Váš jedinečný odkaz

Co to je

Kde ho najít

K čemu slouží

u

Co je to jedinečný odkaz?

Při registraci na e-shopu Eurony vám byl automaticky přidělen jedinečný odkaz. Slouží k vaší identifikaci. Eurona tak pozná, že nový zákazník přišel od vás a pak můžete získávat body za nákupy lidí pod vámi = ti co se registrovali z vašeho jidenečného odkazu.

u

Kde najdete jedinečný odkaz?

Přihlaste se na e-shop Eurony (zadejte jméno a heslo) a klikněte na „KANCELÁŘ“. V pravém sloupci najdte jedinečný odkaz. Můj například vypadá takto: https://www.euronabycerny.com/?sucl=51c393cc8522fc7eadf1b3e1c5eb1f26. Váš bude jiný, ale podobný tomuto.

u

K čemu slouží jedinečný odkaz?

Jak už jsem psala výše, slouží k identifikaci. V tom odakzu je zapsané, že nový zákazník přišel od vás. Pokud tedy máte svůj Facebook a budete psát o svých skvělých zkušenostech s Euronou, můžete ho do textu přidat. Pokud na něj kdokoliv klikne, dostane se na stránky Eurony. Z odkazu e-shop Eurony ví, že daný člověk přišel právě od vás. Po vytvoření objednávka se pak vaše HESLO HOSTA automaticky propíše do objednávky.

Pokud se vyznáte ve webech, možná znáte affiliate spolupráci. Je to něco podobného. V případě, že si budete (nebo máte) tvořit svůj web, můžete ho na svém webu použít.

u

Co není povoleno

Můžete jedinečný odkaz dát pod tlačítko, obrázek nebo jako link v textu. Nelze ho používat přímo – tedy vložit v té „surové podobě“. Nemůže být tedy vidět takto: https://www.euronabycerny.com/?sucl=51c393cc8522fc7eadf1b3e1c5eb1f26.

Máte otázky? Je něco nesrozumitelné? Zavolejte mi nebo napište. Ráda vám potřebné informace doplním.

Pin It on Pinterest

Share This