skvělý film nebo jste si pochutnali v restauraci. Nedělte nic jiného, co děláte běžně. Já osobně nemám ráda, když mi někdo něco cpe. I kdyby mi chtěl ukázat něco skvělého, prchám rychle pryč. Tak to nedělám a nemusíte to dělat ani vy.

Nabídněte kamarádce (kolegyni, náhodnému známému) stejné možnosti, jaké máte vy. Každý si může na e-shopu objednat zboží se slevou – přesněji za cenu nižší o marži 20 %. Nemusíte mít hloupý pocit, že kamarádce prodáváte za katalogovou cenu a “vyděláváte” na ní.

Eurona vás za doporučení odmění

Eurona vás za doporučení odmění. Ovšem potřebuje vědět, že jste ji doporučili. K tomu slouží vaše HESLO HOSTA. Najdete ho na faktuře a přišlo vám i e-mailem. Podělím se s vámi o způsob, jak to dělám já. Naučila mě ho MUDr. Kristina Pitrová, která je i vaší manžerkou.

Vytiskněte si na tiskárně své jméno, telofon, adresu a hlavně HESLO HOSTA. Vložte tuto vaši vizitku do krásného pytlíčku a nasypte do něj pár zrníček vůně do vysavače. Když se někdo bude o Euronu zajímat, dejte mu tuto voňavou vizitku. Rád se vám ozve. Někdo si bere i telefonní číslo a pak člověka znovu osloví. To já nedělám, ale to je na vás. Každý to můžeme dělat tak, jak to vyhovuje nám.

Sbírejte další informace

Když se nám něco líbí, zajímáme se o to dál. Pro mě je to přirozené a asi i pro vás. Neustále listuji katalogem, pročítám, co vše Eurona vyrábí a do každé objednávky přidám něco nového k vyzkoušení. Využívejte informace z různých zdrojů. Mnohé najdete ve Facebookových skupinách. Přihlaste se do nich a inspirujte se od těch, co Euronu znají lépe a déle.

Jak si udělat voňavou vizitku

u

Kde koupit pytlíčky

Můžete si je zakoupit u MUDr. Kristiny Pitrové, naší společné manažerky. Napište jí nebo zavolejte. Kontakt najdete na každé faktuře od Eurony. Ráda vám je pošle a jen si domluvíte způsob platby. Cena za 1 kus je asi koruna. 

u

Jak si vizitky vytisknout?

Rozumím, že ne každý je kamarád s Wordem. Přikládám ke stažení soubor, kde si jen napíšete své jméno, telefon, adresu a hlavně HESLO HOSTA. Pokud si nebudete vědět rady, pište a volejte. Ráda vám poradím.

u

Zvládnu si pytlíčky objednat sama

ebay =  20/40/60/100pcs 7x9cm Organza Gift Bags Rectangle Jewellery Candy Pouches BB1
7×9 cm a nebo 5×7 cm, 1 Kč/kus

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=20%2F40%2F60%2F100pcs+7x9cm+Organza+Gift+Bags+Rectangle+Jewellery+Candy+Pouches+BB1&_sacat=0

u

Soubor ve Wordu s vizitkami

Sobor ke stažení naleznete ZDE>>.

Stačí kliknout a stáhnout si sobor ve Wordu. Pokud je to pro vás příliš složité, napište mi a já vám ho pošlu e-mailem, přes Messenger nebo nasdílím.

Pin It on Pinterest

Share This