Naše Eurona

Jedná se o skupinu na Facebooku a její celý název je Naše Eurona – skupina jen pro registrované poradce v Euroně. Vstoupit do ní může každý, kdo si už převzal svůj první voňavý balík. Podmínkou je tedy vlastní objednávka přímo u Eurony. Kdo si ještě Euronu sám na e-shopu Eurony neobjednal, nemůže ve skupinu využívat.

Proč být ve skupině Naše Eurona?

Moc vám doporučuji v této skupině být. Tolik informací na jednom místě nikde jinde nenajdete  – jsou jich opravdu tisíce. Týkají se čištění skvrn, rad po malování, tipy ohledně čištění pračky, myčky, rady ohledně praní, atopického ekzému, jak si ulehčit práci… Najdete zde zkušenosti od uživatelek Eurony a hlavně odpověď snad úplně na vše.

Jak informace ve skupině Naše Eurona vyhledat

Nejdříve napište problém do lupičky. Vyjede vám spousta příspěvků na dané téma a můžete si najít odpovědi od různých lidí. Hlavně jsou to osobní zkušenosti, není to teorie vycucaná z palce. Navíc je naprostá většina příspěvků s fotkami před a po, sami na vlastní oči vidíte, co zafungovala.

Jak vstoupit do skupina Naše Eurona

Nejprve požádejte o vstup. Objeví se vám 3 otázky, na které je potřeba odpovědět:

1. Kdo je Váš sponzor v Euroně? 

  • pravděpodobně to budu já a vyplňte Ludmila Spáčilová (vidíte na faktuře)

2. Kdo je Váš TOP manažer? 

  • pokud patříte pode mne, je to Lucie Haberlová (vidíte na faktuře)

3. Už máte doma svůj 1. voňavý balík od Eurony?

  • potvrďte, že jste už balík převzali

Pak mi prosím napište (zprávu nebo e-mail), že jste zažádali o členství do skupiny Naše Eurona a napište mi prosím, jak se jmenujete na Facebooku. Já správci skupiny pošlu potvrzení, že patříte skutečně pode mne a odešlu také doklad o vaší objednávce. Omlouvám se za tyto podmínky, ale usnadní to práci správcům skupiny – denně řeší přes 100 žádostí.

Co se bude dít?

Jak už jsem zmínila výše, nejprve správce schválí vaši žádost. Mají jich opravdu hodně, mějte strpení. Pokud ani po týdnu nebude Vaše žádost schválena, i když jsem i já potvrdila, že je vše v pořádku, napište mi prosím. Jakmile vám správce potvrdí žádost, označím vás u příspěvku s pravidly. Prosím o přečtení. Ve skupině je přes 8 000 členů a pravidla jsou od toho, aby skupina byla užitečná a přehledná.

Co je dobré vědět

Jsou vítané všechny fotky před a po, vaše voňavé balíky (dejte pod chválící okénko). Než položíte otázku, nejprve si projděte, zda se už někdo před vámi neptal. Pokud jste v Euroně chvíli, obracejte se s dotazy  nejprve na mne (pokud patříte pode mne), aby skupina nebyla plná stejných dotazů a nedocházelo k nepřehlednosti. Skupina je věnovaná Euroně a vychytávkám týkajícím se Eurony. Prosím rady jiného druhu (nejsou o Euroně) sdílejte mimo tuto skupinu.

Cílem skupiny je vzájemná podpora, inspirace a přátelská atmosféra.

Ukázky ze skupiny Naše Eurona

Pin It on Pinterest

Share This