Mám nad sebou skvělého anděla strážného. Je jím Kristína Pitrová. Je nejen úžasný člověk a od prvního setkání mám pocit, že se známe věčnost, ale vymyslela pro všechny své “svěřence” dárečky. Můžete získat Kouzelnou knihu a brožuru o ekologickém praní. Už chystám prvním deseti balíčky. Přidáte se?

 

Možná netušíte, o čem mluvím. Prvním dárkem od Kristíny je Kouzelná kniha. Čekáte návod na nějaký rituál nebo pohádkový příběh? Tak to jste vedle, i když ne tak úplně. Je to tištěná knížečka plná “kouzelných” zkušeností s Euronou a tím pádem úžasná inspirace. Není ovšem jen o výrobcích. Najdete zde i základní informace o systému podpory prodeje – jak nakupovat se sníženou marží nejen o 20 %, jak se počítají provize za vaše doporučení. Je zde i příklad, jak se Eurona může stát zajímavým příjmem.

 

Druhým dárkem je brožurka o ekologickém praní. Možná slyším, jak říkáte, já peru už x let, to přece umím… Výrobky Eurony jsou ale jiné. Neobsahují plniva a další škodlivé látky pro naši přírodu. Oproti zvyklostem se dávkují mnohem méně a určitě nezapomeňte na pravidlo č. 1 – PRAČKU NEJPRVE VYČISTIT. Jinak se může krásně stát, že používám Eurony se z vaší pračky začnou uvolňovat všechny ty staré usazeniny a vy je budete mít ve svém vypraném prádle. To přece nechcete!

 

Určitě vás zajímá kdo, co, kdy, kde a jak:

 

→ KDO – se zaregistruje a udělá objednávku alespoň za 1500 Kč – poštovné ZDARMA (Doporučím raději 100, získáte mnohem více.)

→ CO – získá Kouzelnou knihu a brožuru Ekologické praní (také moji podporu)

→ KDY – možnost končí 31.7.2019

→ JAK – stačí si udělat objednávku a už se o nic starat nemusíte. Pošlu vám odměnu hned po skončení července. Vše si dohledám, nemusíte nic víc udělat – jedině se těšit na voňavý balík z Eurony.

 

Vyhrává každý. Neodkládejte objednávku na později. Udělejte to raději hned dnes.

Potřebujete poradit? Čas vás tlačí? Zavolekte mi +420 605 714 490.

Vzponeňte si vyplnit HESLO HOSTA 420-6443895880 – získáte marži 20 % dolů a můžete se na mě obracet (jinak vás přiřadí někomu cizímu).

Pin It on Pinterest

Share This